Jump to content
Dogomania

Psia moda by taks


taks

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

 

taks, mogę prosić o maila do Ciebie? priv nie działa, a potrzebuję się skontaktować :/

 
No nie, niestety, tu nie podam.
Takie inf. jak adres, prywatny tel czy mail, nr osobistego konta itp traktuję jako dane poufne i nigdy nie podaję ich do publicznej wiadomości , zwłaszcza na otwartym forum gdzie posty może czytac każdy, także osoby niezarejestrowane.
Moja skrzynka działa więc jeśli odblokujesz/włączysz swój komunikator to pw powinien przejść.
Link to comment
Share on other sites

no to jesli masz "publiczną skrzynkę" i nie masz oporów żeby ją w internecie podawać to napisz mi tu adres a ja odpiszę i po problemie.
Ja mam jedną , prywatną i wolałabym nie byc zmuszona do zmiany adresu jak kiedyś . Lekkomyślnie pare lat temu własnie na dogo ujawniłam adres i paru dowcipnisi zaczęło sie zabawiać moim kosztem podsyłając spamy m in z linkami do sexstron. Skrzynkę zamknęłam ale kłopot z rozsyłaniem nowego adresu znajomym kosztował mnie sporo czasu. Teraz juz tego błędu drugi raz nie popełnię. Idiotów niestety w internecie nie brakuje...

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki za zdjecia "ubranych" psiaków

To dla mnie duża frajda zobaczyć jak te obróżki, które jeszcze niedawno miałam w rękach teraz ożyły na psiakach.

Zawsze jak je pakuję do wysyłek to sobie wyobrażam jaki futrzaczek to będzie nosił, czy będą "twarzowe"

Jeszcze raz dzięki

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ahh sama sie czaiłam na te kraby , super wzorek :):)

Czerwona eko też mi sie podoba i sama się dziwię że to mówię bo kolor czerwony w psich akcesoriach mnie odpycha :D

 

Też niebawem dodam foty bulwy w taksowych szeleczkach, bo widzę że tu dośc bulwiasto :):)

Mamy tez 2  nowe obróżki od taks i chyba to najlepsze jakie mamy , ale chwalić się będziemy jak wyjdziemy w plener i coś cykniemy :)

Link to comment
Share on other sites

a ja dziś idę w taksowej obróżce (tej bardziej ozdobnej) i mija mnie kobieta z młodą dziewczyną i : " ojejku, zobacz jaką on ma obrożę!!!".

Na to ta młoda " to są takie specjalnie - dla nich!". ( wydaje mi się że tu chodziło jej o charta).

starsza :" jaaaaak to?!"

młodsza : " no tak...".

Uśmiałam się jak fix, ale to prawda, jak masz taksową obrożę to każdy zwróci uwagę, chce pomacać itd, a pytania skąd to taka że czasem mam ochotę odpowiedzieć że sprowadzana z Meksyku :D

 

 

A co zatrzasku to powiem wam że odkąd poznałam taksowe zaciski to już tylko to wyznaję.

 

 

A oto i nasz taksóweczka ozdobna

apolloobroze.jpg

 

taksoweczkah.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja sie pisze na jeszcze jedne szelki takie ja wylicytowałam ostatnio na bazarku ,tylko poprosiłabym o jakies kolorowe.sa bardzo dobre i bardzo wytrzymałe,podszyte tym polarem czy tez innym materiałem (sory,nie pamiętam obecnie tej nazwy),nie wycierają psiej sierści

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...