Jump to content
Dogomania

„Mój Kochany Pies“ - nowy tytuł na rynku


Kinya

Recommended Posts

Chyba 3 razy kupiłam to czasopismo... Dużym plusem jest wiele artykułów od czytelników, ale te artykuły o rasach na 8 krótkich linijek?! Ta gazeta to jedno i to samo co Piękny ogród i Wyślij przepis ( :) ) choć tym razem wymyślili sobie tytuł o psach... Nie sądzę, żeby to pismo było tworzone z miłości do psów, ale raczej pieniędzy. Co do ,,Mój kochany pies" mam mieszane uczucia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='runo']i pisze : wyślij zdjęcie za publikazje 50 zł...
wysłałam Runa , jest na zdjęciu, a do tej pory nawet grosza nie zobaczyłam ;]
ogólnie srednio mi się podoba ten miesięcznik, najciekawsze to są krzyżówki :D[/QUOTE]

Przepraszam, że się wtrącę..
A napisałaś adres od razu?
Bo ja napisałam adres razem z całą wiadomością.... i patrze w gazetkę i jest opis i zdjęcie i przed wypuszczeniem kolejnego numeru dostałam pieniążki do domu :)

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj kupiłam tą gazetę ,bodajże numer 9. i jestem w miarę zadowolona.
Kiedyś kupowałam gazetę ''Mój Pies'' ale strasznie podrożała i widać to po tym na jakim papieże drukują i jaka jest okładka ;(
A gazeta mój kochany pies ma czytelników.Czytając zobaczyłam ,że moja koleżanka napisała do nich o swoim labradorze (portret rasy ''utalentowany labrador'').Zdziwiłam się ale to mnie utwierdziło w zdaniu ,że ta gazetka jak na swoją cenę jest dobra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarita']Ja wczoraj kupiłam tą gazetę ,bodajże numer 9. i jestem w miarę zadowolona.
Kiedyś kupowałam gazetę ''Mój Pies'' ale strasznie podrożała i widać to po tym na jakim papieże drukują i jaka jest okładka ;(
A gazeta mój kochany pies ma czytelników.Czytając zobaczyłam ,że moja koleżanka napisała do nich o swoim labradorze (portret rasy ''utalentowany labrador'').Zdziwiłam się ale to mnie utwierdziło w zdaniu ,że ta gazetka jak na swoją cenę jest dobra.[/QUOTE]

tylko weź pod uwagę jakie głupoty tam wypisują. W MP przynajmniej są jakieś konkretne artykuły, a MKP tylko historyjki wyssane z palca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']Przepraszam, że się wtrącę..
A napisałaś adres od razu?
Bo ja napisałam adres razem z całą wiadomością.... i patrze w gazetkę i jest opis i zdjęcie i przed wypuszczeniem kolejnego numeru dostałam pieniążki do domu :)[/QUOTE]
Ja nie napisałam adresu, sami mi napisali, że mam napisać, bo chcą opublikować :)
A co do nagrody to dostałam po 3 miesiącach od ukazania się Dżekiego w gazecie

A gazeta.. może nie zawiera za dużo praktycznych porad, ale jakoś ciekawią mnie historie...

Dżeki jest w numerze 5/2010 :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nat - Mare']Posłuchajcie, wie ktoś, czy za publikację obrazka psa (dział "Dzieci Rysują") też wypłacają pieniążki?[/QUOTE]

Wydaje mi się, że tak. Piszą, że za każdą publikację płacą (za zdjęcie - może i rysunek - 50zł, za list 25zł). Więc i za rysunek powinni.

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie nie zachwyca mnie ta gazeta,ale jak napisała Sarita-ciekawe urozmaicenie czasu. W sumie wysyłasz zdjęcie swojego psa-dostajesz od nich kasę- masz satysfakcję :D Już dawno nie kupiłam,ale może się zmobilizuję i wyślę jakieś zdjęcia list czy coś bo trochę kasy by się przydało ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzisiaj dostałam pieniądze na konto za publikacje zdjęcia. Nie wiem tylko w którym numerze zostało opublikowane :placz: . Czy może mi ktoś pomóc z kupujących i sprawdzić czy w którymś numerze nie ma zdjęć chow chowa lub dwóch chowów. Bardzo proszę o pomoc !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Dzisiaj dostałam pieniądze na konto za publikacje zdjęcia. Nie wiem tylko w którym numerze zostało opublikowane :placz: . Czy może mi ktoś pomóc z kupujących i sprawdzić czy w którymś numerze nie ma zdjęć chow chowa lub dwóch chowów. Bardzo proszę o pomoc !!!!!![/QUOTE]

może dopiero w tym numerze jest? U mnie pieniążki przyszły od razu przy publikacji.

Link to comment
Share on other sites

Dominika są u nas te gazetki;)
W obecnym numerze jest niezły artykuł o zaprzęgach:)

Artykuły reprezentują poziom w zależności kto je napisze. Jeśli napisze dobry hodowca mamy dobry portret rasy. Jeśli napisze człowiek który nie wie co to za papier rodowód, ma więcej owczarka w huskym niż huskiego i opisuje portret rasy Syberian husky to jest co jest:P

(podałam przykład wymyślony:D)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...