Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

16 minut temu, Monika z Katowic napisał:

Kochana mari23! Link jest konieczny - albo do wątku indywidualnego, albo do wątku zbiorczego.

Zaraz po spełnieniu tego wymogu potrzebujący Bezik otrzyma od Skarpety kwotę 200 zł na leczenie.

https://www.dogomania.com/forum/topic/98038-tymczasy-wcale-nie-tymczasowe-czyli-gromadka-psiaków-szuka-domków/

link od lat ten sam :) zakładałam pojedyncze wątki kilku psom, ale i czasu brak, i niewiele osób zagląda, więc został ten zbiorczy.

DZIĘKUJĘ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2019 o 13:02, asiuniab napisał:

witam ciocie, chciałabym prosić o wsparcie w tym miesiącu Babelka, to mały piesek w wieku13-14 lat. U kwiaciarenki jest około 4 lat i jak każdy staruszek potrzebuje wsparcia stawów, mokrego jedzonka, ząbki już nie te, witamin. 

z wątku poniżej:

https://www.dogomania.com/forum/topic/133830-w-tej-krainie-znajdziesz-psa-i-kotabdt-u-kwiaciarenki/?page=52

 

 

Przepraszam że dopiero teraz ale natłok spraw i chory kotek u Kwiaciarenki z którym jeżdżę po lekarzach i który jest po 3 operacjach mnie przytloczył. Za otrzymane pieniążki po konsultacji z Marzenką zakupiłam 

stawy.jpg

stawy1.jpg

dolina noteci.jpg

dolina noteci1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.05.2019 o 22:22, Jolanta08 napisał:

Jestem za pomocą dla Bezika w kwocie 200 zł

Bardzo dziękuję za pomoc dla Bezika !!! <3

Dostałam wiadomość od kikou, że prawdopodobnie niedoczynność tarczycy z tych badań wynika, czekamy na potwierdzenie diagnozy

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zwracam się z prośbą o pomoc w wysokości 200 zł dla Jogiego, starszego psiaka który potrzebuje pieniędzy na diagnostykę ,na chwilę obecną przebywa w lecznicy a biedak nie ma nawet pełnych deklaracji

 Jogi odebrany ze schroniska! Czeka na badanie i zaczyna nowe Zycie u Murki - Porzucony malutki puchaty staruszek czeka na ratunek w zamojskim schronisku...

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Zwracam się z prośbą o pomoc w wysokości 200 zł dla Jogiego, starszego psiaka który potrzebuje pieniędzy na diagnostykę ,na chwilę obecną przebywa w lecznicy a biedak nie ma nawet pełnych deklaracji

 Jogi odebrany ze schroniska! Czeka na badanie i zaczyna nowe Zycie u Murki - Porzucony malutki puchaty staruszek czeka na ratunek w zamojskim schronisku...

Jestem za udzieleniem pomocy Jogiemu w kwocie 200 złotych.

Link to comment
Share on other sites

cześć moje ulubione Ciocie,

dziś chciałabym prosić o zapomogę w kwocie 200 zł dla Watsona z wątku poniżej:

https://www.dogomania.com/forum/topic/348037-watson-prosi-o-wsparcie-a-najlepiej-o-dom/?page=10

Poniżej motywuję swoją prośbę:

Watson mieszka w hoteliku Tymczasik od 19 października 2018.

Został zabrany ze schroniska.

Ma 13 lat, jest duży i brzydki - czytaj: prototyp psa nieadopcyjnego.

Na dokładkę miał zostać wywieziony do schroniska bez wolontariatu.

A przecież Watson to fajne, pogodne psisko, które kocha ludzi i zwierzęta...

W Tymczasiku świetnie sobie radzi, dobrze dogaduje się z innymi psami. Tylko że oczywiście ta przyjemność kosztuje: całe 400 zł miesięcznie... + oczywiście koszty leczenia

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎05‎-‎28 o 20:48, asiuniab napisał:

cześć moje ulubione Ciocie,

dziś chciałabym prosić o zapomogę w kwocie 200 zł dla Watsona z wątku poniżej:

https://www.dogomania.com/forum/topic/348037-watson-prosi-o-wsparcie-a-najlepiej-o-dom/?page=10

Poniżej motywuję swoją prośbę:

Watson mieszka w hoteliku Tymczasik od 19 października 2018.

Został zabrany ze schroniska.

Ma 13 lat, jest duży i brzydki - czytaj: prototyp psa nieadopcyjnego.

Na dokładkę miał zostać wywieziony do schroniska bez wolontariatu.

A przecież Watson to fajne, pogodne psisko, które kocha ludzi i zwierzęta...

W Tymczasiku świetnie sobie radzi, dobrze dogaduje się z innymi psami. Tylko że oczywiście ta przyjemność kosztuje: całe 400 zł miesięcznie... + oczywiście koszty leczenia

Kochana anusiab ,na Twój wniosek Watson otrzymał w lutym br pomoc w wysokości 200 zł . Oczywiście Skarpeta wspiera psiaki w uzasadnionych przypadkach więcej niż jeden raz ,ale dla mnie ten  przypadek jest tym z którym się nie spotkałam więc poczekam na decyzję pozostałego członka komisji.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Kochana anusiab ,na Twój wniosek Watson otrzymał w lutym br pomoc w wysokości 200 zł . Oczywiście Skarpeta wspiera psiaki w uzasadnionych przypadkach więcej niż jeden raz ,ale dla mnie ten  przypadek jest tym z którym się nie spotkałam więc poczekam na decyzję pozostałego członka komisji.

Jolanta08 dzięki piękne za czujność, zupełnie o tym nie pamiętałam, że Watson otrzymał pomoc, także wycofuję swoją prośbę o zapomogę dla Watsona, jeśli oczywiście sytuacja staruszka dramatycznie się pogorszy, to wtedy wyjątkowo zawnioskuję; 

jeszcze raz przepraszam, za zamieszanie :)

ściskam wszystkie cioteczki

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, asiuniab napisał:

Jolanta08 dzięki piękne za czujność, zupełnie o tym nie pamiętałam, że Watson otrzymał pomoc, także wycofuję swoją prośbę o zapomogę dla Watsona, jeśli oczywiście sytuacja staruszka dramatycznie się pogorszy, to wtedy wyjątkowo zawnioskuję; 

jeszcze raz przepraszam, za zamieszanie :)

ściskam wszystkie cioteczki

Nie ma za co przepraszać bo masz prawo zapomnieć :)) w końcu nie na jednym wątku pomagamy psiakom. Życzę Watsonowi wszystkiego dobrego a w razie potrzeby Skarpeta pomoże chłopakowi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dostałam Vetoryl dla Bezika, a jemu na szczęście "tylko" Euthyrox potrzebny. Dlatego oddam psiakowi w potrzebie, także Nutribound - zestaw niezbędnych składników wspomagających wczesną i stopniową rekonwalescencje psów.

Edytuję, bo przypomniałam sobie, że całkiem  blisko mam  do psa z Cushingiem, to Perełka u Ulv we Wrocławiu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bardzo proszę o pomoc na leczenie małego staruszka Gacusia , który dzięki Gabi79 został zabrany ze schroniska w którym biedak mdlał ze strachu. Okazało się ,że ma anemię, chore jelita ,trzustkę, serduszko i jakby tego było mało to dostał ataku padaczki :((

https://www.dogomania.com/forum/topic/350289-anemia-zapalenie-jelit-problemy-z-trzustk%C4%85-szmery-w-serduszku-gacu%C5%9B-u-mnie-w-bdt-bardzo-prosi-o-wsparcie-na-leczenie/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2019 o 10:33, Jolanta08 napisał:

Bardzo proszę o pomoc na leczenie małego staruszka Gacusia , który dzięki Gabi79 został zabrany ze schroniska w którym biedak mdlał ze strachu. Okazało się ,że ma anemię, chore jelita ,trzustkę, serduszko i jakby tego było mało to dostał ataku padaczki :((

https://www.dogomania.com/forum/topic/350289-anemia-zapalenie-jelit-problemy-z-trzustk%C4%85-szmery-w-serduszku-gacu%C5%9B-u-mnie-w-bdt-bardzo-prosi-o-wsparcie-na-leczenie/

Jestem za wsparciem staruszka Gacusia w kwocie 200 złotych.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.08.2019 o 13:26, Monika z Katowic napisał:

Jestem za wsparciem staruszka Gacusia w kwocie 200 złotych.

 

10 godzin temu, asikowska napisał:

ja też jestem za pomocą dla Gacusia. Proszę dane do przelewu na pw.

Z całego serca dziękuję w imieniu Gacusia!!!

Z1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...