Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

Kochane Cioteczki,mam taka prosbe:
potrzebuje kontenera duzego,materialowego,moze byc uzywany,nawet bardzo,byle tylko sie nie rozpadl.....
Mam pod opieka sunie,troszeczke mniejsza od ON-ka,starownike,niewidoma,bez zebow.
Mieszka w ubogiej,wielodzietnej rodzinie,no i nie jest tam sama,sa jeszcze 2 psy,w tym jeden duzy,i maly i 2 kotki.
Tacy ludzie nie rozumieja,ze nie moga miec tyle zwierzat,bo sami nie maja co jesc.
Tyczka mieszka w nieogrzewanym,bardzo zimnym pomieszczeniu.Nie wiem czy zime przezyje jesli nie zapewnie jej jakiegos cieplejszego lokum.Pomyslalam,ze moge tam postawic taki kontener,do srodka wlozyc koce.i jeszcze dodatkowo kocami ocieplic taki kontener.
Dlatego bardzo prosze jesli ktos moze podarowac Tyczce taki konterner bede wdzieczna.

Link to comment
Share on other sites

A może dobrać karton gruby? Taki jak po zmywarkach, pralkach... i tylko okręcić folią (spożywczą, malarską) na zewnątrz skoro pomieszczenie nie jest ogrzewane? Bardziej byłby chyba stabilny po wypełnieniu niż kontener materiałowy.

Link to comment
Share on other sites

A może dobrać karton gruby? Taki jak po zmywarkach, pralkach... i tylko okręcić folią (spożywczą, malarską) na zewnątrz skoro pomieszczenie nie jest ogrzewane? Bardziej byłby chyba stabilny po wypełnieniu niż kontener materiałowy.

 

taki gruby karton miałabym, tylko nie wiem czy dość duży, muszę pomierzyć.. Dora, to jest sunia wielkości owczarka?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...