Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

Z kolejną prośbą przychodzę - sytuacja dramatyczna :( staruszek po wielu latach w schronisku trafił do hoteliku i znalazł dom....niestety dzisiaj się okazało, że wraca z adopcji :( nie ma nic, deklarowicze przekazali wszystko dla innych psów, Rabarbar jest nie tylko bez domu, ale i bez złotówki :( :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2021 o 23:04, mari23 napisał:

Z kolejną prośbą przychodzę - sytuacja dramatyczna :( staruszek po wielu latach w schronisku trafił do hoteliku i znalazł dom....niestety dzisiaj się okazało, że wraca z adopcji :( nie ma nic, deklarowicze przekazali wszystko dla innych psów, Rabarbar jest nie tylko bez domu, ale i bez złotówki :( :(

 

 

 

Ponieważ nastąpiła kolejna zmiana sytuacji - DS chce "dać szansę" Rabarbarkowi - moja prośba niech "poczeka" do wyjaśnienia sytuacji psiaka. Jeżeli jednak wszystko dobrze się ułoży - pomoc potrzebna nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2021 o 13:57, mari23 napisał:

 

Ponieważ nastąpiła kolejna zmiana sytuacji - DS chce "dać szansę" Rabarbarkowi - moja prośba niech "poczeka" do wyjaśnienia sytuacji psiaka. Jeżeli jednak wszystko dobrze się ułoży - pomoc potrzebna nie będzie.

Sytuacja Rabarbarka wciąż jeszcze nie określona, a nagle okazało się, że starowinka Tim pilnie pomocy potrzebuje. Ma guza w gardle i zero środków na diagnostykę oraz operację. Więc o pomoc dla niego bardzo proszę:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, kikou napisał:

Proszę o nr konta, bede wpłacać 20 zł stałej

Ponieważ nie mam czasu czytać wątków kto i co potrzebuje a skarpeta prężnie działa i tu najczęściej trafiają prośby o wsparcie nowych psiaków albo nowe potrzeby znanych już piesków.

:)

Witamy serdecznie w Skarpecie im Talcott.

Konto do wpłat właśnie wysłałam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2021 o 16:24, mari23 napisał:

Sytuacja Rabarbarka wciąż jeszcze nie określona, a nagle okazało się, że starowinka Tim pilnie pomocy potrzebuje. Ma guza w gardle i zero środków na diagnostykę oraz operację. Więc o pomoc dla niego bardzo proszę:

 

 

Dnia 13.02.2021 o 16:26, Monika z Katowic napisał:

Jestem za udzieleniem pomocy Timowi w kwocie 200 złotych.

 

Dnia 14.02.2021 o 10:43, Jolanta08 napisał:

Jestem za pomocą w wysokości 200 zł

 

Dnia 18.02.2021 o 13:27, asikowska napisał:

pomoc dla Tima wysłana:)

Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie staruszka Tima. Ta pomoc bardzo mu jest potrzebna na poratowanie zdrowia.
Oprócz wspomnianych przez mari23 guzów, psiaczek ma jeszcze zmiany nowotworowe w uchu  :(

200,00 zł jest już na koncie Timusia.

60212417_dziki.gif.139afcc0dab7721448c98e40a2310e0b.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To znów ja i znów z prośbą:

Ta sunia nie ma nic, nawet jeszcze deklaracji nie ma, a na początek transport i diagnostyka będą kosztowne...

Czy możliwa byłaby nieco większa pomoc dla niej, choćby 300 złotych? Zanim zbierzemy deklaracje i przyjdzie termin zapłaty za hotelik, będą duże koszty "startowe". Ona już tak długo czeka !!!

Oczywiście jeśli stan finansów Skarpety na to pozwala.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.04.2021 o 19:49, mari23 napisał:

To znów ja i znów z prośbą:

Ta sunia nie ma nic, nawet jeszcze deklaracji nie ma, a na początek transport i diagnostyka będą kosztowne...

Czy możliwa byłaby nieco większa pomoc dla niej, choćby 300 złotych? Zanim zbierzemy deklaracje i przyjdzie termin zapłaty za hotelik, będą duże koszty "startowe". Ona już tak długo czeka !!!

Oczywiście jeśli stan finansów Skarpety na to pozwala.

Pomoc tej samotnej suni przyznajemy. Jak tylko, na dniach, pojawi się aktualne rozliczenie - zdecydujemy czy będzie to 200 czy też 300 złotych.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Monika z Katowic napisał:

Pomoc tej samotnej suni przyznajemy. Jak tylko, na dniach, pojawi się aktualne rozliczenie - zdecydujemy czy będzie to 200 czy też 300 złotych.

Bardzo, bardzo dziękuję !!!!! Taka pomoc "na starcie" jest potrzebna, zanim deklaracje uda się zebrać, a tu transport, diagnostyka, odrobaczanie i odpchlenie (u psiaków z tego schroniska konieczne !!! ) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Monika z Katowic napisał:

Znamy już stan konta Skarpety na 12.04.2021. To kwota:   2131,50 zł.

Proponuję pomoc dla suni ze schroniska w kwocie 300 złotych.

 

4 godziny temu, asikowska napisał:

Ja też jestem za przyznaniem suni kwoty 300 zł. 

Klasyczne różowe róże w eleganckim Flower Boxie

Kochane, bardzo, bardzo dziękuję!!! A nawet jeszcze bardziej! <3

Akurat dzisiaj sunia opuściła schronisko :) Sunia ma 10 lat, z czego 8 lat spędziła w schronisku :( :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.04.2021 o 19:49, mari23 napisał:

To znów ja i znów z prośbą:

Ta sunia nie ma nic, nawet jeszcze deklaracji nie ma, a na początek transport i diagnostyka będą kosztowne...

Czy możliwa byłaby nieco większa pomoc dla niej, choćby 300 złotych? Zanim zbierzemy deklaracje i przyjdzie termin zapłaty za hotelik, będą duże koszty "startowe". Ona już tak długo czeka !!!

Oczywiście jeśli stan finansów Skarpety na to pozwala.

 

Dnia 13.04.2021 o 19:54, Monika z Katowic napisał:

Znamy już stan konta Skarpety na 12.04.2021. To kwota:   2131,50 zł.

Proponuję pomoc dla suni ze schroniska w kwocie 300 złotych.

 

Dnia 14.04.2021 o 12:24, asikowska napisał:

Ja też jestem za przyznaniem suni kwoty 300 zł. 

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc dla suni o roboczym imieniu Biała. 300,00 zł w dniu 16.04. zameldowało się na koncie Białej. 

kocham.jpg.4a3b651b2682383f645931ac79c45f11.jpg       160326633_kwiatki15.jpeg.f8d487cbbf6762071eeb9b6574d32cbf.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Chciałabym prosić o pomoc dla Dunia 

 

image.png.a3f80235c5f19fe228b83eb9f9039596.png

We wtorek 18go ma rozlegly zabieg (duzy guz 9cm w jamie brzusznej i mniejszy przy odbycie) niby ma na koncie pare złotych ale sam zabieg to będzie ok 500-800zl, nie zostanie mu środków potem na pobyt i jedzonko. A Skarbniczka Dunia ma akurat pod opieka same bardzo sędziwe i bardzo chore psy. Proszę o rozważenie możliwości przyznania mu 400-500 na zabieg, doczytałam w regulaminie, że inne kwoty wchodzą w grę. Przy okazji zauważyłam, że ostatnia zmiana regulaminu była w 2015 roku, od tamtej pory ceny leków i usług weterynaryjnych poszybowały w górę, hotelików, wszystkiego zresztą. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Watek Dunia 

niestety Dunio ma wspólny wątek z Arusiem i Sarą. Te dwa pieski już kiedyś otrzymały pomoc ze Skarpety ale nie Dunio (jego rozliczenie jest dopiero osobno  w poście po kilkuletnich rozliczeniach tamtych psinek.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...