Jump to content
Dogomania

AKCJA adopcyjna, szukamy chętnych do pomocy!


NatiiMar

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uwaga,uwaga. Kupuje sobie nowiuteniuśka drukareczkę. Jak zacznę drkować, to az zahuczy:):)
Także czekam nadal na wasze propozycje. A tekst o sterylizacji kilka stron wcześniej tez jest gotowy do druku. Dobrze by było zostawc go w takim formacie w jakim jest.

Link to comment
Share on other sites

Uwaga!!! [B]ULOTKI GOTOWE DO DRUKU:[/B]

[URL=http://img707.imageshack.us/i/ulotkau.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/236/ulotkau.jpg[/IMG][/URL]


[URL=http://img15.imageshack.us/i/acuchboli.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6229/acuchboli.jpg[/IMG][/URL]


Drukujcie to w takim formacie,żeby obie ulotki zmieściły się na jednej kartce. Kreator drukowania to załatwi:) Ładnie to powycinamy i będa dwa rodzaje bardzo fajnych uloteczek.

[B]BARDZO PROSZĘ,ŻEBY KAŻDY CHĘTNY NA DRUKOWANIE OKREŚLIŁ SIĘ LE MOŻE WYDRUKOWAĆ SZTUK. DZIĘKI.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[b][u]potrzebne są jeszcze:[/u][/b]
[b][/b]
[b][u]-pawilon ogrodowy lub parasole duże,[/u][/b]
[b][u]-sztalugi na większe plakaty lub takie tablice na pinezki,[/u][/b]
[b][u]-krzsła i ze dwa stoliki ogrodowe.[/u][/b]
[b][/b]
[b][u]pilne!!![/u][/b]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]UWAGA!!![/COLOR][/B]
[COLOR=black][B]19.06.2010 Spotkanie organizacyjne całej akcji. Godzina 13.00 w Ujeździe w parku,ulica Chrobrego i/lub ([/B]zależy od dziewczyn ze strzelec[B]) 13.30 w strzelcach prawdopodobnie w jakimś barze ([/B]może w tym na rogu po drodze na PKS?[B] )[/B][/COLOR]

[B][COLOR=royalblue]CZY SĄ CHĘTNI NA SPOTKANIE???[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ponawiam pytanie...czy są chętni na spotkanie sobotnie? To spotkanie musi się odbyć. Musimy omówić pewne sprawy, musze wam przekazać moje wymyślone w środku nocy pomysły. Musimy je potem przekazać weterynarzowi i groomerce,którzy będa nam pomagać.

[B]HEJ HEJ! GDZIE CI WSZYSCY CHĘTNI Z PIERWSZYCH STRON TEMATU???[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nati, mam resztkę papieru, mogę wydrukować tyle ile jest. Nie wiem, czy mam kolor, wyjdzie w praniu. Tylko ja mieszkam w Anglii i nawet jeśli dzisiaj wyślę, będzie dopiero na piątek u Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowana - daj znać i podaj adres na PW. jeśli wyślę jutro będzie na poniedziałek! Może w międzyczasie kupię papier!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Doszły do mnie już chyba wszystkie zadeklarowane paczki:)
Dziękuję. Teraz jestem na etapie wycinania;)

Dziewczyny jesli jeszcze nie kupiłyście koszulek, to wstrzymajcie się kilka dni. Nie mam jeszcze odpowiedzi co do nadruku z OTOZu, a Pietrucha ma koszulki gotowe do druku.

Która przygotuje konkursy? Chodzi o pytania do quizu, loterię fantową i plan przebiegu (ze dwie musza to poprowadzić-znaleźć chętnych wśród uczestników festynu, przyprowadzić do naszego stolika i zachęcic do zabawy). Musza być do tego dwie lub trzy osoby. Ja fanty kupię, tylko powiedzcie co i ile.

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Times New Roman]1.[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]AKCJA "ADOPTUJĄC-RATUJESZ"[/FONT][/B]

[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]Park Miejski w Ujeździe[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Termin:[/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]10.07.2010 podczas obchodów Dni Ziemi Ujazdowskiej[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Czas:[/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]17.00-20.00[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]W programie:[/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]Pokaz psów z przytuliska Dębowa w Kędzierzynie-Koźlu[/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]Porady instruktorów szkolenia psów[/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]Porady weterynaryjne[/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]Konkursy z nagrodami[/FONT][/B]

[B][FONT=Times New Roman]2.[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]AKCJA ADOPCYJNA[/FONT][/B]

[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]Park Miejski w Ujeździe[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Termin:[/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]10.07.2010 podczas obchodów Dni Ziemi Ujazdowskiej[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Czas:[/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]17.00-20.00[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]W programie:[/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]Pokaz psów z przytuliska Dębowa w Kędzierzynie-Koźlu[/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]Porady instruktorów szkolenia psów[/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]Porady weterynaryjne[/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]Konkursy z nagrodami[/FONT][/B]

[B][FONT=Times New Roman]NIE MAM POMYSŁÓW!!![/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

"Adoptując - ratujesz" brzmi moim zdaniem bardzo dobrze i jest wymowna.

Konkurs - przygotować zagadki do losowania na kartkach? I ile zagadek, tyle będzie drobnych fantów? I zagadki czy pytania odnośnie psów - ja bym stawiała na proste zagadki o różnej tematyce, żeby dzieciakom było łatwiej.
Quiz - o psach? Mamy wybierać ludzi z tłumu i zadawać im pytania odnośnie psów?

Natii, akcją interesuje się Strzelec Opolski. Podam im Twojego maila, ok?

Wybaczcie totalne opóźnienie i brak zaangażowania, nie było mnie w Strzelcach i nie miałam dostępu do internetu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...