Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

O 20.08.2016 o 17:06, sunia2000 napisał:

Kochane zwracam się z wielką prośbą o przyznanie zapomogi w wysokości 200zł dla Zgredka z wątku wrocławskich dziadeczków:

Dziadzio znajduje się w BDT u Figunii, nie ma żadnego wsparcia, nic, a dzisiejsza faktura za "renowacje" Zgredzia powaliła - 700zł. Wiem, że max to 150zł ale dawno prosiłam o pomoc to może członkinie się przychylą do mem prośby:)

https://photos.google.com/album/AF1QipNvwxyeYeZ30L735kv_RPLkFmjewY4xLIwMGMGf/photo/AF1QipOrjTBpln9XhoJp3jMGaQX3ADTjI0uOtE9e8Eh6

20160724_162652.jpg

Potwierdzam, że dzisiaj Zgredzio otrzymał 200,00 zł wsparcia od "skarpety" na pokrycie kosztów operacji,

Bardzo dziękujemy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 14.09.2016 o 19:15, Monika z Katowic napisał:

Jestem za przyznaniem dla Maksa kwoty pomocy 150 złotych.

Bardzo dziękuję i potwierdzam, że przelew doszedł. Za 120 kupiłam Metacam i wpisałam na wątku zbiorczym moich podopiecznych a 30zł albo dorzucę do karmy i wtedy od razu rozliczę albo dorzucę do Metacamu jak ten się skończy ale to się rozciągnie w czasie. Jeszcze raz dziękuję. 

 

Link to comment
Share on other sites

Kochane z prośbą pisze, oczywiście dla staruszka, Pankracego z tego wątku:

Na ostatnich badaniach kontrolnych tarczycy wyszło że znów mu nerki "wysiadają", zbierany na diagnostyke, ale co najważniejsze dziadzio musi jak najszybciej przejść na karme renal, a skarbonka pusta, dług po ostatniej wizycie, więc proszę o wsparcie na zakup karmy. 7kg worek renala royala znalazłam najtaniej w krakvecie za 147zł - jakbym mogła prosić o taką kwotę to byłabym wdzięczna:)

 

Link to comment
Share on other sites

O 23.09.2016 o 21:28, sunia2000 napisał:

Kochane z prośbą pisze, oczywiście dla staruszka, Pankracego z tego wątku:

Na ostatnich badaniach kontrolnych tarczycy wyszło że znów mu nerki "wysiadają", zbierany na diagnostyke, ale co najważniejsze dziadzio musi jak najszybciej przejść na karme renal, a skarbonka pusta, dług po ostatniej wizycie, więc proszę o wsparcie na zakup karmy. 7kg worek renala royala znalazłam najtaniej w krakvecie za 147zł - jakbym mogła prosić o taką kwotę to byłabym wdzięczna:)

 

Jestem za przyznaniem pomocy staruszkowi Pankracemu w kwocie 150 złotych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...