Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
11 godzin temu, Monika z Katowic napisał:

Jako stały deklarowicz Skarpety składam wniosek o wsparcie w kwocie 200 złotych dla psiego pechowca 15-letniego BAZYLA, który ma ogromny dług - z tego wątku:

 

Popieram wniosek i jestem za przyznaniem Bazylowi pomocy w wysokości 200 zł.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 27.07.2021 o 22:05, mari23 napisał:

Witam serdecznie i znów o pomoc proszę <3 takiej rozczulającej babuleńki - bieduleńki dawno nie widziałam.

Jest po operacji, czeka ją dalsze leczenie i podróż do kikou. Oto ona:

 

Jestem za przyznaniem tej suni, która ma na imię Aga kwoty 200 złotych.

Asikowska też popiera wniosek. Kontaktowałyśmy się telefonicznie, bo jest obecnie bez dostępu do Internetu - dlatego zgodę wpisuję za nią na ten wątek.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zmarła Jolanta08.

Niech dobry Bóg i aniołowie czuwają na Jej piękną duszą.

Nie znajduję słów, by wyrazić ogromny żal z powodu Jej przedwczesnego odejścia.

Była wspaniałym, dobrym i szlachetnym człowiekiem, wielką miłośniczką zwierząt.

Jolanta08, tak jak Talcott, pomagała bezdomnym psom do samego końca.

 

 
 
Link to comment
Share on other sites

  • Monika z Katowic changed the title to Skarpeta im.Talcott w żałobie. Żegnamy Jolantę08 - szlachetną miłośniczkę zwierząt.

Żegnaj Droga Jolu. Nie znałam Cię osobiście lecz poprzez Twoje czyny czułam do Ciebie wielką sympatię. Bardzo mi smutno z powodu Twojej nagłej śmierci. 

  804538986_wieca.gif.5bebab62c6a6f0100c319c19cf3414d1.gif

 

Bardzo proszę o uwzględnienie mnie przy zbiórce na kwiaty.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2021 o 00:26, bakusiowa napisał:

Też nie znałam Joli osobiście. Wielki żal jest i pustka kiedy odchodzi przyjaciel zwierząt.

Złóżmy się na kwiaty od dogomanii. 

                      Zawiera obraz: {{ pinTitle }}

Zacytuję, bo przez łzy pisać trudno :( :( i ja chciałabym się do kwiatów od Dogomanii przyłączyć <3

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2021 o 23:31, Poker napisał:

Moniko, podaj koszt i nr konta.  Myślę , że każda wpłaci ile będzie mogła. Nadwyżkę można by przeznaczyć na utrzymanie suni Jolanty08

Wszyscy Dogomaniacy, którzy zadeklarowali udział w składce na palmę pogrzebową ś.p. Joli otrzymają ode mnie wiadomość prywatną z rozliczeniem, fakturą oraz zdjęciem palmy.

Ustaliłyśmy z Jo37, że to ona, po powrocie z urlopu, pozbiera pieniądze od osób, które się zadeklarowały do udziału w składce na palmę pogrzebową. Jeżeli zostałaby nadwyżka to poproszę o przesłanie jej na konto Skarpety im. Talcott, która wraz z Jolantą08 prowadziłyśmy od roku 2010.

Wczoraj wieczorem ustaliliśmy z Rodziną ś.p.Joli, że Jej ukochana sunia Sisi zostanie u nas na zawsze. Kontaktowałam się już celem formalnej adopcji z Anetą (ponieważ to ona była wydającym Sisi do adopocji w roku 2017). Jesteśmy z Mężem w stanie utrzymać Sisi, przyjmujemy Ją do naszego domu z miłością jako kolejnego członka rodziny. A bliscy ś.p. Joli będą Sisi odwiedzać (mieszkamy niedaleko siebie).

Link to comment
Share on other sites

Pamięci dogomaniaczki ś.p. Jolanty08, która dzisiaj spoczęła na zawsze na chorzowskim cmentarzu.

Ceremonia była piękna i godna. Na pożegnanie Rodzina i Przyjaciele sypali dla Niej płatki róż.

Będzie mi Ciebie bardzo brakowało kochana Jolu, zawsze życzliwa ludziom i zwierzętom.

Już mi Ciebie brakuje...

 

 
 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...