Jump to content
Dogomania

DCDC Latające psy! Poznań, 18-19 czerwca 2011


sunshine

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lottie']Hej dzięki ale chodziło mi o występ w neidziele bo my tylko w niedziele byliśmy o ten: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=2-ZDLH6vIx0&feature=related[/URL] bardzo fajny gratulacje dla pieska i właścicielki :-)[/QUOTE]

[quote name='Lottie']Hej dzięki za info :-) własnie wczoraj znalazłam to forum i zarejestrowałam się :-) co prawda narazie czytam wątki, nie piszę bo to wszystko jest zbyt skomplikowane... same znalezienie i zrozumienie info na temat maści i chorób genetycznych zajęło mi chyba dwie godziny :crazyeye: mam nadzieję że nadamy się na właścicieli dla borderka, też chciałąbym spróbować sił w jakimś "psim sporcie" a na pewno będzie miał dużo ruchu, a do towarzystwa kota i świnki morskie :) co do wyboru hodowlii to chciałabym znaleść taką która będzie mieć szczeniaki maści "blue marle" lub "red marle" (o ile dobrze napisałam)... narazie wertuję to forum jest zdecydowanie zbyt wielkie żeby ogarnąć je w jeden dzień hihi ;)

A wracając do zawodów to jeszcze napiszę że publika szalała jak był występ rudego wilczurka (chyba się wabi Jadźka z tego co pamiętam)... Fajnie byłoby jakby ktos wrzucił filmik do tego występu albo zdjęcia, wszystkim podobał się ten "lisek" ;)[/QUOTE]
Małe sprostowanie ten "lisek" to był owczarek belgijski tervueren ;) a Marta nie jest jej właścicielką tylko z nią występuje, zresztą wspaniale jej to wychodzi :eviltong:
Jeśli szukasz dobrej hodowli bordery zajrzyj też na Czeskie strony, Czesi to istne świry sportowe i maja naprawdę dobre psy z linii pracujących.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ja oczywiście będę, tylko szkoda bo chciałam na cały dzień przyjechać a prawdopodobnie będę coś jeszcze miała do załątwienia w ten dzień .....
Oczywiście nie będę sama tylko z moim kochanym pyszczkiem w postaci mieszańca onka ;) :*
A czy wiadomo chociaż mniej więcej do której będzie to wszystko trwało w sobotę?

Link to comment
Share on other sites

UWAGA Szukam jednej osoby od 17 do 19 (DCDC POZNAN) do apartamentu 4osobowego (dwa pokoje, przedpokoj) z lazienka przy ul.Woloszynskiej 50. Cena wychodzi 30zl za osobe. Fajny dojazd na miejsce zawodow i przyjmuja z psami bez doplat. Moje gg: 742388 nr tel: 697792354
Zosia Kowalczewska

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...