Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

Na kwiaty wpłaciły następujące osoby:

Monika z Katowic

p. Ania ze Szczekocin

Nesiowata

kiyoshi

malti z mamą

Radek

maarit

Poker

mari23

Jo37

bakusiowa

Tola

Asikowska 

elik

Razem zebraliśmy  530,00 zł

Po odliczeniu kosztu kwiatów na skarpetę im. Talcott wpłacam 330,00 zł 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.08.2021 o 12:20, Jo37 napisał:

Na kwiaty wpłaciły następujące osoby:

Monika z Katowic

p. Ania ze Szczekocin

Nesiowata

kiyoshi

malti z mamą

Radek

maarit

Poker

mari23

Jo37

bakusiowa

Tola

Asikowska 

elik

Razem zebraliśmy  530,00 zł

Po odliczeniu kosztu kwiatów na skarpetę im. Talcott wpłacam 330,00 zł 

 

Mam informację od skarbnika Skarpety im. Talcott, że na konto wpłynęło 330 złotych - czyli kwota, która pozostała ze składki na plamę pogrzebową. Dziękujemy za wsparcie w imieniu psów-staruszków.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, DORA1020 napisał:

Tak bardzo żal jak odchodzi przyjaciel zwierząt

i chociaż nie znamy sie osobiście to zawsze boli kiedy odchodzi ktoś, kto zycie poświęcił zwierzakom

tym bardziej ze takich ludzi nie jest wiele, to perełki na tym świecie

żegnaj Jolu , brak słów

Święto Zmarłych - Prywatna Szkoła Podstawowa w Końskich
 
 

trudno pisać przez łzy :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zwracam się do Skarpety o pomoc dla Ibiska w kwocie 300 złotych:

Niestety to chyba ostatni raz. Dopadł naszego staruszka rak i potrzeba leków na leki i badania.Proszę o pomoc, która jest bardzo, bardzo potrzebna bezdomnemu staremu psu, który jest bardzo bliski mojemu sercu. Znam Go już kilkanaście lat. I tak ciężko będzie się żegnać... Tak ciężko...

Link to comment
Share on other sites

  • Monika z Katowic changed the title to Skarpeta im.Talcott w żałobie. Pamiętamy Jolantę08 - szlachetną miłośniczkę zwierząt.
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Argo już kiedyś otrzymał pomoc ze Skarpety im. Talcott, ale sytuacja jest wyjątkowo trudna 😞

To dogo-weteran, najdłużej, bo ponad 12 lat przebywający w hotelu pies na dogo, teraz dodatkowo choruje, deklaracje dawno się "wykruszyły" i garstka wiernych przyjaciół Argusia ledwie sobie radzi z pokrywaniem kosztów hotelowania i leczenia. Znów powstał duzy dług, a do końca roku będzie jeszcze większy....

Bardzo proszę o pomoc dla Argusia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2021 o 22:40, mari23 napisał:

Argo już kiedyś otrzymał pomoc ze Skarpety im. Talcott, ale sytuacja jest wyjątkowo trudna 😞

To dogo-weteran, najdłużej, bo ponad 12 lat przebywający w hotelu pies na dogo, teraz dodatkowo choruje, deklaracje dawno się "wykruszyły" i garstka wiernych przyjaciół Argusia ledwie sobie radzi z pokrywaniem kosztów hotelowania i leczenia. Znów powstał duzy dług, a do końca roku będzie jeszcze większy....

Bardzo proszę o pomoc dla Argusia.

Jestem za przyznaniem pomocy w kowcie 300 złotych, bo to dogo-weteran.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2021 o 19:39, Monika z Katowic napisał:

Jestem za przyznaniem pomocy w kowcie 300 złotych, bo to dogo-weteran.

 

Dnia 28.11.2021 o 20:30, asikowska napisał:

ja też jestem za przyznaniem pomocy dla Argo. Poproszę o dane do przelewu na pw.

Tak bardzo, bardzo Wam dziekuję !!! ❤️ Myślę, że najlepiej pomoc przesłać od razu do hoteliku u Murki, bo to ona kupuje leki dla Argusia. Zaraz podam nr konta.

Bardzo dziękuję !!! ❤️ 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze przed godziną nie sądziłam, że nagle znajdę się w dramatycznej sytuacji 😞 😞 niestety zamojski Kubuś, który jest u mnie na BDT zachorował, wyniki parametrów trzustkowych tragiczne 😞 do tego chore oczko i ledwie dające radę bić  serduszko 😞 karma i leczenie to będą duże koszty, dlatego zmuszona jestem tym razem "dla siebie" o pomoc prosić.

Kubuś nie ma swojego osobnego wątku, to watek moich tymczasów:

 

a to Kubuś, który prosi o wsparcie na leczenie 

20210926_090115.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2021 o 15:54, mari23 napisał:

Jeszcze przed godziną nie sądziłam, że nagle znajdę się w dramatycznej sytuacji 😞 😞 niestety zamojski Kubuś, który jest u mnie na BDT zachorował, wyniki parametrów trzustkowych tragiczne 😞 do tego chore oczko i ledwie dające radę bić  serduszko 😞 karma i leczenie to będą duże koszty, dlatego zmuszona jestem tym razem "dla siebie" o pomoc prosić.

Kubuś nie ma swojego osobnego wątku, to watek moich tymczasów:

 

a to Kubuś, który prosi o wsparcie na leczenie 

20210926_090115.jpg

Jestem za przyznaniem staruszkowi Kubusiowi kwoty pomocy: 300 zł.

Proszę prześlij konto skarbnikowi Skarpety Asiakowskiej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 19:50, asikowska napisał:

ja też jestem za pomocą dla Kubusia. Proszę o dane do przelewu na pw.

 

Dnia 4.12.2021 o 17:57, Monika z Katowic napisał:

Jestem za przyznaniem staruszkowi Kubusiowi kwoty pomocy: 300 zł.

Proszę prześlij konto skarbnikowi Skarpety Asiakowskiej.

Bardzo, bardzo dziękuję ❤️❤️❤️ 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

i jeszcze jedna prośba, wiem, że mogę prosić o pomoc dla jednego miesięcznie psiaka, ale nie co miesiąc prosiłam, więc może na poczet któregoś z tych nie wykorzystanych miesięcy. Gdyby jednak trzeba było zwrócić część pomocy wg regulaminu - zapłacę z własnych pieniążków, ten biedak nie ma NIC.

received_298863262198450.jpeg

ślepy jamnisio bez jednego oczka, w tym samym schronisku co kudłatek z depresją i do tego samego miejsca pojedzie. Na razie jego sprawy omawiane są na wątku Edzia, bo własnie zamiast Edzia ślepcio pojedzie do hoteliku. Wątek Edzia w ciągu najbliższych godzin stanie się wątkiem ślepego jamnisia Oczusia:

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...