Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 15.05.2010 o 10:08, Monika z Katowic napisał:

Udzielono pomocy 333 psom-staruszkom!

Nasza koleżanka i wyjątkowa dogomaniaczka Talcott odeszła w marcu 2010 roku za Tęczowy Most. Ku Jej pamięci powstała nasza Skarpeta im.Talcott... Prosimy obdarowanych o wklejenie tej grafiki na wątki- wystarczy zrobić: kopiuj-wklej:

Obrazek5__zpsjcp6pwef.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę  o zapomogę dla Fabio. Psiak nie ma deklaracji stałych tylko jednorazowe. Opłata za hotelik, doszła kastracja, szczepienie, odrobaczenie, odkleszczanie. Tym sposobem w tym miesiącu już powstało saldo -450,70 zł.

 

https://www.dogomania.com/forum/topic/351881-zad%C5%82u%C5%BCony-fabiopsiak-kt%C3%B3ry-ca%C5%82e-swoje-8letnie-%C5%BCycie-sp%C4%99dzi%C5%82-na-%C5%82a%C5%84cuchuteraz-ma-szanse-na-normalny-domale-nie-ma-deklaracjibardzo-prosz%C4%99-o-finansowe-wsparcie-psiakakt%C3%B3ry-teraz-ma-szanse-na-lepsze-%C5%BCycie/page/7/

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, bakusiowa napisał:

Bardzo proszę  o zapomogę dla Fabio. Psiak nie ma deklaracji stałych tylko jednorazowe. Opłata za hotelik, doszła kastracja, szczepienie, odrobaczenie, odkleszczanie. Tym sposobem w tym miesiącu już powstało saldo -450,70 zł.

 

https://www.dogomania.com/forum/topic/351881-zad%C5%82u%C5%BCony-fabiopsiak-kt%C3%B3ry-ca%C5%82e-swoje-8letnie-%C5%BCycie-sp%C4%99dzi%C5%82-na-%C5%82a%C5%84cuchuteraz-ma-szanse-na-normalny-domale-nie-ma-deklaracjibardzo-prosz%C4%99-o-finansowe-wsparcie-psiakakt%C3%B3ry-teraz-ma-szanse-na-lepsze-%C5%BCycie/page/7/

Jestem za pomocą dla Fabio w wysokości 200 zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 23.10.2020 o 14:02, bakusiowa napisał:

Bardzo proszę  o zapomogę dla Fabio. Psiak nie ma deklaracji stałych tylko jednorazowe. Opłata za hotelik, doszła kastracja, szczepienie, odrobaczenie, odkleszczanie. Tym sposobem w tym miesiącu już powstało saldo -450,70 zł.

 

https://www.dogomania.com/forum/topic/351881-zad%C5%82u%C5%BCony-fabiopsiak-kt%C3%B3ry-ca%C5%82e-swoje-8letnie-%C5%BCycie-sp%C4%99dzi%C5%82-na-%C5%82a%C5%84cuchuteraz-ma-szanse-na-normalny-domale-nie-ma-deklaracjibardzo-prosz%C4%99-o-finansowe-wsparcie-psiakakt%C3%B3ry-teraz-ma-szanse-na-lepsze-%C5%BCycie/page/7/

 

Dnia 24.10.2020 o 11:59, Jolanta08 napisał:

Jestem za pomocą dla Fabio w wysokości 200 zł

 

Dnia 29.10.2020 o 20:13, Monika z Katowic napisał:

Takze jestem za pomocą dla Fabio w kwocie 200 zł.

Wysłałam asikowskiej numer konta 3-go listopada. Jakoś nic się dzieje w tej sprawie. 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, bakusiowa napisał:

 

 

Wysłałam asikowskiej numer konta 3-go listopada. Jakoś nic się dzieje w tej sprawie. 

Nie wiem co może być powodem ale wyślij ponownie maila zaznaczając, że jest wysyłany drugi raz.

Napisałaś w temacie ,że to przyznana pomoc dla Fabia ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2020 o 15:34, jola&tina napisał:

Zwracam się z prośbą o przyznanie pomocy w kwocie 200 zł dla Szyszki z tego wątku.
Szyszka już korzystała już z pomocy Skarpety w lipcu br.
Szyszka jest po operacji usunięcia śledziony, musi być pod kontrolą lekarską, dlatego zwracam się z prośbą o ponowną pomoc.

Popieram prośbę a tym samym jestem za pomocą dla Szyszki w wysokości 200 zł

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nie korzystam często z możliwości prośby o pomoc, ale tym razem malutki piesek jest w dramatycznej sytuacji - pomoc pilnie potrzebna.

W schronisku oceniono go na 10 lat, właśnie opuścił to miejsce, ale jego malutkie ciałko wymaga natychmiastowej pomocy weterynaryjnej

Bingo prosi o pomoc!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Proszę o wsparcie dla 10 letniego kudłaczka uratowanego z łańcucha. Coś utknęło z wypłatami ale mam nadzieję,że Asikowska cała i zdrowa i wnet się tu pojawi :)

Wątek kudłaczka:

https://www.dogomania.com/forum/topic/352797-jesienne-porządki-łysiejący-maluszek-na-zimnie-na-łańcuchu-zaćma-i-mnóstwo-pcheł-dziś-zaczyna-się-lepszy-rozdział-w-jego-życiu-potrzebne-na-diagnostykę/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2020 o 15:34, jola&tina napisał:

Zwracam się z prośbą o przyznanie pomocy w kwocie 200 zł dla Szyszki z tego wątku.
Szyszka już korzystała już z pomocy Skarpety w lipcu br.
Szyszka jest po operacji usunięcia śledziony, musi być pod kontrolą lekarską, dlatego zwracam się z prośbą o ponowną pomoc.

Jestem za przyznaniem pomocy Szyszce w kwocie 200 złotych.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2020 o 21:33, mari23 napisał:

Nie korzystam często z możliwości prośby o pomoc, ale tym razem malutki piesek jest w dramatycznej sytuacji - pomoc pilnie potrzebna.

W schronisku oceniono go na 10 lat, właśnie opuścił to miejsce, ale jego malutkie ciałko wymaga natychmiastowej pomocy weterynaryjnej

Bingo prosi o pomoc!

 

Jestem za przyznaniem pomocy Bingo w kwocie 200 złotych.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Bogusik napisał:

Proszę o wsparcie dla 10 letniego kudłaczka uratowanego z łańcucha. Coś utknęło z wypłatami ale mam nadzieję,że Asikowska cała i zdrowa i wnet się tu pojawi :)

Wątek kudłaczka:

https://www.dogomania.com/forum/topic/352797-jesienne-porządki-łysiejący-maluszek-na-zimnie-na-łańcuchu-zaćma-i-mnóstwo-pcheł-dziś-zaczyna-się-lepszy-rozdział-w-jego-życiu-potrzebne-na-diagnostykę/

Jestem za przyznaniem pomocy kudłaczkowi w kwocie 200 złotych.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Monika z Katowic napisał:

Jestem za przyznaniem pomocy Szyszce w kwocie 200 złotych.

 

15 minut temu, Monika z Katowic napisał:

Jestem za przyznaniem pomocy Bingo w kwocie 200 złotych.

 

11 minut temu, Monika z Katowic napisał:

Jestem za przyznaniem pomocy kudłaczkowi w kwocie 200 złotych.

jak dobrze, że jesteście !!!! Ogromne dzięki !!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2020 o 21:33, mari23 napisał:

Nie korzystam często z możliwości prośby o pomoc, ale tym razem malutki piesek jest w dramatycznej sytuacji - pomoc pilnie potrzebna.

W schronisku oceniono go na 10 lat, właśnie opuścił to miejsce, ale jego malutkie ciałko wymaga natychmiastowej pomocy weterynaryjnej

Bingo prosi o pomoc!

 

Jestem za pomocą dla Bingo w wysokości 200 zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Bogusik napisał:

Proszę o wsparcie dla 10 letniego kudłaczka uratowanego z łańcucha. Coś utknęło z wypłatami ale mam nadzieję,że Asikowska cała i zdrowa i wnet się tu pojawi :)

Wątek kudłaczka:

https://www.dogomania.com/forum/topic/352797-jesienne-porządki-łysiejący-maluszek-na-zimnie-na-łańcuchu-zaćma-i-mnóstwo-pcheł-dziś-zaczyna-się-lepszy-rozdział-w-jego-życiu-potrzebne-na-diagnostykę/

Jestem za pomocą dla pieska w wysokości 200 zł.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kochani jestem i przepraszam że mnie tak długo nie było.

Te dwa ostatnie miesiące były dla mnie bardzo trudne, najpierw ja się pochorowałam a potem moje dwa ogony.

Listopad to dla mnie jakiś koszmar, pod długim leczeniu i walce musiałam pożegnać moją Neskę na początku listopada ( nerki przestały pracować) Niby powinnam się spodziewać bo to już staruszka i miała ponad 16 lat ( ze mną była 8 po tym jaka adoptowałam ją ze schroniska) ale jakoś ciężko. Chodziłyśmy przez dwa tygodnie dzień w dzień na kroplówki ale po odstawieniu wyniki były jeszcze gorsze niż na początku leczenia, z czasem organizm odmówił posłuszeństwa i mogłam podjąć tylko jedną decyzję by ulżyć jej w cierpieniu.

Lekko odpoczęłam a potem zaczęły się problemy z drugą sunią (Nina spędziła ze mną 15 lat, przygarnęłam ją jak miała 1,5 roku wychudzony jamnik a w brzuchu 8 szczeniaków, maluchy znalazły dom a Ninka została ze mną). Zaczęło się od wymiotów, biegunek a w konsekwencji okazało się że ma rozległego raka wątroby. W piątek musiałam podjąć kolejną najgorszą decyzję w życiu.

Staram się jakoś trzymać ale dla jednej osoby to za dużo..

 

Powoli wracam do żywych choć nie jest łatwo.

Jutro zrobię wszystkie przelewy i postaram się do końca tygodnia zrobić rozliczenie.

Uważajcie na siebie i dbajcie o siebie i bliskich bo ten rok jest bardzo trudny dla wszystkich.

 

Dzięki Monika że czuwasz bo ja kompletnie straciłam głowę.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, asikowska napisał:

Kochani jestem i przepraszam że mnie tak długo nie było.

Te dwa ostatnie miesiące były dla mnie bardzo trudne, najpierw ja się pochorowałam a potem moje dwa ogony.

Listopad to dla mnie jakiś koszmar, pod długim leczeniu i walce musiałam pożegnać moją Neskę na początku listopada ( nerki przestały pracować) Niby powinnam się spodziewać bo to już staruszka i miała ponad 16 lat ( ze mną była 8 po tym jaka adoptowałam ją ze schroniska) ale jakoś ciężko. Chodziłyśmy przez dwa tygodnie dzień w dzień na kroplówki ale po odstawieniu wyniki były jeszcze gorsze niż na początku leczenia, z czasem organizm odmówił posłuszeństwa i mogłam podjąć tylko jedną decyzję by ulżyć jej w cierpieniu.

Lekko odpoczęłam a potem zaczęły się problemy z drugą sunią (Nina spędziła ze mną 15 lat, przygarnęłam ją jak miała 1,5 roku wychudzony jamnik a w brzuchu 8 szczeniaków, maluchy znalazły dom a Ninka została ze mną). Zaczęło się od wymiotów, biegunek a w konsekwencji okazało się że ma rozległego raka wątroby. W piątek musiałam podjąć kolejną najgorszą decyzję w życiu.

Staram się jakoś trzymać ale dla jednej osoby to za dużo..

 

Powoli wracam do żywych choć nie jest łatwo.

Jutro zrobię wszystkie przelewy i postaram się do końca tygodnia zrobić rozliczenie.

Uważajcie na siebie i dbajcie o siebie i bliskich bo ten rok jest bardzo trudny dla wszystkich.

 

Dzięki Monika że czuwasz bo ja kompletnie straciłam głowę.

 

 

 

 

Sporo zwaliło się na Twoją głowę i to był na pewno trudny czas.Gdy odchodzą nasi bliscy przyjaciele nie tak łatwo się pozbierać ale o nich zawsze będziemy pamiętać i pozostaną w naszych sercach.Życzę sił i zdrowia w tych trudnych czasach pandemii.

Nesko,Nino biegajcie szczęśliwe za TM [*]

znicz-serce.gif.664605df70e422ee79247fbebb3cf9d4.gif

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...