Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

Dnia 4.01.2022 o 20:09, mari23 napisał:

i jeszcze jedna prośba, wiem, że mogę prosić o pomoc dla jednego miesięcznie psiaka, ale nie co miesiąc prosiłam, więc może na poczet któregoś z tych nie wykorzystanych miesięcy. Gdyby jednak trzeba było zwrócić część pomocy wg regulaminu - zapłacę z własnych pieniążków, ten biedak nie ma NIC.

received_298863262198450.jpeg

ślepy jamnisio bez jednego oczka, w tym samym schronisku co kudłatek z depresją i do tego samego miejsca pojedzie. Na razie jego sprawy omawiane są na wątku Edzia, bo własnie zamiast Edzia ślepcio pojedzie do hoteliku. Wątek Edzia w ciągu najbliższych godzin stanie się wątkiem ślepego jamnisia Oczusia:

 

Jestem za przyznaniem pomocy bezzwrotnej w kwocie 300 złotych ze względu na chore, wymagające leczenia oczko tego pieska Oczka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 21:57, Monika z Katowic napisał:

Jestem za przyznaniem pomocy bezzwrotnej w kwocie 300 złotych.

 

Dnia 7.01.2022 o 22:06, Monika z Katowic napisał:

Jestem za przyznaniem pomocy bezzwrotnej w kwocie 300 złotych ze względu na chore, wymagające leczenia oczko tego pieska Oczka.

Bardzo, bardzo dziękuję !!!! ❤️❤️❤️ 

Zobacz obraz źródłowy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2022 o 18:37, mari23 napisał:

Bardzo proszę o pomoc dla tego stareńkiego maluszka w dramatycznym stanie psychicznym i fizycznym. Opuszcza schronisko i nie ma nic na start, na diagnostykę podstawową choćby. Oto jego wątek:

 

Joszko umarł 😞

zebrane środki wystarczą na pokrycie kosztów, prosimy więc o wycofanie pomocy ze Skarpety, przyda się innemu staruszkowi.

Napisałam PW do asikowskiej, żeby nie robiła przelewu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To znów ja z prośbą o pomoc dla kolejnego biedaka w dramatycznym stanie, spędził w schronisku 11 lat 😞 😞pobyt w hoteliku to 15 zł/doba, a patrząc na tego biedaka nie sposób nie przewidywać ogromnych kosztów weterynaryjnych 😞

oto jego wątek:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2022 o 20:49, mari23 napisał:

To znów ja z prośbą o pomoc dla kolejnego biedaka w dramatycznym stanie, spędził w schronisku 11 lat 😞 😞pobyt w hoteliku to 15 zł/doba, a patrząc na tego biedaka nie sposób nie przewidywać ogromnych kosztów weterynaryjnych 😞

oto jego wątek:

 

Jestem za przyznaniem temu biedakowi 200 złotych pomocy bezzwrotnej.

On nazywa się Drugi Feniś?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2022 o 22:02, Monika z Katowic napisał:

Jestem za przyznaniem temu biedakowi 200 złotych pomocy bezzwrotnej.

On nazywa się Drugi Feniś?

Z bazarku imiennego otrzymał imię Drugi, a że wyglądem i stanem Feniksa przypomina, to wszyscy piszą "drugi Feniś". Opuścił już schronisko i pilnie potrzebuje funduszy na diagnostykę.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Po raz kolejny przychodzę żebrać o pomoc..... ten biedak w schronisku spędził 8 lat!!! Nie ma nic, nawet połowy potrzebnych deklaracji, a przed nim diagnostyka i koszty hotelowania.... potrzebuje pomocy.... duuużej pomocy 😞 😞 😞

oto jego wątek:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 14.06.2022 o 12:12, mari23 napisał:

Po raz kolejny przychodzę żebrać o pomoc..... ten biedak w schronisku spędził 8 lat!!! Nie ma nic, nawet połowy potrzebnych deklaracji, a przed nim diagnostyka i koszty hotelowania.... potrzebuje pomocy.... duuużej pomocy 😞 😞 😞

oto jego wątek:

 

Jestem za przyznaniem temu pieskowi pomocy bezzwrotnej w kwocie 300 złotych .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Monika z Katowic changed the title to Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.
  • 2 weeks later...
Dnia 27.06.2022 o 17:03, Monika z Katowic napisał:

Jestem za przyznaniem temu pieskowi pomocy bezzwrotnej w kwocie 300 złotych .

 

Dnia 28.06.2022 o 21:02, asikowska napisał:

ja też jestem za przyznaniem pomocy dla pieska, proszę o dane do przelewu na priv.

Pomoc dotarła, banerek Skarpety wklejony w pierwszym poście wątku Wiktora. Bardzo dziękuję !!!!! ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dnia 5.08.2022 o 09:04, mari23 napisał:

Staruszek Loluś po w miarę dobrych latach znalazł się w dramatycznej sytuacji. Błagam o pomoc finansową, a potrzebny będzie i wózek, i leki, i zabiegi..... a Loluś nie ma zebranych "oszczędności" 😞

 

 

Na wsparcie Lolusia Skarpeta im. Talcott przeznacza 300 złotych bezzwrotnego wsparcia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.08.2022 o 09:04, mari23 napisał:

Staruszek Loluś po w miarę dobrych latach znalazł się w dramatycznej sytuacji. Błagam o pomoc finansową, a potrzebny będzie i wózek, i leki, i zabiegi..... a Loluś nie ma zebranych "oszczędności" 😞

Loluś bardzo dziękuje Skarpecie im. Talcott za tak ogromną i niespodziewaną pomoc ( 300,00 zł).

Jeszcze nie tracimy nadziei. Wierzymy że chłopak się pozbiera, jak 13 lat temu. Tyle w nim  energii i życia, Rehabilitujemy, aplikujemy Nivali na przewodnictwo nerwowe. Codziennie jesteśmy w lecznicy.

Dlatego potrzebna każda złotówka , każda.

Mari23 ,dla Ciebie specjalne podziękowania za rekomendację Lolusia.

Dnia 29.08.2022 o 14:01, asikowska napisał:

czekam na numer konta na pw:)

Ona03 jest skarbnikiem Lolusia.Poproszę by się skontaktowała.

1069342642_Lolochory3.jpg.34ec6a557a5b7f9626817c13edbf4cc5.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 29.08.2022 o 23:08, togaa napisał:

Loluś bardzo dziękuje Skarpecie im. Talcott za tak ogromną i niespodziewaną pomoc ( 300,00 zł).

Jeszcze nie tracimy nadziei. Wierzymy że chłopak się pozbiera, jak 13 lat temu. Tyle w nim  energii i życia, Rehabilitujemy, aplikujemy Nivali na przewodnictwo nerwowe. Codziennie jesteśmy w lecznicy.

Dlatego potrzebna każda złotówka , każda.

Mari23 ,dla Ciebie specjalne podziękowania za rekomendację Lolusia.

Ona03 jest skarbnikiem Lolusia.Poproszę by się skontaktowała.

1069342642_Lolochory3.jpg.34ec6a557a5b7f9626817c13edbf4cc5.jpg

Kasa już na koncie Lolusia ❤️ Dziękuję z całego serca w imieniu "Galociarza" 

1578997398.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...