Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

[quote name='Akrum']a ta osoba, na której konto szła kasa na wieniec, wie że ma przelać pieniążki? dostała nr konta??[/QUOTE]


Ta osoba wie, ta osoba przelała pieniążki na moje konto więc teraz ta osoba to ja i ta osoba czyli już w wersji ja otrzymała te pieniążki. W związku z tym teraz ja te pieniążki przeleje. Jak sądze na początku tygodnia powinny być na waszym koncie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ta osoba wie, ta osoba przelała pieniążki na moje konto więc teraz ta osoba to ja i ta osoba czyli już w wersji ja otrzymała te pieniążki. W związku z tym teraz ja te pieniążki przeleje. Jak sądze na początku tygodnia powinny być na waszym koncie.[/QUOTE]
dzięki za wyjaśnienia :)
ale się chyba nie obraziłaś za określenie "ta osoba" ??
bo na prawdę nie wiedziałam kto i wiem, mogłam ładniej nazwać np. czy cioteczka zbierająca wie.... ale tak jakoś mi wyszło... sorka ;)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, Isadora dostała ode mnie numer konta i potwierdziła, że wyśle pieniążki. Bardzo Was proszę jeszcze o tydzień - dwa cierpliwości, zwłaszcza robiące przelewy, że nie od razu je wpisuję. Podejmując się prowadzenia finansów Skarpety nawet nie przypuszczałam, że przyjdzie taki moment, gdzie będę miała etat + dwie wielkie roboty + etat "domowy". Ledwie to wszystko ogarniam, prawie nie sypiam, ale jestem na ukończeniu i za tydzień - dwa wszystko wróci do normy. Postaram się dziś wieczorem wreszcie wejść na konto i wpisac wszystkie zmiany z ostatnich dni. Po prostu cały czas nie mogę zapamietac tego cyfrowego loginu, może jak się wreszcie wyśpię, to zapamiętam i będw stanie w każdej chwili tam wejść. A tak jak sobie przypominam wieczorem, to dziecko już śpi i nie mam jak iść do pokoju, żeby z szuflady wyciagac umowę, w pracy nie mam jak, bo umowa w domu :) Ale się poprawię, obiecuję :)
Tymczasem nasz pierwszy bazarek dobiega końca, więc kto jeszcze nie był niech zajrzy!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochane, uzupełniłam wszystkie wpłaty, numer loginu wpisałam do komórki, bedzie już szło za porządkiem... Na razie przelewu od Isadory nie ma, ale z bankami rożnie jest, jeśli poszedł, to pewnie jutro przy poniedziałku wejdzie.
[B]Pajda67 [/B]kochana, już wysyłam dane do przelewu, coś się ostatnio dzieje z dogo albo moimi oczami, dzisiaj przeczytałam watek z ostatniego tygodnia i widzę wpisy, których wcześniej nie czytałam, starość chyba :)

Link to comment
Share on other sites

no to ja bede pierwsza...
Proszę o pomoc!
Potrzebujemy pilnie pieniędzy na kastracje naszego staruszka tymczasowicza….Skarbuś ma strasznie powiększona prostate która w szybkim czasie może zrakowaciec.. Prosimy o każdą złotówkę.. On strasznie cierpi..wyje z bolu…nie damy rady pokryc kosztow leczenia z własnej kieszeni…tu jego watek [url]http://www.dogomania.pl/threads/134115-Skarbuś-staruszek-ma-chory-brzuszek...Potrzebne-pieniążki-na-leczenie!-POMOCY[/url]
Dziekujemy za każdą złotówkę…

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...