Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

Bardzo proszę o potwierdzenie wpłaty na Skarpetę na wątku bazarkowym (wplatę zrobilam łącznie z moją deklaracją dla Skarpety)

http://www.dogomania.pl/forum/threads/254551-Zako%C5%84czony-rozliczam-%21%21%21-Senior-i-Diara-zapraszaj%C4%85-do-11-08-2014-godz-20

 

I jeszcze trzeba potwierdzić bazarkowy wpływ od kochanej cancer43, która dba o Skarpetkę nieustannie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

uzupełniłam rozliczenia na dzisiejszy dzień stan to 490,75 zł z tym że z tego jeszcze pieniążki dostanie Olcia (czekam na numer konta)

nie działają mi stare liniki, czy ktoś może wrzucić link do wątków Aramisa, Maniusia, Teriego i bazarku sharki

oj właśnie tego się obawiałam, że przy tej zmianie serwerów może niektórzy nie dotarli do wątków;

już postaram się zdobyć nr konta dla Olci;

Link to comment
Share on other sites

uzupełniłam rozliczenia na dzisiejszy dzień stan to 490,75 zł z tym że z tego jeszcze pieniążki dostanie Olcia (czekam na numer konta)

nie działają mi stare liniki, czy ktoś może wrzucić link do wątków Aramisa, Maniusia, Teriego i bazarku sharki

 

u mnie na razie przerwa z bazarkami, bazarek cancer43 ;)

 

a może wysłać nr konta nowy do wszystkich deklarowiczów? tak dla pewności żeby już nie wysyłali na stary nr :]

Link to comment
Share on other sites

jest problem z wysyłaniem, bo dopóki każdy nie wyczyści skrzynki (można mieć tylko 50 wiadomości) to nic nie można wysłać

 

oj właśnie tego się obawiałam, że przy tej zmianie serwerów może niektórzy nie dotarli do wątków;

już postaram się zdobyć nr konta dla Olci;

 

Asia, właśnie weszłam w moją pocztę wysłaną i widzę, że 09 września przesyłałam nr konta, nie wiem, czy to nie był początek prac nad serwerami;

 

spróbuję przesłać tę wiadomość, ale nie wiem czy mi się uda??

nie udało się:( mimo, że mam skrzynkę wypełnioną w 50% nie mogę wysyłać wiadomości, co mam zrobić, pomocy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...