Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

O 7.01.2016o11:25, asikowska napisał:

proszę o ifo na pw o numierze konta Skrętka

 

 

chciałabym prosić o kolejną pomoc dla Filona ( dostał 120 zł pomocy w maju) ciężko z deklaracjami i dług w hoteliku u Dexterki niestety rośnie :(

http://www.dogomania.com/forum/topic/136263-filon-już-w-hoteliku-poznaje-świat-po-9-latach-w-schronie-szukamy-ds/

 

 

 

Jestem za pomocą dla Filona.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Dziewczyny mam pytanie - czy Skarpeta mogłaby dofinansować transport do domu dwóch staruszków z tego wątku: 

kudlataja pisze tam tak:

"Taka pomoc bardzo się przyda!! dzisiaj odbieram ze schroniska zamojskiego niewidomego staruszka, dla którego znalazłam dom..organizuję transport i muszę go na chwilę gdzieś umieścić, a to wszystko generuje straszne koszty. Nie mogę teraz opisać szczegółów bo wiszę na telefonie..ale napisz proszę co trzeba zrobić żeby dostać takie dofinansowanie. Pies ma około 15 lat, taką informację dostałam w schronisku, już jest dla mnie "zarezerwowany" i czeka.

Drugi staruszek, ten od Krystyny, ma też już zaklepany dom w Katowicach, tylko też szukam pomysłu na transport."

20us4yh.jpg

12717387_974382689281530_457994795958352

 

 

Link to comment
Share on other sites

W regulaminie jest napisane, ze Skarpeta pomaga starym,chorym pieskom ale nie precyzuje formy pomocy.Psiaki mają wątek i są w potrzebie więc opowiedziałabym  się  za pomocą temu niewidomemu bo jak czytałam nie jedzie do DS ale chciałabym poznać opinię innego członka komisji. 

Link to comment
Share on other sites

widzę że kudlataja napisała tylko na wątku psów :/

Jeden z psiaków (13-letni) jest wciąż pod opieką dziewczyn. Drugi z piesków - 15-letni wyciągnięty ze schroniska jest już w nowym domu na Mazurach, został dług w lecznicy po tym staruszku 69zł

Proszę o wsparcie Skarpetę w wysokości 150 zł na staruszka 13-letniego, który potrzebuje pilnie badania usg..

" Staruszek przebywa awaryjnie u Krystyny Pomarańskiej, ciągle jeździmy z nim do weta..cały czas ma biegunki, brzuch nabrzmiały, potrzebna dokładna diagnostyka i leczenie, co w tej sytuacji jest niemalże niemożliwe. Piesek ma obiecany ds w Katowicach, jednak jest duży kłopot z transportem, brak środków na cokolwiek, a takiego psinki nie da się przewieźć ot tak po prostu, potrzebny pewny i bezpieczny transport, a to niestety rozbija się o pieniądze." 

12717387_974382689281530_457994795958352

Nie wiem jak ma na imię :(

 

Info z FB:  "Uwaga Zamość- 14 kotów i stary pies, pozostały po śmierci właścicielki...
Osierocone kociaki - są piękne, oswojone, wysterylizowane i wszystkie mają testy na wirusówki z wynikiem ujemnym. W najgorszej sytuacji jest pies - staruszek, ślepy i niedosłyszy, jest teraz w bardzo awaryjnym dt, dziewczyny zabrały psa w momencie gdy już miał być wywieziony do schroniska! Szukamy dla niego pomocy..biedny starowinka nie wie co się z nim dzieje, wymaga diagnostyki i opieki weterynaryjnej.. (...) 

Dzisiaj Krystyna była z pieskiem u weta, niestety okazało się, że psiak ma na 90% nadczynność kory nadnerczy, uszy w fatalnym stanie (trzeba pobrać wymazy do badania cytologicznego), watroba jest uszkodzona (podwyższone parametry) Jeśli ktos chciałby szczegółowy opis od weta, to Krystyna poprosi. Bedzie miał jeszcze robione badanie moczu. Koszty dzisiejszej wizyty pokryje Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA. Bardzo dziękujemy Emotikon smile "

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Monika z Katowic napisał:

Jestem za przyznaniem 15-letniemu pieskowi (który znalazł dom na Mazurach) kwoty: 69 złotych na spłatę długu w lecznicy.

Sądzę, że drugiemu z piesków - 13-letniemu (który przebywa awaryjnie u pani Krystyny Pomarańskiej) należy przyznać na usg i transport - kwotę podwyższoną : 200 złotych.

Popieram

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

niestety nie można przesłać nr konta do skarbnika - asikowska ma chyba zagruzowaną skrzynkę.

 

Kudlataja bardzo zabiegana - wkleję to co napisała na wątku:

"Witam. Bardzo dziękuję, jestem troche z opóźnieniem, dużo problemów ostatnio i nie daję rady. Bardzo dziękuję za dofinansowanie. W międzyczasie spłaciłam juz dług w lecznicy, więc te 69zł można przeznaczyc na pomoc innemu staruszkowi:).

Natomiast dofinansowanie 200złotowe jest nadal bardzo potrzebne drugiemu strauszkowi WIKTORKOWI, który przebywa u Krystyny:):):)Dziękuję z całego serca, zaraz prześlę numer konta i postaram się jak najszybciej zamiescić banerek skarpety."

nr konta przesłała do mnie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...