Jump to content
Dogomania

„Mój Kochany Pies“ - nowy tytuł na rynku


Kinya

Recommended Posts

[quote name='Ppx']Udało Wam się? (tzn. udało się komuś xD?)
mam pytanie - pisał ktoś z Was pytanie do nich na maila i odpisali coś?

Mnie również ciekawi, czy to "50 zł za artykuł" nie jest dla picu, i czy przez przypadek ta gazetka nie jest pisana przez redakcję...
(*idzie sprawdzać, czy któraś z osób istnieje na nk :diabloti: *)

Hmm... jestem na 19 stronie i na razie tylko znalazłam pięć osób które nadesłały zdjęcia, a z artykułów - żadnej.
Próbuję dalej.

Znajomej zdjęcie prawdopodobnie będzie w następnym numerze. :D
To z tego co widać - bardziej opłaca się wysyłać foty. (;[/QUOTE]
ja kupiłam gazetkę bo sobie pomyślałam łał jakaś nowa o psiakach fajnie- przeglądnełam coś tam o szkoleniu poczytałam... no i wysłałam artykuł o moich psach tego samego dnia i kilka zdjęć, widzę że wykorzystano w najnowszym numerze moje dzieło (nieco"ulepszono" treść) no i opublikowano w sumie cztery moje zdjęcia i dostałam za wszysko 50zł... haha a pisało za każde opublikowane...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za te gastronomiczne pisemka dają 100 zł za opublikowanie (tak piszą przynajmniej) :P.
Poza tym co jest jeszcze w numerze sierpniowym? Bo już pewnie wrześniowy jest, a tamtego jakoś nie kupiłam...
Co do tych 50 zł, to pisali, że jednorazowo. o;

Link to comment
Share on other sites

"Nie jest przekupny, jest świetnym stróżem. Czujny, ale nigdy agresywny. Nie hałasuje bez powodu. W stosunku do obcych jest nieufny, traktuje ich raczej z rezerwą i obojętnością."
brzmi moim zdaniem inaczej niż stwierdzenie w czasopiśmie "Nie przekupny,czujny i raczej nie agresywny-jest świetnym stróżem. nieufny w stosunku do obcych, traktuje ich z rezerwą"
...dla mnie rożnica między psem nigdy nie agresywnym a raczej nie agresywnym...a to może takie szczególiki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='netheter']No dla mnie to też różnica. I ten dodatek o świetnym stróżu, bo nie halasuje bez powodu i jest nieufny do obcych?[/QUOTE]
hehe MT szczeka jak się ktoś pojawia na posesji ale nie szczeka w domu, czasem spotykam psy przy których nie da sie nawet porozmawiać bo zagłuszają... co do tej nieufności i rezerwy one poprostu są obojętne na obcych- brak reakcji totalny- mozesz ją na ulicy pogłaskać a ona czasem nawet nie machnie ogonem, i absolutnie nie warknie na nikogo...nie boi się, zwyczajnie pyta wzrokiem-My się znamy??? :))) na pewno nie pójdzie z obcym...za to jak kogoś zna, heheh trudno się opędzić taki przychlast :)

Link to comment
Share on other sites

Zagadka tego samego stylu wyjaśniona - korepetytor/edytor czy jak to się zwie tak to robi. :P
Dowiedziałam się dziś, że moje się dostało. :loveu:
Tekst skrócony (w sumie się nie dziwie, bo się rozpisałam xD), czasami wyrwane z kontekstu i śmiesznie dość brzmi, ale i tak się cieszę i raduję. ;P

Link to comment
Share on other sites

Hej, też kupiłam tą gazetę i chyba wyślę zdjęcie i mam pytanie, ten kupon to mogę zeskanować i im wysłać na maila no nie? :-) i jeszcze coś jak jest na tym kuponie ramka DZIAŁ to są cyferki 1, 2... i opok jest to przedzielone co wpisać w drugiej rubryce?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...