Jump to content
Dogomania

*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!


fizia

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to ładnie, chwilę mnie nie było, a lenka już prawie w worku ląduje :)


A tak poważnie to się niezmiernie cieszę, że tylu osobom zależy na tej biduli.

Kiedy Mariusz mi o Niej napisałam, miałam nadzieję, ale jednak byłam pełna obaw, wydawało mi się, że nikt nie zdecyduje się zaopiekować taką psiną - a tu proszę - Borysus spadł, jak z nieba :)
Oby się udało!

Link to comment
Share on other sites

Ja od wczoraj siedzę jak na szpilkach. Mam nadzieję, że Lena(uwielbiam to imię ,jakbym miał córkę właśnie takie imię by nosiła :iloveyou:) u mnie zotanie, że diagnoza będzie trafna i cały ten wyjazd nie pójdzie na marne :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Ja tez bardzo lubię to imię :)

Wyjazd z pewnością nie pódzie na marne, bo będziemy mieli jakaś diagnozę, coś będziemy wiedzieli - narazie są tylko domysły.
Tez mam nadzieję, że będzie trafna.
Zawsze to jakiś punkt zaczepienia.

Ada-jeje pisała mi tak:

[I] gdyby sunia miala miec robiony rezonas glowy to tylko w Brnie, koszt taki sam jak w Polsce a kazdy specjalista w Polsce Ci to powie.[/I]

Więc narazie czekajmy na wtorkowy rozwój wydarzeń - myślę, że to początek wielkich zmian na lepsze dla tej cudnej suni

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówąc nie jestem za bardzo w temacie, ale widziałam na kilku wątkach wypowiedzi osób, które twierdziły, że tam są najlepsi neurolodzy i właśnie tam powinno się robić takie badania.

Nie wiem niestety jaka to kwota...

Link to comment
Share on other sites

Tak, ona jest przeurocza, ale ma to do siebie , że lubi wprowadzać zamieszanie. Taka mała mącicielka. Robi rozpierduche, tylko słychać jak moje trzaskają się zębami, a ona idzie sobie gdzie indziej i zachowuje się jakby nie miała z tym nic wspólnego :)

Link to comment
Share on other sites

To nie tak.
Moje psy wymieniają ostre zdania na zasadzie uderzania się wzajemnie zębami, ale nie zrobią sobię krzywdy, nie pogryzą się.
Postaram sie jutro sprowokować Karinkę do swoich zamieszek, przy czym wszystkie będą na smyczach i zobaczę jak reaguje Lena. Jeśli tylko się "uśmiechnie" ;) i sobie pogada to u mnie zostanie, a jeśli będzie żądna mordu to ją odwieziemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Szczerze mówąc nie jestem za bardzo w temacie, ale widziałam na kilku wątkach wypowiedzi osób, które twierdziły, że tam są najlepsi neurolodzy i właśnie tam powinno się robić takie badania.

Nie wiem niestety jaka to kwota...[/QUOTE]


Rezonans w Brnie to wcale nie jest kwota jak w Polsce...w Polsce robią RM na ludzkim sprzęcie koszt ok. 800 zł, w klinice w Brnie koszt niestety jest o 1000 zł większy - wiem, bo robiłyśmy RM w Brnie w kwietniu suni z mojego podpisu - Albince:( koszt 1200 koron czeskich - no to pi razy oko 1840 zł plus droga oczywiście...

ale fakt - tam są bardzo dobrzy i neurolodzy i inni weci...czytałam niejedną opinię na necie na ich temat...

Link to comment
Share on other sites

w łódzkim schronie z takimi psiakami sie nie patyczkują...ten jest przeznaczony do uśpienia, bo nikt się nim zajmować nie będzie:(

Pies trafił do schroniska dzisiaj. Ma zaburzenia rónowagi. Najprawdopodobniej ma zespół przedsionkowy, który można ładnie wyleczyć. Możliwe też, ze ma zaburzenia rónowagi po silnym uderzeniu w głowę - to też da się wyleczyć.
W schronisku nie mamy miejsca do odizolowania kolejnego amstaffa. Sytuacja robi się patowa. Takiego psiaka czeka tylko eutanazja, bo nie ma gdzie go umieścić.
Pies jest bardzo przyjazny do ludzi. Wtulał się we mnie dziś i piszczał, lizał mnie po rękach i wpychał głowę pod pachę, cały czas machając ogonem. On płakał jak dziecko kiedy siedziałam z nim.


[URL="http://img821.imageshack.us/i/040l.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1816/040l.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

o matko, jaki biedak :(

Ale już podjęta decyzja o eutanazji?
co za koszmar



A Karinka, która była u Borysusa znalazła dziś dom - może dzięki temu Lenie łatwiej będzie wejść w "stado" Borysusowych psiakó
W samą porę się ten domek znalazł!!

Oby i dla tego biedaka z Łodzi los był łaskawy.
Czy On ma jakieś imię?


To mi się właśnie bardzo podoba w schronisku w Jamrozowiźnie, że o każdego psa się walczy i nie ma mowy o eutanazji z powodu braku miesca czy starości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...