Jump to content
Dogomania

Bo pies nie jest potrzebny nikomu...Mam już imię, czy jest szansa na dom???


Recommended Posts

Zakładam ten watek z mieszanymi uczuciami, wiem że nikt nie ma pieniędzy, że jest masa psów w gorszym stanie, ale nie wiem jak długo on może być bezpieczny, pani zgłaszająca boi się ,że ktoś może mu zrobić krzywdę, pies podkopuje płoty, niszczy ogródki, przeszkadza, nie mamy pieniędzy, nie mamy miejsca, pies czeka........Nie podchodzi do nikogo, tylko dzięki temu żyje, możemy go złapać, możemy nakarmić, nie możemy nic więcej:-(
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_qNss_7XIIIU/S-RIbwCWS4I/AAAAAAAAHNc/WowTFYfXln0/IMG_3215.JPG[/IMG]
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_qNss_7XIIIU/S-RIc1cd6FI/AAAAAAAAHNg/y1JGlBwTu0Y/IMG_3216.JPG[/IMG]

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_qNss_7XIIIU/S-RIiBedbMI/AAAAAAAAHN4/WtmkX4UKIf4/IMG_3223.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Helga&Ares']Gdzie Stonka tam i Kropki ;)
Trzeba mu znaleźć dt koniecznie, mam pomysł[/QUOTE]

dzięki Domi, widziałam allegro, piknie! mam nadzieję że coś się ruszy, a potem będę miała nadzieję że go złapiemy, fajny taki, macha ogonkiem do Roberta prawie podszedł, jak wychodzę z samochodu to się cofa, nie lubi mnie chyba, chociaz robert miał przewagę bo miał kiełbasę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']Fajnie że jesteś Marysiu!!! Damy radę no nie???[/QUOTE] pewnie, że damy radę, nie ma innej opcji ;-)
[quote name='danka4u1']:multi:[B]A tu Cie mam, Marysiu!!!![/B]
Boże, jaki ten psiak śliczny i z charakterkiem.. Szkoda, że nie mam posiadłości ziemskich, albo chociaż " chaty z obejściem ", żeby sobie pokopał do woli:multi::multi::multi:[/QUOTE] Danusia już Ci niedawno pisałam, Ty mnie normalnie kobieto inwigilujesz. Gdzie ja to i Ty, ale jestem z tego powodu szczęśliwa :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marcin_Praga_JSI']mam imię dla tego pieska :)
[U][B]"Krecik"[/B][/U] :)
mega słodkie i pasuje :) bo lubi kopać :)
hmm, mogę go zareklamować na swoim wątku, może tam coś pomogą?:D
tam jest stado super dziewczyn z WARSZAWY, chętnych do pomocy :)[/QUOTE] a o jakim wątku wspominasz ??

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja.
Trzeba by ustalić jakiś plan działania.
Jednocześnie szukać dt i deklaracji na ew. hotel. Czyli przede wszystkim rozsyłać masę PW.
Warto by zacząć przyzwyczajać psa do jednej osoby, żeby potem móc go łatwiej złapać.

Jak wygląda sytuacja ze schronami w Waszej okolicy? Bo może lepszy schron niż odstrzelenie przez myśliwego czy łopatą w łeb od zirytowanego właściciela podkopanego ogródka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Jestem i ja.
Trzeba by ustalić jakiś plan działania.
Jednocześnie szukać dt i deklaracji na ew. hotel. Czyli przede wszystkim rozsyłać masę PW.
Warto by zacząć przyzwyczajać psa do jednej osoby, żeby potem móc go łatwiej złapać.

Jak wygląda sytuacja ze schronami w Waszej okolicy? Bo może lepszy schron niż odstrzelenie przez myśliwego czy łopatą w łeb od zirytowanego właściciela podkopanego ogródka?[/QUOTE]

Racja, lepszy schron niż to ,co pisze maciaszek:placz::placz: Jest szansa, żeby go złapać ? Jak to wygląda w przypadku naszego Krecika?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']W jaki sposób mogę pomóc? Niestety adoptować nie mogę[/QUOTE]

a szkoda;)
Sprawa wygląda następująco, pani dzwoniła do tozu (schronisko prowadzi toz), nie wezmą psa bo gmina w której pies przebywa nie ma podpisanej umowy ze schronem, Krecik nie podchodzi do nikogo, ale jak będzie możliwość umieszczenia go gdziekolwiek to oczywiście musimy go złapać, obłaskawi się go kiełbaską i jakoś powoli damy radę choćbyśmy mieli tam spać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...