Jump to content
Dogomania

Starogardzkie zwierzaki, prosimy o każdą pomoc i ogłoszenia - Schronisko Starogard Gd


olenka_f

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Olu trochę o was zapomniała i o mojej obietnicy już się poprawia i patrzę na stronę Krakwetu za puszkami dla kociaków I za ROYAL CANIN Convalescence Support. Co używacie suche czy puchy? No i co tu zrobić z ogłoszeniami. Swiat takie piękne robiła....co tu zrobć. Masz opisy? Fotki?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

rusza nowy portal o zwierzętach, akurat mojego klienta, którego obsługuję to końca grudnia(wtedy odchodzę z pracy). Piotrzeba ogłosze, bo póki co działy są puste. Siadam do zrobienia ogłoszeń, być moze niektóre uda mi się bezpłatnie wyróżnić. Jest szansa, że zobaczy je sporo osób, bo jak na razie nie będzie przeładowania ogłoszeniami. Jak już portal ruszy, to będę też was zachęcać doz ałożeniak onta - prywatnie lub fundacyjnie. Itske, jeste też dział dla hodowców, można prezentować swoje pupile w galeriach, zaznaczać ich osiągniecia wystawowe:)


Dane biorę ze strony schroniska i informacje o psiakach, a także fotyyy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']rusza nowy portal o zwierzętach, akurat mojego klienta, którego obsługuję to końca grudnia(wtedy odchodzę z pracy). Piotrzeba ogłosze, bo póki co działy są puste. Siadam do zrobienia ogłoszeń, być moze niektóre uda mi się bezpłatnie wyróżnić. Jest szansa, że zobaczy je sporo osób, bo jak na razie nie będzie przeładowania ogłoszeniami. Jak już portal ruszy, to będę też was zachęcać doz ałożeniak onta - prywatnie lub fundacyjnie. Itske, jeste też dział dla hodowców, można prezentować swoje pupile w galeriach, zaznaczać ich osiągniecia wystawowe:)


Dane biorę ze strony schroniska i informacje o psiakach, a także fotyyy[/QUOTE]

A ten portal to gdzie? :)

Link to comment
Share on other sites

wiem o Tumisiu, jestem z Panią Ania w stałym kontakcie, kochani ludzie, walczyli o niego bardzo tylko że ta starość taka do d....
Tumisiowi później już nic nie pomagało, leki nie działały ale zawsze będe im wdzięczna za te ostatnie lata wielkiego szczęścia tego psa, był kochany i odszedł kochany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka_f']wiem o Tumisiu, jestem z Panią Ania w stałym kontakcie, kochani ludzie, walczyli o niego bardzo tylko że ta starość taka do d....
Tumisiowi później już nic nie pomagało, leki nie działały ale zawsze będe im wdzięczna za te ostatnie lata wielkiego szczęścia tego psa, był kochany i odszedł kochany[/QUOTE] Olenko wiem, że Tumiczek bardzo chorował, dołożyłam małą cegiełkę na leki.....ano choć miał spokój i ciepło na starość....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...