Jump to content
Dogomania

Tiara-problemy zdrowotne,nerki,jelita w kiepskim stanie.Może jesteś w stanie pomóc?-


mari23

Recommended Posts

[quote name='Marinka'][CENTER][B][I][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5]Kochani :smile: Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na XIII już edycję
Bazarku dla 5 Ogonków, na który tradycyjnie [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5][B][I][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5]fanty [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B]ofiarowała nasza kochana ranias i [SIZE=5]tym razem również Aimez_moi[/SIZE] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B]:loveu:
[B][I][COLOR=#ff0000]Tradycyjnie jest również NAGRODA dla Najlepszego Klienta :smile:

Znajdziecie tu coś dla Pań, Panów i Dzieci, Łasuchów i Psiaków :smile:




[/COLOR][/I][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240551-XIII-edycja-z-NAGRODĄ!Dla-Pań-Panów-Dzieci-Łasuchów-dla-5-OGONKÓW!-14-03-g-21!!!?p=20521431#post20521431"][B]TUTAJ[/B][/URL]


[/CENTER]
[/QUOTE]

potwierdzam, 02.04.2013r. pieniążki z tego bazarku dotarły!
Tiara wzbogaciła się o 80 złotych! Dziękujemy!!!!

a Tiara..... jej czujnośc jest niewiarygodna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
śpała tu obok mnie na pontoniku, zaniepokoiło mnie dziwnie różowe "coś" w pyszczku i bardzo się jej przyglądałam..... po chwili otworzyła oczy i podniosła głowę - jakby moje spojrzenie ją obudziło.....

jak już się obudziła - obejrzałam z bliska te jej dziąsła..... nie podoba mi się to! chyba do wetów pojedziemy znów...

Edited by mari23
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hei Tiaruniu :-) Ja też mam nadzieję że to nic poważnego
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać [/COLOR][/COLOR]:-(
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]Ale cały czas myślę o tych wszystkich zwierzakach i pamiętam o nich jak również o Was :smile:[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Tiarunia jest bardzo czujna. Pewnie jej zostalo z przeszlosci. Miejmy nadzieje ze to nic powaznego z dziaslami.[/QUOTE]

to tylko moja nadwrażliwość - słowa wetki...

[quote name='Havanka']Tiaruni przelałam dziś 42 zł z bazarku. Marysiu, kiedy już je zaksięgujesz, potwierdź proszę na wątku bazarkowym.[/QUOTE]

Dziękujemy razem z Tiarunią, oczywiście potwierdzę, jak tylko dotrą :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][I][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5]Kochani :smile: Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na XIV już edycję
Bazarku dla 5 Ogonków, na który tradycyjnie [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5][B][I][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5]fanty [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B]ofiarowała nasza kochana ranias i [SIZE=5]tym razem również Aimez_moi[/SIZE] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B]:loveu:
[B][I][COLOR=#ff0000]Tradycyjnie jest również NAGRODA dla Najlepszego Klienta :smile:

Znajdziecie tu coś dla Pań, Panów i Dzieci,SMAKOSZY :smile:




[/COLOR][/I][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242243-XIV-edycja-dla-5-ogonk%C3%B3w!-Dla-PA%C5%83-PAN%C3%93W-DZIECI!-Zapraszamy-05-05-g-21-30"][B]TUTAJ[/B][/URL]

[IMG]http://www.ludolettre.qc.ca/apprenants/cchenard/img34.gif[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

niestety u Tiary jak na hyśtawce - albo rosna ranki, albo rosna objawy uboczne ich leczenia :(

aktualnie "dziury" u Tiary.... po odstawieniu Encortonu zaczęły jak zwykle się powiększać, w tej chwili stan znów jest taki, że wymaga "interwencji"
podobno są jakieś mniej szkodliwe odpowiedniki Encortonu - czy ktoś wie, jakie i gdzie to można kupić?
nie chcę jej szkodzić tym Encortonem, a to jedyny lek, na który te okropne rany reagują,
na Equoral "odzew" był słaby, nie bardzo skuteczna jest w jej przypadku Ciclosporyna, więc nie ma sensu szkodzić organizmowi tym akurat lekiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']niestety u Tiary jak na hyśtawce - albo rosna ranki, albo rosna objawy uboczne ich leczenia :(

aktualnie "dziury" u Tiary.... po odstawieniu Encortonu zaczęły jak zwykle się powiększać, w tej chwili stan znów jest taki, że wymaga "interwencji"
podobno są jakieś mniej szkodliwe odpowiedniki Encortonu - czy ktoś wie, jakie i gdzie to można kupić?
nie chcę jej szkodzić tym Encortonem, a to jedyny lek, na który te okropne rany reagują,
na Equoral "odzew" był słaby, nie bardzo skuteczna jest w jej przypadku Ciclosporyna, więc nie ma sensu szkodzić organizmowi tym akurat lekiem[/QUOTE]

jakobecnie Tiara sie czuje , co ma podawane na te ranki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']jakobecnie Tiara sie czuje , co ma podawane na te ranki?[/QUOTE]

w tej chwili na ranki nic nie bierze, brała Encorton, ale trzeba było odstawić, bo zaczęły się problemy z wątrobą i jelitami - ona zawsze tak ma po Encortonie, za to dziurki wtedy maleją
jak nie bierze Encortonu - ranki rosną, Cyclosporyna nie pomaga skutecznie, jak Encorton, a ma zbyt wiele skutków ubocznych, więc jej już nie stosujemy

szukam "odpowiednika" Encortonu, który działa podobnie, a nie wywołuje dolegliwości, bo jak na razie to Tiara ma dwie "wersje" stanu zdrowia - malejące ranki i rosnące problemy watrobowo-jelitowe, albo rosnące rany i wycofywanie się dolegliwości po Encortonie.... ( tak jest w tej chwili)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']To jestem, tym razem na zaproszenie - żeby nie było, że się znowu wpraszam :diabloti:[/QUOTE]


bardzo, bardzo się ciesze, że jesteś !!!!:)
parę "moich" piesów ma jeszcze wątki - wpraszaj się więc - jak najbardziej !!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']bardzo, bardzo się ciesze, że jesteś !!!!:)
parę "moich" piesów ma jeszcze wątki - wpraszaj się więc - jak najbardziej !!!!! :)[/QUOTE]

Przeleciałam wątek trochę pobieżnie - czy Tiara bierze jeszcze coś na nerki? Mam chyba resztę rubenalu po moim psie. I cały listek czegoś na wątrobę, jakby ktoś u Ciebie potrzebował - muszę tylko nazwę sprawdzić ;) Biohepanex chyba?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Przeleciałam wątek trochę pobieżnie - czy Tiara bierze jeszcze coś na nerki? Mam chyba resztę rubenalu po moim psie. I cały listek czegoś na wątrobę, jakby ktoś u Ciebie potrzebował - muszę tylko nazwę sprawdzić ;) Biohepanex chyba?[/QUOTE]

u staruszków wątroba zawsze wsparcia wymaga ;)
takiego leku nie znam, nie zetknęłam się z tym, choć różne już miałam, przy takiej gromadzie to prawie apteka w domu ;)

Tiara na nerki bierze Ipakitine, efekty są naprawdę dobre
tylko te dziury - rany :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Takie o ;)
[URL]http://biowet.pl/wiadomosc,biohepanex-fosfolipidy-ornityna,26[/URL][/QUOTE]

no proszę, a mnie dotąt weci zawsze wypisywali recepty na "ludzkie" leki wątrobowe dla psiaków ( Pusya i Tiarka zwłaszcza chorują, jedna to staruszka, druga - po "kuracji" w Osolinie :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

oczywiście dzień bez problemów to mi się w tegorocznym kalendarzu prawie nie trafia - dzisiaj Tiara dostała zastrzyki, miała zrobioną biochemię, oprócz "tradycyjnie" podwojonych wskazań mocznika i kreatyniny ma jeszcze zły wynik amylazy - trzustka źle pracuje :-(
objawy w domu , które mnie do wizyty skłoniły to wzmożona praca jelit i początki biegunki
lek na trzustkę dla niej mam, w sobotę znów zastrzyki i kontrola u wetki
Encorton po ostatnich problemach wątrobowo-jelitowych miała odstawiony już dość dawno - na pewno nie jest to z tym związane

ona bardzo intensywnie wylizuje sobie łapy między palcami, choć oprócz zbrązowiałej sierści nic tam nie widać
poza tym - dziwne to bardzo - kiedy Tiara wstanie ze swojego pontonika - Pusia, czasem Miłka lub inny psiak - intensywnie liżą ten pontonik, choć nic tam nie widać....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Marysiu, a co z tymi 130,00zł...może dla Tiaruni tym razem się przydadzą?[/QUOTE]

myślę, że tak, bo właśnie przeszukałam "apteczkę" i nie znalazłszy trzustkowych tabletek przypomniałam sobie, że oddałam je pewnej chorej podhalance.....
badania, leczenie.... no i w maju szczepienia Majeczki i Łatusia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']myślę, że tak, bo właśnie przeszukałam "apteczkę" i nie znalazłszy trzustkowych tabletek przypomniałam sobie, że oddałam je pewnej chorej podhalance.....
badania, leczenie.... no i w maju szczepienia Majeczki i Łatusia[/QUOTE]

Marysiu, to wyślij mi swój numer konta - przeleję kaskę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Marysiu, to wyślij mi swój numer konta - przeleję kaskę :)[/QUOTE]

nr konta to najlepiej stowarzyszenia...

Tiarunia dostała dzisiaj kolejne zastrzyki, w poniedziałek do kontorli
jest już trochę lepiej - nie ma biegunki
ale leki musi brać....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...