Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

Dnia 2.01.2019 o 21:10, asiuniab napisał:

Kochani życzę Wam i sobie na ten 2019 rok i każdy inny, żeby mogły przestać istnieć takie skarpety jak nasza, żeby nie potrzebne były ośrodki pomocy dla pokrzywdzonych zwierząt, tym samym pragnę żeby każde zwierze było kochane i zaopiekowane, żeby wszyscy ludzie godnie i z szacunkiem traktowali naszych braci mniejszych!!

 

Póki co muszę Was prosić o pomoc dla stuletniego Misia, Jego historia poniżej:

 

Misio ma  15 może16 wiosen,  został zabrany z miejsca, gdzie żaden pies nie powinien być, a zwłaszcza taki dziadeczek. Piesek jest w pdt, nie szuka domu, będzie tam gdzie jest do końca swoich dni. Jest w miejscu sprawdzonym, które już polubił, polubił inne pieski, jest grzeczny, głównie śpi i je. 

Misio ma dwie stałe deklarowiczki dogomaniaczka i Mama dogomaniaczki, oraz od grudnia mnie w bardzo skromnej kwocie, dlatego Misio jest na minusie, wiadomo, że dziadeczki generują koszty. Misiowi brakuje na rozliczenie się z grudniem, dlatego bardzo, ale to bardzo proszę o zapomogę finansową w kwocie 200 zł dla tego starszego Pana :) będę Wam dozgonnie wdzięczna, jeśli przychylicie się do mojego wniosku :)

Asiu bardzo dziękuję za zgłoszenie Misia! 

Dnia 4.01.2019 o 17:54, Monika z Katowic napisał:

https://www.dogomania.com/forum/topic/347873-stuletni-misio-jest-w-pdt-w-końcu-odpocznie-po-wielu-latach-bezdomnoścI

Jestem za przyznaniem wsparcia w kwocie 200 zł Misiowi z wątku powyżej.

Dziękuję!

Dnia 10.01.2019 o 17:46, asikowska napisał:

proszę o dane do przelewu dla Misia na pw

wysłane, dziękuję!

Dnia 12.01.2019 o 09:25, Jolanta08 napisał:

Oczywiście Misiowi należy się pomoc

Bardzo dziekuję!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

witam się w nowym miesiącu i proszę o zapomogę w kwocie 200 zł dla Watsona, który został wyciągnięty z wrocławskiego schroniska, wiadomo, że dla dużego, starego, czarnego psa szansę na adopcje są bliskie zeru :(, Watson miał szczęście pojechał do hoteliku, żeby żyć godnie swe seniorskie życie i na ten cel zostaną spożytkowane środki; poniżej link do wątku;

https://www.dogomania.com/forum/topic/348037-watson-prosi-o-wsparcie-a-najlepiej-o-dom/?page=8

bardzo będę wdzięczna za zapomogę dla Seniora

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.02.2019 o 20:56, asiuniab napisał:

witam się w nowym miesiącu i proszę o zapomogę w kwocie 200 zł dla Watsona, który został wyciągnięty z wrocławskiego schroniska, wiadomo, że dla dużego, starego, czarnego psa szansę na adopcje są bliskie zeru :(, Watson miał szczęście pojechał do hoteliku, żeby żyć godnie swe seniorskie życie i na ten cel zostaną spożytkowane środki; poniżej link do wątku;

https://www.dogomania.com/forum/topic/348037-watson-prosi-o-wsparcie-a-najlepiej-o-dom/?page=8

bardzo będę wdzięczna za zapomogę dla Seniora

Jestem za przyznaniem Watsonowi kwoty pomocy: 200 złotych.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.dogomania.com/forum/topic/61913-argo-z-szydłowca-na-dt-u-murki-potrzebne-wsparcie-na-opłaty-i-szukanie-domu/?page=492

chciałabym prosić o pomoc w wysokości 200 złotych dla Argo. Zabrany w 2009 roku z Szydłowca ranny pies ostatnie 10 lat spędził w hotelikach. Jak to bywa na dogo - wykruszyły się deklaracje, rosną długi Argo, a on sam zaczął chorować. Pozostali przy nim "najwierniejsi z wiernych przyjaciół", ale czasem trudno podołać kosztom.

Jeśli można przeznaczyć 100 zł na leki, a 100 zł na spłatę długu w hoteliku, byłoby to wielką pomocą w poprawie jego finansów. Arguś to weteran dogomanii, niestety większość pomagających mu od początki nie bywa już na dogo, deklaracje nie pokrywają kosztów hoteliku, a tu jeszcze leki i badania...

Jeśli nie można na hotelik - to chociaż na leki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, mari23 napisał:

https://www.dogomania.com/forum/topic/61913-argo-z-szydłowca-na-dt-u-murki-potrzebne-wsparcie-na-opłaty-i-szukanie-domu/?page=492

chciałabym prosić o pomoc w wysokości 200 złotych dla Argo. Zabrany w 2009 roku z Szydłowca ranny pies ostatnie 10 lat spędził w hotelikach. Jak to bywa na dogo - wykruszyły się deklaracje, rosną długi Argo, a on sam zaczął chorować. Pozostali przy nim "najwierniejsi z wiernych przyjaciół", ale czasem trudno podołać kosztom.

Jeśli można przeznaczyć 100 zł na leki, a 100 zł na spłatę długu w hoteliku, byłoby to wielką pomocą w poprawie jego finansów. Arguś to weteran dogomanii, niestety większość pomagających mu od początki nie bywa już na dogo, deklaracje nie pokrywają kosztów hoteliku, a tu jeszcze leki i badania...

Jeśli nie można na hotelik - to chociaż na leki.

Jestem za pomocą dla Argo  w kwocie 200 zł

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o pomoc niewidomemu Aureliuszowi ,staruszek niedawno został wyciągnięty ze schronu więc nie wiemy w jakim jest stanie i będzie potrzebował diagnostyki ,która w jego przypadku jest priorytetem

 Aureliusz - głuchy, niedowidzący staruszek, pozbawiony wszystkiego, co zapewne było mu znane, kochane przez niego i bezcenne, porzucony wylądował w schronie :( Czy ma tam zostać? Bardzo proszę dajmy mu chociaż namiastkę domu.

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Bogusik napisał:

Jestem za udzieleniem Fado pomocy w kwocie 200 zł

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Bardzo proszę o pomoc niewidomemu Aureliuszowi ,staruszek niedawno został wyciągnięty ze schronu więc nie wiemy w jakim jest stanie i będzie potrzebował diagnostyki ,która w jego przypadku jest priorytetem

 Aureliusz - głuchy, niedowidzący staruszek, pozbawiony wszystkiego, co zapewne było mu znane, kochane przez niego i bezcenne, porzucony wylądował w schronie :( Czy ma tam zostać? Bardzo proszę dajmy mu chociaż namiastkę domu.

 

Jestem za przyznaniem pomocy niewidomemu Aureliuszowi w kwocie 200 złotych.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bogusik napisał:

Jestem za przyznaniem pomocy schorowanemu Fado  w kwocie 200 złotych.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2019 o 09:15, Jolanta08 napisał:

Jestem za udzieleniem Fado pomocy w kwocie 200 zł

 

Dnia 7.03.2019 o 18:27, Monika z Katowic napisał:

Jestem za przyznaniem pomocy schorowanemu Fado  w kwocie 200 złotych.

 

21 godzin temu, asikowska napisał:

Ja też jestem za pomocą dla tych staruszków. Kochani proszę o dane do przelewu na pw.

Bardzo dziękuję za przyznanie Fado pomocy w kwocie 200zł.kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069.gif  Zaraz poproszę skarbnika aby przesłał nr konta do przelewu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...