Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

Byłam tak ucieszona z pomocy dla Aureliusza, że nie zauważyłam, że zapomogę przyznałyście także Fado.  Dopiero Bogusik poinformowała o tym na jego wątku.

Bardzo, bardzo gorąco dziękuję

w imieniu tego potwornie skrzywdzonego psiaczka.

 

1776357535_dzikuj1.jpg.0b50394ab9ac50ff1e6ef833e1243da0.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Proszę o pomoc w kwocie 200 złotych dla starego psa Kamyka z tego wątku:

klik: Kamyk, dogomaniacki weteran, zapomniany...

On jest od szczenięctwa bezdomny. Garstka darczyńców utrzymuje go od 10 lat.

Teraz zostało mu na jeden miesiąc w hoteliku....

Starzeje się i ma guza. Ogromnym problemem są także kamysiowe stawy.

Weterynarz zalecił tabletki Artro HA Dolfos i trzeba je stosować regularnie.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2019 o 09:55, Jolanta08 napisał:

Jestem za pomocą dla Argo  w kwocie 200 zł

Dziękuję!!! Bardzo, bardzo dziękuję!!!

Dnia 27.02.2019 o 13:11, Monika z Katowic napisał:

Ja również jestem za pomocą dla psa Argo  w kwocie 200 złotych.

Dziękuję!!! Bardzo, bardzo dziękuję!!!

Dnia 4.03.2019 o 16:20, asikowska napisał:

poproszę o dane na pw

Podam od razu konto Murki - Argo jest u niej w hoteliku, ona kupuje leki i wszystko, czego Argo potrzebuje

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎03‎-‎11 o 21:04, Monika z Katowic napisał:

Proszę o pomoc w kwocie 200 złotych dla starego psa Kamyka z tego wątku:

klik: Kamyk, dogomaniacki weteran, zapomniany...

On jest od szczenięctwa bezdomny. Garstka darczyńców utrzymuje go od 10 lat.

Teraz zostało mu na jeden miesiąc w hoteliku....

Starzeje się i ma guza. Ogromnym problemem są także kamysiowe stawy.

Weterynarz zalecił tabletki Artro HA Dolfos i trzeba je stosować regularnie.

 

Jestem za pomocą w wysokości 200 zł dla Kamyka. Trzymaj się psinko

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

witam ciocie, chciałabym prosić o wsparcie w tym miesiącu Babelka, to mały piesek w wieku13-14 lat. U kwiaciarenki jest około 4 lat i jak każdy staruszek potrzebuje wsparcia stawów, mokrego jedzonka, ząbki już nie te, witamin. 

z wątku poniżej:

https://www.dogomania.com/forum/topic/133830-w-tej-krainie-znajdziesz-psa-i-kotabdt-u-kwiaciarenki/?page=52

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2019 o 12:56, asikowska napisał:

ja też  jestem za wsparciem dla Balbinki 

Zacytuję Ciebie bo jesteś skarbnikiem na tym wątku.Jakiś czas temu pytałam,jak wygląda uzupełnianie postu rozliczeniowego i czy to od czegoś zależy? Nie otrzymałam żadnej odpowiedzi...Post ten nie jest uzupełniany na bieżąco od grudnia...Nie ma wpłat i wypłat oraz adnotacji na jakie psiaki zostały przeznaczone pieniądze,tak jak to było wcześniej...Nie bardzo rozumiem jak to funkcjonuje i na jakiej podstawie,bo wypłaty są,a nie wiadomo jaki jest stan konta.Proszę o uzupełnienie postu, bo zaraz już nas maj zastanie...

 

stan na 02.12.2018   2255 zł

15 zł Ajula 03.12.2018

20 zł Monika z Katowic 03,12,2018

 

- 200 zł dla Lapisia 05.12.2018

 

stan na 08.12.2018  2090 zł

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uzupełniłam rozliczenie, proszę sprawdźcie czy wszystko się zgadza.

 

stan skarpety na 17.04.2019 r    1615 zł

 

 

wiem że ostatnio nawalam z rozliczeniami ale z przyczyn osobistych nie jestem w stanie robić tego na bieżąco.

Już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym żeby zrezygnować z roli skarbnika i może to jest dobry moment. Może ktoś z deklarowiczów chciałby przejąć tą funkcję?

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

4ad4e31517de.jpg

przychodzę z prośbą, choć wolę dawać, niż otrzymywać - tym razem dla siebie, to znaczy dla "swojego" psa.

Bezik nie ma wątku, jest od dawna moim podopiecznym u kikou, to ogromny, niewidomy staruszek, który po usunięciu jąder z nowotworem czuł się dotąd świetnie.Niestety Bezik nam się rozchorował, na razie spędził cały dzień w klinice na badaniach, jest poważne podejrzenie Cushinga, czekamy na wyniki.... i rachunek na kwotę 360 złotych za te wszystkie badania. Chciałabym prosić o wsparcie na pokrycie kosztów tych badań, zanim znajdę "sponsorów" na dalsze badania i leczenie to będzie naprawdę duża pomoc.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, mari23 napisał:

4ad4e31517de.jpg

przychodzę z prośbą, choć wolę dawać, niż otrzymywać - tym razem dla siebie, to znaczy dla "swojego" psa.

Bezik nie ma wątku, jest od dawna moim podopiecznym u kikou, to ogromny, niewidomy staruszek, który po usunięciu jąder z nowotworem czuł się dotąd świetnie.Niestety Bezik nam się rozchorował, na razie spędził cały dzień w klinice na badaniach, jest poważne podejrzenie Cushinga, czekamy na wyniki.... i rachunek na kwotę 360 złotych za te wszystkie badania. Chciałabym prosić o wsparcie na pokrycie kosztów tych badań, zanim znajdę "sponsorów" na dalsze badania i leczenie to będzie naprawdę duża pomoc.

Jeśli nie ma wątku to załóż mu taki krótki wątek ,chyba że jest na wątku zbiorczym to podaj link

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...