Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

Proszę o pomoc w wysokości 150 zł dla Ramzesa, który jest od 2011 r. w hoteliku. Chłopak ma ok 12 lat, je specjalistyczną karmę. Możliwe że Ramzio otrzymał już pomoc od Skarpety (widziałam w wykazie psów w 2012 zgłoszenie psa o tym imieniu), na wątku nie ma jednak banerku.

ramzes2.thumb.JPG.68f34e37e8fe646283728ba3060fdb7b.JPG

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, sunia2000 napisał:

Piszę z prośbą o pomoc dla Gai:

Od wielu lat, 7  bodajże, przebywa w PDT, ciągle na minusie, nieraz po kilkaset złoty. Będę wdzięczna za udzielone wsparcie:)

Dostałam cynk, że w jeszcze większej potrzebie jest Pegisa z wątku:

Z ostatnich postów wynika, że jest ponad 1000zł na minusie:(  Jeśli można to w pierwszej kolejności poprosiłabym o pomoc dla niej, dla Gajuchny będę żebrać w przyszłym mc:)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, sunia2000 napisał:

Dostałam cynk, że w jeszcze większej potrzebie jest Pegisa z wątku:

Moim zdaniem Pegi takze powinna dostać wsparcie w kwocie 200 zł.

W kwestii formalnej - biorę ten wniosek o pomoc dla Pegi na siebie.

Trudno, żeby pieniądze leżały na koncie Skarpety, a stare psiaki w potrzebie czekały miesiącami na wsparcie....

Co o tym sądzą pozostałe członkinie Komisji Skarpety?

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc dla mojego nowego podopiecznego Fafika . Ten niewielki staruszek trafił do bielskiego schroniska potrącony przez auto i jakby tego było mało w schronie pogryzły go inne psy:( Ale na tym nie skończyły się jego kłopoty zdrowotne. Wczoraj podczas wizyty weterynaryjnej okazało się , iz Fafik ma 3 guzy w odbycie. Zrobiliśmy morfologię z biochemią , czekamy na jej wyniki. Jeśli będą ok to podajemy narkozę , robimy punkcję guzów i wysyłamy na histopatologię . Potrzebujemy wsparcia finansowego na dotychczasowe leczenie , a już nawet nie chce myśleć o kosztach ewentualnej operacji. Byłabym wdzięczna za wsparcie w kwocie 150zł.

Jest tylko jeden problem, Fafik jeszcze nie doczekał się wątku na dogo, Jest tylko na moim wątku hotelowym oraz ma wydarzenie na fb. Nie wiem jak na to się zapatrujecie.

 

https://www.facebook.com/events/967984773251274/

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, dexterka napisał:

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc dla mojego nowego podopiecznego Fafika . Ten niewielki staruszek trafił do bielskiego schroniska potrącony przez auto i jakby tego było mało w schronie pogryzły go inne psy:( Ale na tym nie skończyły się jego kłopoty zdrowotne. Wczoraj podczas wizyty weterynaryjnej okazało się , iz Fafik ma 3 guzy w odbycie. Zrobiliśmy morfologię z biochemią , czekamy na jej wyniki. Jeśli będą ok to podajemy narkozę , robimy punkcję guzów i wysyłamy na histopatologię . Potrzebujemy wsparcia finansowego na dotychczasowe leczenie , a już nawet nie chce myśleć o kosztach ewentualnej operacji. Byłabym wdzięczna za wsparcie w kwocie 150zł.

Jest tylko jeden problem, Fafik jeszcze nie doczekał się wątku na dogo, Jest tylko na moim wątku hotelowym oraz ma wydarzenie na fb. Nie wiem jak na to się zapatrujecie.

 

https://www.facebook.com/events/967984773251274/

Uważam, że Fafikowi należy sie pomoc w kwocie 150 zł.

Ponieważ osoba zgłaszająca psiaka do pomocy jest w pełni wiarygodna - wystarczą nam wpisy na zbiorczym wątku hotelowym.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 6.05.2016 o 10:26, Rubik napisał:

pieniążki odsyłam Misiowi Gapciowi, zgłosiła go bakusiowa stały deklarowicz i pomoc jest bezzwrotna :) Gapciowi pewnie się przyda

 

 

pozdrawiam serdecznie

 

Wpłaciłam 50 zł z tytułu pomocy dla naszego Gapcia

Proszę tylko o potwierdzenie na wątku, jak wpłyną pieniążki. Jeszcze raz dziękuję za pomoc!

 

Link to comment
Share on other sites

matko ja tyle czasu tu nie byłam - po jakiś zmianach na dogo zginął mi wątek, nie miałam czasu poszukać :(

Ale wpłacałam co miesiąc składkę i mam nadzieję, że dochodziło te moje 10 zł

Teraz zapiszę wątek na nowo.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o wspomorzenie 16-letniego Czupurka. Dziadzio potrzebuje na  rehabilitację-10 zabiegów gdyż, ostatnio znów pogorszyło się z tylną częścią ciała. Ponadto miał wizytę u kardiologa gdzie było robione echo serca . Nastepnie czyszczenie ucha i podwiązanie narośli.  Jeśli to możliwe to proszę o 200 złotych.

IMG_20160506_134546.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...