Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

Dnia 5.12.2018 o 13:11, bakusiowa napisał:

Tak w ogóle jak wyglądają finanse Skarpety i czy wszyscy pamiętają o wpłatach?

Mamy wspaniałych i wyjątkowo rzetelnych Darczyńców.

Aktywni deklarowicze Skarpety (rok 2018) to:

asikowska (skarbnik), Jolanta08 (członek Komisji), Monika z Katowic (członek Komisji) 

Ajula, asiuniab, bakusiowa, dexterka, joaaa, Jolantina, mari23, Mar.Gajko, sunia2000,

Nikus, Nuncek, sharka, Ukryty Smok, caryca26 i dołączyła teraz Bogusik.

Obecny stan konta Skarpety im. Talcott to kwota: 2090 złotych.

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty - grafiki

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2018 o 12:06, asiuniab napisał:

Witam cioteczki w nowym miesiącu, znów przyszłam prosić o zapomogę dla seniorka, tym razem - Lapiś, poniżej kompilacja informacji o dziadeczku; bardzo proszę o wsparcie na utrzymanie Lapisia w kwocie 200 zł

LAPI:

wiek  - około 9 lat

waga - 9,500 kg

kastracja - tak

choroby - serce, po wypadku (szycie po pogryzieniu)

odrobaczenie, odpchlenie - tak

szczepienie przeciwko wściekliźnie  - tak (IX 2018)

 

15 lipca 2018 - Lapi opuścił schronisko i zamieszkał awaryjnie w hoteliku u Anecik do czasu podróży do hoteliku dla staruszków u kikou (planowanej na koniec sierpnia 2018)

edit. 14 października 2018 Lapiś musiał wrócić do Anetki do hoteliku bo niestety chciała zjeść kotki Kasi :(.

Anetka nie napisała jaki koszt za Lapisia za jego pobyt u niej w listopadzie ale jeszcze jej nie zapłaciłam bo dziadek na minusie a za chwilę będzie koniec listopada i trzeba będzie opłacić kolejny miesiąc.

 

Czy ja do kompletu, bo psiaki w dwupaku mogę prosić o pomoc dla drugiego staruszka z tego samego wątku?

Dziadeczek z Polkowic 6.jpg

czy ten uśmiech nie jest cudny ???? :)

Pysio to kolega Lapisia, w takiej samej jak i on potrzebie

PYSIEK

wiek - ok. 9 - 10 lat

waga - 12,200 kg

kastracja - nie

choroby - 0

odrobaczenie, odpchlenie - tak

szczepienie przeciwko wściekliźnie - tak

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Najserdeczniej dziękuję, aktywnym w roku 2018, deklarowiczom Skarpety im.Talcott!

Do naszego grona, najczęściej od wielu, wielu lat, należą:
asikowska (skarbnik), Jolanta08 (członek Komisji), Monika z Katowic (członek Komisji) Ajula, asiuniab, bakusiowa, dexterka, joaaa, Jolantina, mari23, Mar.Gajko, sunia2000,
Nikus, Nuncek, sharka, Ukryty Smok, caryca26 oraz Bogusik,
ktora dołączyła do nas w grudniu 2018.

81db863889d66623.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kochani życzę Wam i sobie na ten 2019 rok i każdy inny, żeby mogły przestać istnieć takie skarpety jak nasza, żeby nie potrzebne były ośrodki pomocy dla pokrzywdzonych zwierząt, tym samym pragnę żeby każde zwierze było kochane i zaopiekowane, żeby wszyscy ludzie godnie i z szacunkiem traktowali naszych braci mniejszych!!

 

Póki co muszę Was prosić o pomoc dla stuletniego Misia, Jego historia poniżej:

 

Misio ma  15 może16 wiosen,  został zabrany z miejsca, gdzie żaden pies nie powinien być, a zwłaszcza taki dziadeczek. Piesek jest w pdt, nie szuka domu, będzie tam gdzie jest do końca swoich dni. Jest w miejscu sprawdzonym, które już polubił, polubił inne pieski, jest grzeczny, głównie śpi i je. 

Misio ma dwie stałe deklarowiczki dogomaniaczka i Mama dogomaniaczki, oraz od grudnia mnie w bardzo skromnej kwocie, dlatego Misio jest na minusie, wiadomo, że dziadeczki generują koszty. Misiowi brakuje na rozliczenie się z grudniem, dlatego bardzo, ale to bardzo proszę o zapomogę finansową w kwocie 200 zł dla tego starszego Pana :) będę Wam dozgonnie wdzięczna, jeśli przychylicie się do mojego wniosku :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Monika z Katowic napisał:

Nie ma linku - serwer odrzuca połączenie tak,jakby wątek Misia nie istniał....

:( nie wiem co się stało, wczoraj wszystko było ok, to chyba w tej chwili wina serwera, bo przy kolejnych próbach jest tak samo; będę jeszcze próbować, a na tę chwilę podam ścieżkę:

strona główna - psy w potrzebie - psy do adopcji/znalezione - >>> Stuletni Misio jest w pdt - w końcu odpocznie po wielu latach bezdomności<<< (założony przez Olena84)

cioteczki przepraszam, ale na tę chwilę nic nie wymyślę :( zobaczymy jak będzie jutro ...

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, asiuniab napisał:

:( nie wiem co się stało, wczoraj wszystko było ok, to chyba w tej chwili wina serwera, bo przy kolejnych próbach jest tak samo; będę jeszcze próbować, a na tę chwilę podam ścieżkę:

strona główna - psy w potrzebie - psy do adopcji/znalezione - >>> Stuletni Misio jest w pdt - w końcu odpocznie po wielu latach bezdomności<<< (założony przez Olena84)

cioteczki przepraszam, ale na tę chwilę nic nie wymyślę :( zobaczymy jak będzie jutro ...

https://www.dogomania.com/forum/topic/347873-stuletni-misio-jest-w-pdt-w-końcu-odpocznie-po-wielu-latach-bezdomności/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...