Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

1 godzinę temu, Monika z Katowic napisał:

Do iwna5702 - proszę o decyzję

Jeżeli przyznamy Szyszce 200 zł wsparcia - to musisz zwrócić do Skarpety 50 złotych w przeciągu 6 tygodni.

Ze względu na to, że nie jesteś stałym deklarowiczem Skarpety im. Talcott - przypominam obowiązujący regulamin:

" - każdy, kto zgłosił pieska i otrzymał pomoc, jest zobowiązany w przeciągu 6 tygodni od uzyskania pomocy wnieść do Skarpety w dowolnej formie (wpłaty własnej, wpływów z bazarku, itp.) 25% kwoty uzyskanego wsparcia; powyższa zasada nie dotyczy stałych deklarowiczów (wpłaty od minimum 3 miesięcy po minimum 10 zł miesięcznie) - te osoby mogą zgłosić 1 pieska w miesiącu bez obowiązku zwrotu kwoty uzyskanej pomocy"

Jestem za udzieleniem pomocy dla Szyszki w wysokości 200 zł zgodnie z regulaminem j.w.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Staruszka Szyszka otrzymuje kwotę 200 złotych pomocy z zaznaczeniem, że do 6 tygodni należy zwrócić do Skarpety 25% tej kwoty, czyli 50 złotych, ponieważ wnioskująca iwna5702  nie jest członkiem Skarpety im. Talcott.

Uprzejmie proszę o przesłanie konta skarbnika Szyszki do asikowska - skarbnika naszej Skarpety im. Talcott.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Monika z Katowic napisał:

Staruszka Szyszka otrzymuje kwotę 200 złotych pomocy z zaznaczeniem, że do 6 tygodni należy zwrócić do Skarpety 25% tej kwoty, czyli 50 złotych, ponieważ wnioskująca iwna5702  nie jest członkiem Skarpety im. Talcott.

Uprzejmie proszę o przesłanie konta skarbnika Szyszki do asikowska - skarbnika naszej Skarpety im. Talcott.

Dziękuję bardzo

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Monika z Katowic napisał:

Do iwna5702 - proszę o decyzję

Jeżeli przyznamy Szyszce 200 zł wsparcia - to musisz zwrócić do Skarpety 50 złotych w przeciągu 6 tygodni.

Ze względu na to, że nie jesteś stałym deklarowiczem Skarpety im. Talcott - przypominam obowiązujący regulamin:

" - każdy, kto zgłosił pieska i otrzymał pomoc, jest zobowiązany w przeciągu 6 tygodni od uzyskania pomocy wnieść do Skarpety w dowolnej formie (wpłaty własnej, wpływów z bazarku, itp.) 25% kwoty uzyskanego wsparcia; powyższa zasada nie dotyczy stałych deklarowiczów (wpłaty od minimum 3 miesięcy po minimum 10 zł miesięcznie) - te osoby mogą zgłosić 1 pieska w miesiącu bez obowiązku zwrotu kwoty uzyskanej pomocy"

przepraszam, wiem, że to po niewczasie, ale ja jestem stałym deklarowiczem skarpety, czy pomoc dla Szyszuni może iść, że się tak wyrażę z mojego konta, tj. tak jak ja bym poprosiła o pomoc?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, asiuniab napisał:

przepraszam, wiem, że to po niewczasie, ale ja jestem stałym deklarowiczem skarpety, czy pomoc dla Szyszuni może iść, że się tak wyrażę z mojego konta, tj. tak jak ja bym poprosiła o pomoc?

 

Jestem skłonna przychylić się do Twojej prośby jeśli wyrażą zgodę pozostali członkowie komisji Skarpety, bo wiem że każdy grosz jest na wagę złota. Z drugiej jednak strony nie powinny mieć miejsca sytuacje ,że po przyznaniu pomocy zmienia się wnioskodawca co wprowadza niepotrzebną dezorganizację.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Jestem skłonna przychylić się do Twojej prośby jeśli wyrażą zgodę pozostali członkowie komisji Skarpety, bo wiem że każdy grosz jest na wagę złota. Z drugiej jednak strony nie powinny mieć miejsca sytuacje ,że po przyznaniu pomocy zmienia się wnioskodawca co wprowadza niepotrzebną dezorganizację.

Popieram Jolantę08, ale podkreślam, że robimy to ostatni raz i w drodze absolutnego wyjątku.

 

Do tej pory regulamin nie precyzował dokładnie tej kwestii - a koniecznie trzeba ją uregulować. Dlatego informuję, że Komisja Skarpety im. Talcott ustaliła nowy zapis regulaminu, który obowiązuje od dnia dzisiejszego, czyli 27.07.2020 roku:

"- wniosek (prośba o wsparcie finansowe) złożony przez wnioskodawcę jest wiążacy i nie można zmieniać osoby wnioskującej."

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Procedura przyznawania pomocy w Skarpecie im.Talcott:
- konieczna jest krótka informacja o psie oraz wskazanie wątku, na którym widnieje informacja o potrzebie pomocy,
- wnioskujący koniecznie powinien podać konkretne potrzeby pieska oraz kwotę, o jaką wnioskuje,

- wniosek (prośba o wsparcie finansowe) złożony przez wnioskodawcę jest wiążacy i nie można zmieniać osoby wnioskującej (obowiązuje od dnia 27.07.2020 r.),

- każdy może zgłosić do Skarpety staruszka w potrzebie, z tym, że wnioski osób, które opłacają stałe deklaracje w wysokości minimum 10 zł miesięcznie, mają pierwszeństwo w rozpatrywaniu wniosku,
- każdy, kto zgłosił pieska i otrzymał pomoc, jest zobowiązany w przeciągu 6 tygodni od uzyskania pomocy wnieść do Skarpety w dowolnej formie (wpłaty własnej, wpływów z bazarku, itp.) 25% kwoty uzyskanego wsparcia; powyższa zasada nie dotyczy stałych deklarowiczów (wpłaty od minimum 3 miesięcy po minimum 10 zł miesięcznie) - te osoby mogą zgłosić 1 pieska w miesiącu bez obowiązku zwrotu kwoty uzyskanej pomocy
- w przypadku pozytywnej decyzji, wnioskujący zobowiązany jest do przesłania Skarbnikowi Skarpety na pw numeru konta, na który należy przesłać pieniądze,
- wnioski rozpatruje komisja złożona z trzech osób (do udzielenia pomocy wystarczy pozytywna decyzja dwóch członków komisji).
- jeśli w ciągu tygodnia od pozytywnej decyzji Komisji nie wpłynie do Skarbnika numer konta do przelewu, przyznane pieniążki wracają do puli Skarpety.

Od stycznia 2015 prosimy opiekunów psów, które otrzymały wsparcie ze Skarpety im.Talcott o umieszczenie gdzieś w pierwszych postach wątku takiej informacji o sponsoringu Skarpety.

Prosimy obdarowanych o wklejenie tej grafiki  na wątki- wystarczy zrobić: kopiuj-wklej:

Obrazek5__zpsjcp6pwef.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Monika z Katowic napisał:

Popieram Jolantę08, ale podkreślam, że robimy to ostatni raz i w drodze absolutnego wyjątku.

 

Do tej pory regulamin nie precyzował dokładnie tej kwestii - a koniecznie trzeba ją uregulować. Dlatego informuję, że Komisja Skarpety im. Talcott ustaliła nowy zapis regulaminu, który obowiązuje od dnia dzisiejszego, czyli 27.07.2020 roku:

"- wniosek (prośba o wsparcie finansowe) złożony przez wnioskodawcę jest wiążacy i nie można zmieniać osoby wnioskującej."

Popieram wpis do regulaminu ,który był potrzebny i reguluje zasady składania prośby o pomoc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dnia 10.08.2020 o 12:51, bakusiowa napisał:

Zwracam się z zapytaniem odnośnie dofinansowania Szyszki. Czy jest szansa aby Skarpeta coś jeszcze dołożyła Szyszce?

Operacja opłacona ale za pożyczone pieniądze. Jest dług za nią w kwocie 755 zł.

https://www.dogomania.com/forum/topic/350739-szansa-na-cud-komu-podarowa%C4%87-%C5%BCycie/page/13/

Czy któraś z osób decyzyjnych mogłaby odnieść się do tego postu bo jakoś został niezauważony.  Chodzi mi o odpowiedź jakakolwiek by nie była.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, bakusiowa napisał:

Czy któraś z osób decyzyjnych mogłaby odnieść się do tego postu bo jakoś został niezauważony.  Chodzi mi o odpowiedź jakakolwiek by nie była.

Dogo jakoś dziwnie działa bo jak wchodzę na aktywność to nie widzę aktualnych wpisów.

Nie ma takiej opcji jak dopłata do zapomogi ale w szczególnych przypadkach Skarpeta udziela ponownie pomocy psiakom ,które wcześniej wsparcie otrzymały.Szyszka dopiero co otrzymała pomoc ( nie widzę potwierdzenia kiedy pieniądze wpłynęły na konto ) więc możesz za jakiś czas ponownie zawnioskować , przynajmniej po 3 miesiącach, o pomoc dla Szyszki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Jolanta08 napisał:

Dogo jakoś dziwnie działa bo jak wchodzę na aktywność to nie widzę aktualnych wpisów.

Nie ma takiej opcji jak dopłata do zapomogi ale w szczególnych przypadkach Skarpeta udziela ponownie pomocy psiakom ,które wcześniej wsparcie otrzymały.Szyszka dopiero co otrzymała pomoc ( nie widzę potwierdzenia kiedy pieniądze wpłynęły na konto ) więc możesz za jakiś czas ponownie zawnioskować , przynajmniej po 3 miesiącach, o pomoc dla Szyszki.

Ok. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Myślę, że zwrócę się po upływie trzech miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam Ciocie, czy Wy też byłyście w strachu po ostatniej "awarii" dogomanii??? Ja byłam przerażona, że to już naprawdę koniec ...

Kochane Cioteczki mam prośbę o wsparcie wiekowego ok. 10 letniego Grzesia, który od 2017 roku siedzi w hotelu, nie ma pełnych deklaracji, a do tego zdrówko zaczęło Mu szwankować, więc trudno jest pogodzić koniec z końcem Grzesiowi :(

bardzo proszę o 200 zł zapomogi;

wątek Grzesia:

będę bardzo wdzięczna za przychylenie się do mojej prośby;

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, asiuniab napisał:

Witam Ciocie, czy Wy też byłyście w strachu po ostatniej "awarii" dogomanii??? Ja byłam przerażona, że to już naprawdę koniec ...

Kochane Cioteczki mam prośbę o wsparcie wiekowego ok. 10 letniego Grzesia, który od 2017 roku siedzi w hotelu, nie ma pełnych deklaracji, a do tego zdrówko zaczęło Mu szwankować, więc trudno jest pogodzić koniec z końcem Grzesiowi :(

bardzo proszę o 200 zł zapomogi;

wątek Grzesia:

będę bardzo wdzięczna za przychylenie się do mojej prośby;

Popieram prośbę i jestem za udzieleniem wsparcia Grzesiowi w kwocie 200 zł.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.09.2020 o 21:43, asiuniab napisał:

Witam Ciocie, czy Wy też byłyście w strachu po ostatniej "awarii" dogomanii??? Ja byłam przerażona, że to już naprawdę koniec ...

Kochane Cioteczki mam prośbę o wsparcie wiekowego ok. 10 letniego Grzesia, który od 2017 roku siedzi w hotelu, nie ma pełnych deklaracji, a do tego zdrówko zaczęło Mu szwankować, więc trudno jest pogodzić koniec z końcem Grzesiowi :(

bardzo proszę o 200 zł zapomogi;

wątek Grzesia:

będę bardzo wdzięczna za przychylenie się do mojej prośby;

Asiu bardzo dziękuję że pomyślałaś o Grzesiu! Grześ ma 45zł na koncie tylko:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...