Jump to content
Dogomania

Psia moda by taks


taks

Recommended Posts

[quote name='taks']Tak jak wcześniej pisałam , za kolejny bazarek planuję się zabrać zaraz po powrocie z urlopu, czyli na przełomie sierpnia i września będzie gotowy.
Rzeczy (w dwóch wielkich pudłach ) juz czekają uszyte - będzie w czym wybierać:lol:

Zaraz po otwarciu link do nowego bazarku jak zwykle wkleję i tu na wątku i w reklamach bazarków[/QUOTE]


Weee! :multi:
Czekam z niecierpliwością :) Mam nadzieję, że będzie jakaś czarna obróżka z wzorkiem? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Taks dzisiaj powróciła z urlopu, bo widziałam, że była online, więc bazarek pewnie wkrótce. ;)[/QUOTE]
Tak jest , dzis niestety laba się definitywnie skonczyła i trzeba brać się do roboty.
Rzeczy przygotowałam jeszcze przed urlopem ale wszystko trzeba jeszcze pofotografować, pomierzyc, opisać - pare dni zejdzie.
Ale co to juz na prawdę ostatnie chwile czekania i bazarro ruszy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Tak jest , dzis niestety laba się definitywnie skonczyła i trzeba brać się do roboty.
Rzeczy przygotowałam jeszcze przed urlopem ale wszystko trzeba jeszcze pofotografować, pomierzyc, opisać - pare dni zejdzie.
Ale co to juz na prawdę ostatnie chwile czekania i bazarro ruszy[/QUOTE]
To super ;) - ale tak naprawdę to myślałam, że już :lol::evil_lol:, wskoczyłam na wątek jak poparzona :roll:, a tu zong trzeba jeszcze poczekać ha, ha ha ;):evil_lol: ale emocje.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']To super ;) - ale tak naprawdę to myślałam, że już :lol::evil_lol:, wskoczyłam na wątek jak poparzona :roll:, a tu zong trzeba jeszcze poczekać ha, ha ha ;):evil_lol: ale emocje.....[/QUOTE]

jak w thrillerze:diabloti: jeszcze będziemy się bić o te obróżki :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...