Jump to content
Dogomania

pilnie poszukuję wolontariuszy w Stargardzie!!


justy

Recommended Posts

Kochani!! poszukuję wolontariuszy do pomocy przy wyprowadzaniu Bidul w schronisku w Stargardzie. Schronisko oddalone jest 4km od miast ,więc może dlatego nie ma tam nikogo prócz mnie.. Pomoc jest naprawdę potrzebna- psiaki rzadko wychodzą na spacery, by móc się normalnie załatwi i powąchać trawki...Nie wspominam już o takich "rarytasach" jak głaskanie, przytulanie... Mam samochód mogę zabrał chętną osobę ze sobą... Dojazd nie jest najlepszy, ale gdybym nie mogła pojechać zawsze można dotrzeć tam rowerem.. Obiecuję pokazać wszystko i pomóc na początku pracy. Podaję mój tel. i mail:
[email][email protected][/email]
tel.513-059-645

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem ze Stargardu.;)
czy chodzi o to schronisko: [URL]http://www.schronisko.rii.pl/[/URL] ?
chętnie bym przychodziła tam w wakacje, bo w tygodniu nie mam zbyt wiele czasu.
tylko czy mogłabym pomagać nawet jeżeli mam 13 lat?
no i ja sama mogła bym podjechać tam rowerem.; )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Wolfman']byłaś dzisiaj?[/QUOTE]

Nie,.. w o ogóle ciągle coś mi wypada.
Ale teraz na 100 % jadę w sobotę rano (przed 12), chociaż trochę się stresuję, bo różnie może być. Np. jak ktoś zobaczy taką małą dziewczynę to sobie pomyśli, że jestem jeszcze 'dziecinna', bo jak na swój wiek jestem wyjątkowo niska i na pewno mało kto mi uwierzy, że na serio traktuję wolontariat.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dzisiaj rano z koleżanką byłam w schronisku. Przyjęto nas bardzo miło. Wyprowadziłyśmy szczeniaki. Tylko trzeba przynieść zgody rodziców[B][URL="http://www.dogomania.members/111485-Wolfman"][/URL][/B] z numerem telefonu (oczywiście miałam ją ze sobą).

[B]Wolfman[/B]- możesz dojechać autobusem do 'Gdańska Działki' i dalej na pieszo. Ja jechałam autobusem nr 23, ale możesz też 5 lub 13 . Droga piesza z przystanku do schroniska zajmuje poniżej 10 min.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dziewczyny, jeśli chodzi o wolontariat w stargardzkim schronisku to kontaktujcie się do mnie na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].
Justyna ma dużo spraw na głowie i pewnie nie ma czasu tutaj wchodzić.
Chodzę na wolontariat z koleżanką od czerwca, od jakiegoś czasu też zajmujemy się adopcjami, więc mamy już 'wprawę' i wszyscy nas tam znają, więc na początku (o ile zamierzacie chodzić w miarę regularnie) łatwiej Wam będzie chodzić tam z nami. Wszelkie info odnośnie dojazdu, drogi itp odpowiem przez maila.
Kamila :)

Link to comment
Share on other sites

justyna9705,
mówisz, że polnej nie polecasz? Proszę cię, lepiej iść ruchliwą, nieoświetloną drogą? Co do polnej, chodzę nią gdy nie mam transportu i jakoś wielkich chaszczy nie widziałam.. Zresztą zawsze możesz iść polem? Teraz owszem jest trudniej polną bo jest nieodśnieżone.
A co do tego, żeby nie przychodzić - dla chcącego nic trudnego [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Rozumiem, że tak powiedziała, nawet wiem kto. Ale mówię, jak chcesz, czy ktokolwiek inny chce to można teraz, tylko napiszcie do mnie. Teraz idę sobotę, chce ktoś może z nami? Mówię, nas tam znają i chodzimy regularnie (musimy robić zdjęcia do ogłoszeń).
[INDENT] Pozdrawiam [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 1 year later...

JA też chętnie zostanę wolontariuszem, mam 13 lat a to jedyne schronisko w okolicy które przyjmuje tak młodych wolontariuszy :) Bo wszystki to od 18 lub 16. Tylko nwm jak dojechać tam z ul. linianej, szczecin osiedle słoneczne :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...