Jump to content
Dogomania

Psia moda by taks


taks

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

 

Ja mam fejbuka, ale chciałabym taksowy bazarek na psy w potrzebie, a nie osoby prywatne.

Ja na FB się nie poruszam, nie podoba mi się tam  i nie zamierzam się tam przenosić więc moich bazarków tam nie będzie

Bazarek na dogo  zrobię ale dopiero jak się do końca uporam ze spustoszeniami jakie mi w kompie zrobiły zmiany na forum.Niestety wymagało to interwencji informatyka i nie było tanie ani proste. Teraz testuję , jesli bedzie dobrze to po Nowym Roku zabiorę się za zakupy materiałowe i szycie

Obroże  wystawione na FB przez Diana89 pochodzą z moich starych zapasów i są z mojej strony drobną formą wyrażenia  wdzięczności za Jej wieloletnią istotną pomoc  w rozliczaniu moich bazarków  na pwp. Tylko tak jestem w stanie Jej  teraz pomóc gdy znalazła się w wielkiej potrzebie

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży na FB Diana przeznacza na ratowanie zdrowia Córki - jesli teraz nie "zdobędzie" kwoty na rehabilitację ( znacznie przekraczającej  mozliwosci nawet normalnie  pracujących i zarabiajacych ludzi - takie czasy że NFZ  finansuje jedynie ułamek  niezbędnej pomocy!!!) to Dziecku grozi trwałe kalectwo. Niestety  taka jest smutna prawda o "osobie prywatnej".

Piszę to  aby rozwiać ew. wątpliwości:

a/ nic się nie zmieniło i  rzeczy na aukcje jak zawsze oddaję bezpłatnie

b/ są to aukcje "na ratunek" - dotąd były na psy/koty. Teraz ta jedna jest wyjatkowo na ratunek człowiekowi .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Najfajniejsze jest to, że pieniążki jak zwykle trafiają do potrzebujących :)

 

 

Dołączamy do grona szczęśliwców. Mamy już swoją "taksóweczkę" :D

Jest absolutnie FANTASTYCZNA!!!

 

 

z17.jpg

 

Nie mogę się doczekać kolejnego bazarku :)))))

Dziękuję i pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Ja na FB się nie poruszam, nie podoba mi się tam  i nie zamierzam się tam przenosić więc moich bazarków tam nie będzie

Bazarek na dogo  zrobię ale dopiero jak się do końca uporam ze spustoszeniami jakie mi w kompie zrobiły zmiany na forum.Niestety wymagało to interwencji informatyka i nie było tanie ani proste. Teraz testuję , jesli bedzie dobrze to po Nowym Roku zabiorę się za zakupy materiałowe i szycie

Obroże  wystawione na FB przez Diana89 pochodzą z moich starych zapasów i są z mojej strony drobną formą wyrażenia  wdzięczności za Jej wieloletnią istotną pomoc  w rozliczaniu moich bazarków  na pwp. Tylko tak jestem w stanie Jej  teraz pomóc gdy znalazła się w wielkiej potrzebie

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży na FB Diana przeznacza na ratowanie zdrowia Córki - jesli teraz nie "zdobędzie" kwoty na rehabilitację ( znacznie przekraczającej  mozliwosci nawet normalnie  pracujących i zarabiajacych ludzi - takie czasy że NFZ  finansuje jedynie ułamek  niezbędnej pomocy!!!) to Dziecku grozi trwałe kalectwo. Niestety  taka jest smutna prawda o "osobie prywatnej".

Piszę to  aby rozwiać ew. wątpliwości:

a/ nic się nie zmieniło i  rzeczy na aukcje jak zawsze oddaję bezpłatnie

b/ są to aukcje "na ratunek" - dotąd były na psy/koty. Teraz ta jedna jest wyjatkowo na ratunek człowiekowi .

Nie podważam potrzeb i sytuacji Diany, itp.  Każdy pomaga komu chce/ czuje wewnętrzną potrzebę  :)

Chciałabym zrobić większe zakupy i na fb nie znalazłam tego czego mi brakuje.
Zatem bez różnicy gdzie, czekamy na kolejny  bazarek taksowy!

Link to comment
Share on other sites

pieluchę nosi  np.Lolek z tego wątku:

http://www.dogomania.com/forum/topic/33600-lolu%C5%9B-w-pieluszkach-szuka-wyj%C4%85tkowego-domu/page-347

to zwykłe guardy i do nich jest przywiązana pielucha. Nie wiem jak wygląda to wiązanie  bo ja nic w szelkach nie modyfikowałam - o dokładna instrukcję  radzę podpytać opiekunkę psiaka 

Link to comment
Share on other sites

Moro na beaglu wygląda świetnie, nie sądziłam że taki pospolity wzorek może tak się prezentować ;)

Też  czekam na bazarek. Tym razem na dwa karczyska, Wald taksową obrożę już znosił i choć się z nią nie rozstajemy to ciągle sobie myślę że przydałaby sie nowa ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Już niedługo , za parę dni ruszy na dogo kolejny obrożowy bazarek.

 

Będzie sporo nowych wzorów naszyć.

 

To tak dla zaostrzenia apetytu ;)

 

Oczywiście  jak zwykle gdy  bazarek będzie gotowy podlinkuję go tutaj i na "reklamach bazarków"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...