Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

[quote name='lilo']Bardzo prosimy o umieszczenie adresu mailowego do meganki w pierwszym poscie z informacja ze z nia mozna kontaktowac sie w sprawie bazarkow na skarpetę[/QUOTE]
to dobry pomysł: [email][email protected][/email] , jeśli chodzi o wystawiania rzeczy to jak Wam pasuje ostatni (pierwszy) bazarek jaki zrobiłam :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/185441-Ksi%C4%85%C5%BCkowi-bazarek-na-op%C5%82acenie-hoteliku-Lenki-zapraszmy-do-02.06.10[/url]
cioteczka zrobiła zdjęcia i opisy i mi meilem to przesala więc jeśli komuś tak pasuje to dobrze a jak ktoś chce mi przesłać rzeczy to też ok

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z początkowymi ustaleniami, dzień 1 czerwca miał być datą, od kiedy można zgłaszać psiaki w potrzebie.
Tak więc (jeśli nic nie pokręciłam i nie przeoczyłam) chciałabym zgłosić jednego pieska w potrzebie, siedzi w schronisku, ma chore oczko - chyba to sunia, dziewczyny, a raczej Jaaga chciałaby ją wyciągnąć, bo w schronie zginie, nie wiemy dokładnie ile ma lat, ile siedzi w schronisku - pracownicy mówią, że od kilku lat, ale w to nie można do końca wierzyć.
Sunia bez naszej pomocy niestety skończy... wiadomo jak, nie wiemy też czy mocno cierpi z powodu tego oczka, co tam w ogóle ma pod powieką, czy ją to boli, czy to nowotwór... jak jej nie wyciągniemy z tej umieralni, to kiepsko widzę jej dalszy pobyt tam.
Oto wątek suńki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186551-Kala-z-POWA%C5%BBNIE-chorym-okiem-skazana-na-dozywocie-w-UMIERALNI.POMO%C5%BBMY-dajmy-szanse[/url]!!

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki, wpisy pouzupełniane na pierwszej stronie, jeśli coś mi umknęło, to dajcie znać.
Przeczytamy wątek pierwszej suni zgłoszonej do pomocy i damy odpowiedź. Prosimy o doprecyzowanie, jaką kwotę na pomoc w diagnostyce miałaby ewentualnie wyłożyć Skarpeta.
Mam nadzieję, że teraz, jak już jesteśmy w pełni zorganizowani, więcej osób zacznie tu zaglądać, bo na razie poza agatą51 nie mamy żadnych stałych deklaracji, a pieniądze pozostałe po zakupie wieńca szybko się skończą.
Pozostało mi jeszcze założenie konta osobnego dla Skarpety, na razie awaryjnie mogę służyć swoim normalnym kontem, ale docelowo - tak jak pisałam - chce założyć konto, na które będą wpływać wyłącznie pieniądze dotyczące Skarpety. Zastanawiam się między mBankiem, Inteligo, ING i Alior Bankiem muszę jeszcze raz dokładnie sprawdzić, żeby konto i przelewy były - najlepiej - za darmo :).

Link to comment
Share on other sites

Magdo mysle ze najlepiej zalozyc konto w tym banku w którym Ty masz skoro będziesz za nie odpowiedzialna. Bedzie Ci je najłatwiej obsługiwac , no chyba że nie masz jakies wysokie opłaty albo brak dostepu przez internet.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam wątek suni Kali i też uważam, że jest ona w pilnej potrzebie, ale nie wygląda na przekroczone 8 lat. Przychylam się do wniosku Agusizet żeby o pomoc dla suni zwrócić się do Kundelkowej Skarbonki. I nie chodzi o jakąś spychologię, tylko fakt, że Skarpeta Talcott ma pomagać przede wszystkim staruszkom. Przy na razie bardzo ograniczonych środkach włąsnych musimy zabezpieczyć pieniądze przede wszystkim na pilną pomoc staruszkom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilo']Magdo mysle ze najlepiej zalozyc konto w tym banku w którym Ty masz skoro będziesz za nie odpowiedzialna. Bedzie Ci je najłatwiej obsługiwac , no chyba że nie masz jakies wysokie opłaty albo brak dostepu przez internet.[/QUOTE]
Lilo ja mam w PKO BP i mi wszystko jedno w jakim banku, byle był dostęp przez internet i jak najtaniej, bo szkoda środków skarpety na utrzymywanie rachunku bankowego :)

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że chyba najkorzystniej będzie w Aloir Banku: [url]http://www.aliorbank.pl/pl/klienci_indywidualni/konta_osobiste/konto_z_lokata_nocna[/url]
mają to samo co wszystkie inne, a oprócz tego automatyczne lokaty nocne. W ING czy mBanku można założyć darmowe drugie konto oszczędnościowe i samemu przelewać pieniądze za darmo między tymi rachunkami, ale rozwiązanie Alior jest praktyczniejsze, mniej czasochłonne. Co inne członki komisji na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaNS']Przeczytałam wątek suni Kali i też uważam, że jest ona w pilnej potrzebie, ale nie wygląda na przekroczone 8 lat. Przychylam się do wniosku Agusizet żeby o pomoc dla suni zwrócić się do Kundelkowej Skarbonki. I nie chodzi o jakąś spychologię, tylko fakt, że Skarpeta Talcott ma pomagać przede wszystkim staruszkom. Przy na razie bardzo ograniczonych środkach włąsnych musimy zabezpieczyć pieniądze przede wszystkim na pilną pomoc staruszkom.[/QUOTE]
trudno, szukamy dalej pomocy w kundelkowej skarbonce...

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się na Alior!

Oj! Skarpetko! Coś nam to wszystko kuleje. :(
Ale później ruszy z kopyta!!!

[COLOR=Blue][B]Ważne[/B][/COLOR] - jeżeli macie problem z pisaniem i edytowaniem postów na dogo - skorzystajcie z przeglądarki [B]Mozilla Firefox.[/B]. [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...