Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

6 godzin temu, Bogusik napisał:

Bardzo proszę o pomoc w kwocie 200zł dla niewidomego staruszka Promyka.Niestety ale wraca z adopcji i potrzebne będą pieniążki na transport,karmę i weta.

https://www.dogomania.com/forum/topic/338326-jestem-stary-i-ślepy-i-tracę-swój-dom-razem-z-drugim-starszym-pieskiem-pomóżcie/

 

To ja nadmienię, że w tym samym domu i również wraca z adopcji jest stary jak świat Bartuś, i też wraca z adopcji, chłopaki mają razem jechać do tego samego pdt, dlatego ja również zwracam się z prośbą o zapomogę w kwocie 200 zł dla Bartusia, dla kolejny nowy początek :(

https://www.dogomania.com/forum/topic/338326-jestem-stary-i-ślepy-i-tracę-swój-dom-razem-z-drugim-starszym-pieskiem-pomóżcie/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2019 o 15:06, Bogusik napisał:

Bardzo proszę o pomoc w kwocie 200zł dla niewidomego staruszka Promyka.Niestety ale wraca z adopcji i potrzebne będą pieniążki na transport,karmę i weta.

https://www.dogomania.com/forum/topic/338326-jestem-stary-i-ślepy-i-tracę-swój-dom-razem-z-drugim-starszym-pieskiem-pomóżcie/

 

Jestem za przyznaniem pomocy dla Promyka w kwocie 200 zł.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, asiuniab napisał:

To ja nadmienię, że w tym samym domu i również wraca z adopcji jest stary jak świat Bartuś, i też wraca z adopcji, chłopaki mają razem jechać do tego samego pdt, dlatego ja również zwracam się z prośbą o zapomogę w kwocie 200 zł dla Bartusia, dla kolejny nowy początek :(

https://www.dogomania.com/forum/topic/338326-jestem-stary-i-ślepy-i-tracę-swój-dom-razem-z-drugim-starszym-pieskiem-pomóżcie/

Jestem za przyznaniem pomocy dla Bartusia w kwocie 200 zł.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 12.08.2019 o 18:18, asikowska napisał:

poproszę o dane na pw do przelewu dla Bartusia i Promyczka

13.08.na koncie Promyczka, a także na koncie Bartusia pojawiła się kwota 200,00 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie obu psiaków.     339288137_dzikuj.png.d0acc4587a1bb51c0f51ab964fe07677.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.08.2019 o 18:42, jola&tina napisał:

Proszę o wsparcie w kwocie 200 zł dla naszego Maksa,10+ lat.
Maks otrzymywał już wsparcie od Skarpety (nie mogę odnaleźć kiedy), ale psisko oprócz tego, że jest schorowane (po operacji ucha) jest alergikiem - karma specjalistyczna plus lekarstwa to co miesiąc znaczny wydatek.
Mimo deklaracji i bazarków nie dajemy rady :(

Jestem za ponownym wsparciem Maksa w kwocie 200 złotych.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.08.2019 o 18:52, Monika z Katowic napisał:

Jestem za ponownym wsparciem Maksa w kwocie 200 złotych.

 

22 godziny temu, asikowska napisał:

ja też jestem za przyznaniem wsparcia dla Maxa:) 

Dziękuję bardzo, to wielka pomoc - kupimy dla naszego żarłoka :) taką karmę, jaka mu służy.
Już podaję numer Maksiowego Skarbnika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o pomoc dla głuchej, niewidomej Saruni zabranej z zamojskiego schroniska do kikou. Sunia ma cukrzycę - potrzebuje diagnostyki i leczenia.

713d836cf188.jpg

Wątek suni wspólny z Arusiem, jej historia rozpoczyna się na str. 34 :

https://www.dogomania.com/forum/topic/349498-aruś-wraca-z-adopcji-aureliusz-głuchy-niedowidzący-staruszek-razem-z-głuchą-i-niewidomą-chorą-na-cukrzycę-sarą-będą-mieszkali-w-hoteliku-u-kikou/

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj  tj. 18.09. na koncie Saruni pojawiła się kwota 200,00 zł. To wielka pomoc dla tej starszej suni.

Bardzo serdecznie dziękujemy

64283703_dzikuj1.jpg.76760cd253d0a22fee0ae54d90fec4d7.jpg       263503200_dlaWaslove.jpg.2e4e452b500e8527786b8ca5bd4b22db.jpg

 

EDIT

Przepraszam za "pomyłkę w druku". Oczywiście na konto Sarci wpłynęła kwota 200,00  a nie 20,00 zł.    

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Piszę drugi post, bo wklejenie aktywnego linka z wątkiem obecnie na Dogomanii graniczy z cudem.

Proszę o wsparcie w kwocie 200 złotych dla staruszka Pelikana - link do wątku Pelikana jest w poście wyżej.

Nasz dzielny, bardzo skrzywdzony przez los staruszek Pelikan do tej pory trzymał się dobrze - niestety zaczął chorować i do tego zalecono sanację jamy ustnej, która niesie za sobą wysokie koszty, a ostatnia choroba bardzo nadwątliła Pelikankowe zasoby finansowe.

O pomoc w imieniu Pelikanka proszę Skarpetę im. Talcott pierwszy raz.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...