Jump to content
Dogomania

nutra gold - wroclaw


szmaja

Recommended Posts

witajcie,
nie moge nigdzie dostac nutry gold lamb&rice 15 kg, czy ktos wie, kiedy bedzie dostepna, a moze ktos w ostatnich dniach widzial gdzies w sklepie?
pani z grabiszynskiej powiedziala, ze nie ma i najprawdopodobniej nie dostane przez najblizszy miesiac - podobno ma byc cala ze swiezego (?) miesa i wymieniaja... nic nie rozumiem.

w kazdym razie dostalam probke chickena dla seniorow i sprobuje, moze ten mieisac na tym przetrzymam - jesli jej nie uczuli. nie chce przechodzic na ten mieisac na nuggets, bo ostatnio miala sunia biegunke po przejsciu z nuggets na gold, nie chce tego powtarzac.
myslalam o eukanubie, ale z kolei teraz jadla ja przez 2 dni i kupy nie sa takie fajne, jak po nutrze, do tego bardzo jej sie oko zaczerwienilo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hej
wlasnie sie do mnie odezwala osoba, ktora prawdopodobnie sprzedaje royala z informacja, ze nutry gold juz nie bedzie.
czy ktos wie cos na ten temat?
dystrybutor mowil mi co innego, ale juz sama nie wiem...

wiecie? slyszalyscie?
to bylaby bardzo zla wiadomosc, bo musialabym szukac dla szucziny czegos nowego, a z jej zoladkiem znowu musialabym stoczyc batalie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']A na Grabiszyńskiej nie ma jeszcze? Ostatnio kupowałam large breed i wydawało mi się że jest lamb&rice...[/quote]

nie ma, wlasnie tam kupuje.
zostala fioletowa (to chyba twoje?) i zielona chyba... ale oni wlasnie sami nie wiedza kiedy bedzie dostepna, mowili mi, ze od czerwca w stanach prawdopodobnie, ze bedzie drozsza i ze pod ta sama nazwa.

czekam i czekam...

Link to comment
Share on other sites

Ja też się intereswoałam zniknięciem Nutry Gold (tyle że dla kotków) z półek sklepowych. Dostałam odpowiedź, ze karma ma byc na jakiś czas wycofana, nie wiem czemu- ale ma za jakiś czas powrócić, byc moze tak jak sądzisz jakas ulepszona?

Link to comment
Share on other sites

Gdzieś w Stanach w jakimś produkcie firmy Diamond, producenta Nutry wykryto aflatoksyny- substancje produkowane przez grzyby, powodujące raka pierwotnego wątroby. Z tego powodu na jakiś czas Nutra zniknęła z polskiego rynku. Moim zdaniem świadczy to o ogromnej odpowiedzialności
firmy produkującej karmę i polskiego importera.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='ANIMAL SERVICE']Nowa Nutra Gold w formule holistycznej powinna być już dostępna we Wrocławiu na ul. Grabiszyńskiej.[/quote]

chyba widzialam przez szybe. a mozna wiedziec, ile mniej wiecej teraz kosztuje - jagniecina, ewentualnie kurczak senior?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...