Jump to content
Dogomania

Wesoła Heidi znalazła domek :)


borysus

Recommended Posts

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kora Ty się zaczynasz robic dobra w tych tekstach, a najlepsze było:
że potrafi "biec na smyczy kłusikiem, nie bacząc na tego, kogo ciągnie za sobą":evil_lol:

Ciotki dostałam nr konta, ale... mam ostatni kod na karcie z pko i nie mogę go wykorzystać, bo służy do aktywacji nowej karty która przyjdzie. Zamówiłam już 15-ego i dziś patrzę, a tu opis: karta w produkcji. To nie wiem kiedy mi przyjdzie...:angryy:
Czy to bedzie problemem jak wpłacę za kilka dni swoje 10zł?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ciotki dostałam nr konta, ale... mam ostatni kod na karcie z pko i nie mogę go wykorzystać, bo służy do aktywacji nowej karty która przyjdzie. Zamówiłam już 15-ego i dziś patrzę, a tu opis: karta w produkcji. To nie wiem kiedy mi przyjdzie...[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/anger.gif[/IMG]
Czy to bedzie problemem jak wpłacę za kilka dni swoje 10zł? [/QUOTE]

Ja mam to samo, Poczta Polska leci sobie w kulki i czasami nie dochodzą mi karty z kodami

Link to comment
Share on other sites

linę mówisz borysus, hehe nieeee może zmienię- idę się pochlastać ;D

kizi, jaka sama? co Ty gadasz? psiaki zostaną z Tobą :)

zaraz sprawdze tego linka. w aparacie dałąm- usuń wszystko. długo trwało, bo fot miałam kilkaset

Link to comment
Share on other sites

no co Wy!!! ale kołomyja! pomylili samio w schronie? to już niedobre, oj nie..........

chyba,że ją wcześniejszy ds wyciachał.... a potem pies w schronie. dbali, dbali i oddali? hmmm

ale ogólnie to dobrze,że wyciachana. i koszty mniejsze.

próbowałąm te fotki zrzucić, ale muszę TZ poprosić. coś tam powciskałąm, coś tam się ściągała z pen drive, ale było jakieś 400, kreseczek w sumie wysdzło 2 z chyba 20 i stanęło. wyłączyłąm, bo bateria mi siadała już
muszę od nowa i dobrze, ale to TZ

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']no co Wy!!! ale kołomyja! pomylili samio w schronie? to już niedobre, oj nie..........
[/QUOTE]

Schron by sie nie pomylił z tym czy jest ciachana czy nie. Oni sie z tego rozliczają. Musiałą byc juz wcześniej w swoim domu.
Sunia nasza kochana, szukajmy ci domku :)

A powiedzcie mi jak to jrest z tymi ogloszeniami, ktoś chciał zaplacic czy to z zebranych już funduszy? Bo ja zbieralam na bazarku dla Buniaczka ale skoro jej sie finanse wyrównały to 10zł moge na ogłoszenia dla SHidi dac :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...