Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

14 godzin temu, asikowska napisał:

Kochani jestem i przepraszam że mnie tak długo nie było.

Te dwa ostatnie miesiące były dla mnie bardzo trudne, najpierw ja się pochorowałam a potem moje dwa ogony.

Listopad to dla mnie jakiś koszmar, pod długim leczeniu i walce musiałam pożegnać moją Neskę na początku listopada ( nerki przestały pracować) Niby powinnam się spodziewać bo to już staruszka i miała ponad 16 lat ( ze mną była 8 po tym jaka adoptowałam ją ze schroniska) ale jakoś ciężko. Chodziłyśmy przez dwa tygodnie dzień w dzień na kroplówki ale po odstawieniu wyniki były jeszcze gorsze niż na początku leczenia, z czasem organizm odmówił posłuszeństwa i mogłam podjąć tylko jedną decyzję by ulżyć jej w cierpieniu.

Lekko odpoczęłam a potem zaczęły się problemy z drugą sunią (Nina spędziła ze mną 15 lat, przygarnęłam ją jak miała 1,5 roku wychudzony jamnik a w brzuchu 8 szczeniaków, maluchy znalazły dom a Ninka została ze mną). Zaczęło się od wymiotów, biegunek a w konsekwencji okazało się że ma rozległego raka wątroby. W piątek musiałam podjąć kolejną najgorszą decyzję w życiu.

Staram się jakoś trzymać ale dla jednej osoby to za dużo..

 

Powoli wracam do żywych choć nie jest łatwo.

Jutro zrobię wszystkie przelewy i postaram się do końca tygodnia zrobić rozliczenie.

Uważajcie na siebie i dbajcie o siebie i bliskich bo ten rok jest bardzo trudny dla wszystkich.

 

Dzięki Monika że czuwasz bo ja kompletnie straciłam głowę.

 

 

 

 

Współczuję ... trzymaj się

PAMIĘCI ZMARŁYCH WĘDKARZY "PASKUDY" - Galeria - Wroniecki Ośrodek Kultury

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, jola&tina napisał:

Dziękuję za pomoc dla Szyszki i proszę o wsparcie dla drugiej suni z tego wątku
Mania ma ok. 13 lat i w ubiegłym tygodniu przeszła operację usunięcia śledziony z guzem. Potrzebuje teraz badań kontrolnych i dalszego leczenia farmakologicznego.
Proszę o wsparcie w kwocie 200 zł

Jestem za wsparcie Manii a po przeanalizowaniu wątku proponuję zwiększyć kwotę pomocy do 300 zł .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Monika z Katowic napisał:

Wysyłajcie numery kont już dzisiaj do skarbnika asikowska

W temacie wiadomości wpiszcie: "pomoc dla ........ imię pieska".

Przepraszamy Was serdecznie za późnienie - sprawy życiowe...

Bardzo dziękuję za przyznanie pomocy Kudłatkowi Krecikowi. Wczoraj wieczorem wysłałam numer konta do asikowska.

16 godzin temu, asikowska napisał:

Kochani jestem i przepraszam że mnie tak długo nie było.

(...)

Powoli wracam do żywych choć nie jest łatwo.

Serce boli od smaego czytania :( Miałaś bardzo trudny czas, trzymaj się mocno i dzielnie - oby pasmo nieszczęść już było za Tobą :( Wysyłam ciepłe myśli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o pomoc dla staruszka Arusia, którego stan się pogorszył i wymaga oprócz podawania stałych leków dodatkowego leczenia . Aruś otrzymał pomoc ze Skarpety w marcu ub ale nie ma pełnych stałych deklaracji dlatego ponownie zwracam się z gorącą prośbą do Skarpety o pomoc.

ARUŚ WRÓCIŁ Z ADOPCJI. Aureliusz - głuchy, niedowidzący staruszek, razem z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą mieszkją w hoteliku u kikou. POTRZEBUJĄ POMOCY.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Bardzo proszę o pomoc dla staruszka Arusia, którego stan się pogorszył i wymaga oprócz podawania stałych leków dodatkowego leczenia . Aruś otrzymał pomoc ze Skarpety w marcu ub ale nie ma pełnych stałych deklaracji dlatego ponownie zwracam się z gorącą prośbą do Skarpety o pomoc.

ARUŚ WRÓCIŁ Z ADOPCJI. Aureliusz - głuchy, niedowidzący staruszek, razem z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą mieszkją w hoteliku u kikou. POTRZEBUJĄ POMOCY.

Jestem za pomocą Arusiowi w kwocie 300 złotych, bo jest to przypadek szczególny.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja z prośbą o pomoc...tym razem dla Milo, który na starcie w nowe życie nie ma NIC :( .

Niewidomy staruszek dzisiaj opuszcza schronisko i jedzie do DT w Krakowie. Nie ma ani grosika, a w DT trzeba będzie pokrywać koszty karmy i opieki weterynaryjnej. 

https://www.dogomania.com/forum/topic/352875-ślepy-stary-ale-czy-bez-szansmilo-tak-bardzo-chciałby-zaznać-choć-odrobiny-psiego-szczęscia/

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2020 o 17:09, mari23 napisał:

Ja z prośbą o pomoc...tym razem dla Milo, który na starcie w nowe życie nie ma NIC :( .

Niewidomy staruszek dzisiaj opuszcza schronisko i jedzie do DT w Krakowie. Nie ma ani grosika, a w DT trzeba będzie pokrywać koszty karmy i opieki weterynaryjnej. 

https://www.dogomania.com/forum/topic/352875-ślepy-stary-ale-czy-bez-szansmilo-tak-bardzo-chciałby-zaznać-choć-odrobiny-psiego-szczęscia/

 

Jestem za pomocą dla pieska w wysokości 200 zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2020 o 17:09, mari23 napisał:

Ja z prośbą o pomoc...tym razem dla Milo, który na starcie w nowe życie nie ma NIC :( .

Niewidomy staruszek dzisiaj opuszcza schronisko i jedzie do DT w Krakowie. Nie ma ani grosika, a w DT trzeba będzie pokrywać koszty karmy i opieki weterynaryjnej. 

https://www.dogomania.com/forum/topic/352875-ślepy-stary-ale-czy-bez-szansmilo-tak-bardzo-chciałby-zaznać-choć-odrobiny-psiego-szczęscia/

 

Ja także jestem za pomocą Milo w kwocie 200 złotych.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc dla chorego bezdomniaka Bingo, który otrzymał wsparcie w kwocie 200,00 zł w dniu 2.12.2020 r. ale zawirowania  w życiu moich podopiecznych z dogo i domowych sprawiły, że potwierdzam dopiero teraz.

Równie serdecznie dziękuję także za wsparcie Arusia kwotą 300,00 zł. Kwota ta wpłynęła na jego konto w dniu 30.12.2020 r.

1897051146_dzikujejestecie2.jpg.883a5ef2408697ead6606bc6736e2aba.jpg    641789958_dlaWaslove.jpg.9b62c96a4198b4eb8d2cacb23a6459ce.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

20210128_103340.jpg

To znów ja....z ogromną prośbą: Oto Borys - w dramatycznym stanie zabrany ze schroniska - nie ma nic oprócz ran, choroby i dobrych ludzi....

https://www.dogomania.com/forum/topic/353021-czy-uda-się-ocalić-życie-borysowi-to-zależy-od-każdego-z-nas-błagam-o-pomoc-dlastarszego-zachudzonego-psa-pogryziony-podejrzenie-nowotworu/?_fromLogin=1

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Monika z Katowic napisał:

Popieram wniosek o pomoc w w/w kwocie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2021 o 21:01, Monika z Katowic napisał:

 

Dnia 31.01.2021 o 09:20, Jolanta08 napisał:

Popieram wniosek o pomoc w w/w kwocie.

Bardzo dziekuję za pomoc dla staruszka!!! <2

Dnia 31.01.2021 o 20:26, asikowska napisał:

poproszę o dane do przelewu na pw

Już przekazałam na wątku :) dziękuję !!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...