Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

[quote name='obraczus87']Bardzo Wam dziękuję Kochane Cioteczki :) !!!

Poproszę o decyzję jaka to będzie kwota poimocy, to bym powiadomiła już Dobre Aniołki od Kochanej Niuni :)

Jeszcze raz wielkie dzięki![/QUOTE]

Musimy poczekać na MagdęNS, ale myślę, że 100 zł uda się jej ofiarować!!!

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam, postaram się wieczorem nadrobić zaległości, w tym wpisać wpływy Skarpety. Co do Rufiego, sytuację znam na bieżąco, więc sie zgadzam na pomoc, nie wiem tylko, czy wysyłać pomoc do Murki czy do kogoś innego. Co do dwóch pozostałych psiaków poczytam wieczorem, bo na razie nie wiem, w co ręce włożyć ;)

Link to comment
Share on other sites

uzupełniam wpłaty
[B]Kaskadaffik baaardzo dziękujemy!!! [/B]podeślę Ci jutro konto, dziś odpadam i pewnie coś bym pomyliła
jutro wyślę tez pieniążki do Murki dla Rufiego i poproszę o konta do pomocy dla pozostałych dwóch psiaczków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaNS']uzupełniam wpłaty
[B]Kaskadaffik baaardzo dziękujemy!!! [/B]podeślę Ci jutro konto, dziś odpadam i pewnie coś bym pomyliła
jutro wyślę tez pieniążki do Murki dla Rufiego i poproszę o konta do pomocy dla pozostałych dwóch psiaczków[/QUOTE]

Wysłałam numer konta dla Niuni :)

Dziekuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/190008-Pogryziona-Su%C5%84ka-niesamowite-cierpienie-POM%C3%93%C5%BBCIE!!!/page7[/url]

Chciałąm zgłosić tą sunię, ale osobiście wolałabym, aby zakupione zostało co potrzebne dla niej i wysłane (leki), bardzo cierpi :( ma 15 lat ..

Madzia wysłałam pieniążki, będą napewno jutro :)

Link to comment
Share on other sites

Ciocie kochane, pisze do Was w imieniu cioteczek, które opiekują się Maxem.
Max to psiak, który po śmierci opiekuna został przez rodzinę przyniesiony do schronu. 8 pięknych lat spędził przy boku osoby, która go kochala, rozpieszczała, a tu nagle...szkoda słów.
Max dzięki kikou został zauważony, wyciągnięty zza krat (gdzie sobie w ogóle nie radził, siedział w kącie, nie podchodził do jedzenia przez kilka dni,miał totalną deprechę, nie umiał się odnaleźć), trafił mimo że nie miał deklaracji, do wspaniałego dt u Neris, gdzie jest od kilku dni. Miał być poddany zabiegowi na zęby, ponieważ miał jakieś ropnie pod zębami,ale niestety pech chciał, że wczoraj psiak musiał coś źle ugryźć i osłabiona ropniami żuchwa złamała mu się w dwóch miejscach. Pies został od razu po tym zdarzeniu zabrany do lecznicy. To napisała na wątku Neris:
[QUOTE]Możliwości jakie w tej chwili mamy - operacja zespolenia szczęki i ekstrakcji zębów.
Potem 3-4 tygodnie rekonwalescencji. Operację wykonałby jutro o 16,30 pan doktor KURSKI, "psi dentysta".
Koszt może dojść do 1000zł [/QUOTE]


Słowa Abrakadabry, która wczoraj razem z Neris pojechała z Maxikiem po tym zdarzeniu do kliniki:
[QUOTE]Ten pies ewidentnie cierpi ! Nie może jeść i nie może pić!
Żuchwa dynda mu na "prawo i lewo".
Najbliższe godziny upłyną mu spokojnie, ponieważ Zwierzuś zaaplikowała mu zastrzyki przeciwbólowe, antybiotyk i kroplówkę. [/QUOTE]


Tu jest wątek Maxsia: [URL="http://www.dogomania.pl/189591-pan-umar%C5%82...-MAX-NIE-DAJE-RADY-W-SCHRONISKU%21%21-B%C5%82aga-o-deklaracje"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/189591-pan-umar%C5%82...-MAX-NIE-DAJE-RADY-W-SCHRONISKU!!-B%C5%82aga-o-deklaracje!!?p=15138251#post15138251[/url]
Czy opiekunki Maxa mogą prosić o jakieś wsparcie finansowe ze strony Skarpety Talcott?
Kikou sama nie da rady, ma pod sobą jak same wiecie dużo staruszków, równo z Maxem też ze schronu wyciągnęła sunie, która ma jakąś chorobę (nazwy nie pamiętam),ale otwierają jej się ranki ropne na całym ciele, ma zaatakowane tą chorobą też śluzówki i tam też na leczenie sporo kasy idzie.
ciocie pomóżcie, proszę.

Link to comment
Share on other sites

dużo jest psich bid, psich staruszków które potrzebują pomocy i którym Talcott na pewno by chciała pomóc.... ale niestety jak widać, darczyńców jest tu mało... po weekendzie zacznę znów rozsyłać pw do dogomaniaków z linkiem skarpety Talcott :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Jak wyczytałam na wątku Max jest małym pieskiem, bardzo potrzebującym pomocy.
Moim zdaniem warto pomóc małemu Maxowi w kwocie 150 zł.

Co na to reszta Szanownej Komisji Skarpetowej?[/QUOTE]
ślicznie dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']dużo jest psich bid, psich staruszków które potrzebują pomocy i którym Talcott na pewno by chciała pomóc.... ale niestety jak widać, darczyńców jest tu mało... po weekendzie zacznę znów rozsyłać pw do dogomaniaków z linkiem skarpety Talcott :)[/QUOTE]

Super! :)
Ja też roześlę linki Skarpetki (już drugi raz).

Link to comment
Share on other sites

Ciotki jest super bazarek fotograficzny, uzbiera się na nim pewnie z 1000 zł, a zwycięzcy przekażą forsę na wybrane dogomaniackie psy. Wklejać tam zdjęcia, może coś kapnie dla Skarpety!!! Lub głosować na moje zdjęcia, ja kasę przekazałabym , przynajmniej po części, na Skarpetę. Dzisiaj koniec, więc sprężać się:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...