Jump to content
Dogomania

AKCJA adopcyjna, szukamy chętnych do pomocy!


NatiiMar

Recommended Posts

Superaśno mi się tez podoba, a teraz myślmy jak o łańcuchach...
Nie wiem, może tego typu aczkolwiek do poprawki...
Czego w życiu nie możesz robić a chciałbyś?Może jeszcze będzie szansa....to zależy od ciebie
Ja nie mam nic do powiedzenia, nic nie zalezy ode mnie.....jak jesteś człowiekiem,....ZDEJMIJ MI ŁAŃCUCH....też chcę mieć...namiastke wolności

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cieszę się, że się na coś przydałam. Jeśli chodzi o łańcuchy to od Was się o tej akcji dowiedziałam i za to bardzo dziękuję!! nie jestem dobra w pisaniu ale naszła mnie wena twórcza. Może zdjęcie z małym pieskiem takim smutaśnym ze spuszczonym łepkiem na szyi owinięty(nie na raz wokół głowy ale ze trzy razy) gruby, ciężki, stary i pordzewiały łańcuch , a na dole napis coś w stylu dlaczego sobie kupujesz piękny (złoty) łańcuszek,a mnie obdarowujesz (karasz) takim? albo a mnie obdarowujesz takim który mnie rani

Link to comment
Share on other sites

kropeek, pisz pisz...pomagaj , witaj na wątku potrzebujemy takich ludzi....ja idę spać choziaz na chwilę,,,jutro znowu killkunastogodzinny dzień pracyhttp://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Pow%C3%B3d%C5%BA!/page188
działaj dalej:)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, jest ostatni dzień maja. Zgodnie z zapowiedziami do dziś miało sie rozstrzygnąć które teksty bierzemy. Czekam jeszcze na odpowiedź z forum szkolenia psów, a zatem przedłużam czas do końca tego tygodnia. W niedzielę wieczorem podam wszystkie teksty, które będa drukowane i rozpoczynamy produkcję:)

Jeszcze dzisiaj pójdę się dowiedzieć czy będzie o nas informacja na plakacie festynowym z gminy. Jeśli nie, to jeszcze takie informacyjny plakacik trzeba będzie szkrobnąć.

No i kochani, teksty macie świetne. Teraz czekam na propozycje graficzne:)

Link to comment
Share on other sites

UWAGA!
Czas nam się kurczy. OSTATNI TYDZIEŃ PRZYJMUJEMY PROPOZYCJE. Potem już musimy drukować.

KOCHANI WKLEJAJCIE SWOJE PROPOZYCJE TUTAJ, lub wysyłajcie GOTOWE SZABLONY do mnie:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Jeżeli macie jakieklwiek pytania i wątpliwości dzwońcie, piszcie
skype: natiimar
gg: 9976278
tel: 661155635
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

CZAS ZBIERANIA PROPOZYCJI mija 11.06.2010 w ten piątek. POTEM DRUKUJEMY!

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedno. Proszę wyslijcie mi na maila swoje dane (osoby,które są chętne przyjechać) Imię, nazwisko, miejsce skąd będziecie jechac i koniecznie numer telefonu. Będę was obdzwaniać i dogadywać transport. A wcześniej i tak musimy się wszyscy spotkać.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.google.pl/images?q=pies+na+%C5%82a%C5%84cuchu&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=Bw4OTM6dEoudOKjzrM4M&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CCMQsAQwAA[/url] tu jest kilka przykładowcyh zdjec. w googlach jest ich pełno ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam kilka kolejnych sloganów:
"Jak mam bronić Twojego domu?"
"Życie długie na 1.5 metra"
"Łańcuch krótszy niz sam pies"

[URL="http://img690.imageshack.us/i/zwiazalbysprzyjacielala.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/4449/zwiazalbysprzyjacielala.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Psy na łańcuchach nie mają zaspokojonych podstawowych potrzeb wyższego rzędu (tak bardzo ludzkich) – miłości, bezpieczeństwa oraz przynależności, bo jak można należeć do kogoś skoro przynależy się do łańcucha, ograniczającego i zabijającego wolę życia.


ja bym zmieniła to zdanie o potrzebach, ale ogólnie tekst jest bombowy:loveu:

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kochani, graficznie prosze,graficznie.
Jeżeli jakaś ulotka ma miec zdjęcie czy rysunek, uwzględniajcie to. Jeśli nie, to napiszcie,że tekst gotowy do druku. Ja nie jestem w stanie obrobić całej grafiki.
Dzieki za wyrozumiałość.

Link to comment
Share on other sites

Obrazek super ale tekst "jak mam bronic twojego domu" myślę, że nie przejdzie bo wieśniaki powiedzą pysk ma nie zakneblowany to niech szczeka bo po to on tu jest. A zdjęcie z budą pokazaną w całości taką która się składa z czterech desek to jestem pewna ,że skomentują mój ma lepiej i będzie się przy tym upierał.Nie da sobie powiedziec,że ta jego buda ma jedną deske więcej i jest to karygodne.Miesięcznik mój pies ma naprawde dobre plakaty i teksty.ale to tylko moje zdanie

Link to comment
Share on other sites

Kropeek,jeśli chcesz cokolwiek poprawiać, to pobierz ten obraz, obrób go i wklej:) Do piątku czekam na propozycje, potem drukujemy. Shania, ja pamiętam:) Ale poczekajmy do piątku, bo coś jeszcze może dojść.

A obroże i smycze jaknajbardziej się przydadzą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...