Jump to content
Dogomania

Psia moda by taks


taks

Recommended Posts

[quote name='Pestkaa']Jest jakiś bazarek z obróżkami? Lub gdzie i za ile można kupić? :) Coś nie mogę ogarnąć tego gdzie i czy się zamawia.[/QUOTE]



wszyscy czekamy na bazarek
Taks podała wstępny termin na 10-15 września
więc musisz pilnować,ktoś poda link do bazarku
wtedy szybko,nie ma czasu na zwłokę,wybierasz coś dla siebie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']wszyscy czekamy na bazarek
Taks podała wstępny termin na 10-15 września
więc musisz pilnować,ktoś poda link do bazarku
wtedy szybko,nie ma czasu na zwłokę,wybierasz coś dla siebie;)[/QUOTE]

jak to przeczytałam, to od razu skojarzyły mi się babcie stojącę pod lumpeksem, które od razu kiedy drzwi z rana sięotworzą, pchają sięi wybierają co najlepsze :D

Link to comment
Share on other sites

Na zdjęciu Zoyka z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230185-Wyrzucona-na-pastw%C4%99-losu-zojka-b%C5%82aga-o-przetrwanie"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230185-Wyrzucona-na-pastw%C4%99-losu-zojka-b%C5%82aga-o-przetrwanie[/URL] w obróżce od taks. Zajrzyjcie proszę.

[IMG]http://img593.imageshack.us/img593/1059/zoya.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amanda-1a']O, tak, potwierdzam! Satynowe podszycie jest boskie dla włochatych grzywek :D
Maalwi, Bibianka ma obróżkę szer. 2cm?[/QUOTE]

Tak, ma 2cm ale tym razem kupię jej 2,5cm bo się na tej poddusza z tą jej wręcz delikatną,charcią szyjką. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']My mamy smycz z taśmy rurowej, trochę szeroka jak na nas, bo zwykle mieliśmy węziutką, ale niepotrzebnie się obawiałam. Jest absolutnie, totalnie cudowna! :loveu:[/QUOTE]
ja swoje laby i ogra na rurowych od Taks prowadzam. i wszyscy mamy sie świetnie - psy, smycze jak i moje łapki :) a smycze mają już lekki przebieg i nadal na chodzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']ja swoje laby i ogra na rurowych od Taks prowadzam. i wszyscy mamy sie świetnie - psy, smycze jak i moje łapki :) a smycze mają już lekki przebieg i nadal na chodzie :)[/QUOTE]
Ja jedną smycz rurową czarną 2,5 cm mam chyba już 3 lata i nadal się super trzyma, ale kolor już zbladł :eviltong: drugą 2 cm mam od niedawna z polarową rączką i jest super wygodna :-) A obroże mam z podszyciem satynowym i też bardzo polecam :-)

Link to comment
Share on other sites

[B]Bazarek rusza jutro ( sobota) o godz 16-tej[/B]

wszystko jak zwykle będzie w opcji "kup teraz" więc kto pierwszy ten lepszy
ale oczywiście będą się liczyć oferty złożone dopiero po oficjalnym otwarciu
na razie zapraszam do przeglądania oferty;)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231852-w-budowie[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]UWAGA
w związku z szeregiem pytań na pw o ew. doszycie obrozy w innym rozmiarze niz te pokazane na bazarku
zaznaczyłam ([/B][B][COLOR=#ff0000]*[/COLOR][COLOR=#000000])[/COLOR][/B]przy numerze pozycji [B]te naszycia których juz nie mam[/B], czyli są dostępne tylko na modelach wystawionych na bazarku.
Pozostałe mam w mniejszej lub większej ilości i tu trzeba będzie juz uzgodnić indywidualnie czy wystarczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Super! :multi: Już sobie przejrzałam i coś mi się wydaje, że będę na coś polować :evil_lol:
Tylko mam pytanie. Te małe obróżki (półzacisk) które mają max 28 lub 30 cm, to ile mniej więcej mają minimalnie? ;)[/QUOTE]
Minimalny obwód to zazwyczaj jest połowa, czyli jak obroża ma max 28 cm to na minimalnym będzie mieć 14 cm + zacisk ;-) Ale nie mówię na 100%, ale w moich obrożach tak było ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Minimalny obwód to zazwyczaj jest połowa, czyli jak obroża ma max 28 cm to na minimalnym będzie mieć 14 cm + zacisk ;-) Ale nie mówię na 100%, ale w moich obrożach tak było ;-)[/QUOTE]

[quote name='taks']no prawie połowa bo trzeba jeszcze odliczyc jakieś 2-3 cm na okucie ( regulator) gdzie tasma się nie dubluje więc przy max 28 cm to min. będzie jakies 16 cm[/QUOTE]
Dziękuje za odpowiedzi ;) To znacznie zwiększa zakres obróżek do wyboru :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...