Jump to content
Dogomania

„Mój Kochany Pies“ - nowy tytuł na rynku


Kinya

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

To jest do: Iś & Chester i do innych co mówią że gazeta jest kiczowata !!
[URL="http://www.dogomania.../members/44138-I%C5%9B-amp-Chester"][/URL]

Nie ma sie co tej gazety czepiać płacicie 3 zł a nie 8 jak za inne psie gazety !! Masz za tyle co zapłaciłeś więc nie czepiajcie sie gazety co kosztuje polowe taniej niz inne i jest połowę gorsza !!

Link to comment
Share on other sites

Mi się tam ta gazetka podoba, co prawda prawnik piszę trochę niedokładnie w niektórych kwesiach ale ogólnie OK, jak za 3 zł. Bardzo w aktualnym numerze podoba mi się zdjęcie psa z językiem na nosie ze strony 27 (numeru 3) nadesłane przez Patryka Łuczyńskiego.
CO O NIM MYŚLICIE ?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi Ci o mnie to z tą redakcją nie mam nic wspólnego. Czytam gazetę od pierwszego numeru i pisze prawdę co na jej temat sadzę, napisałem do redakcji w sprawie błędów w wypowiedzi prawnika w numerze drugim miesięcznika "Mój kochany pies".

Link to comment
Share on other sites

szczerze nie podoba mi się ta gazeta...
kupiłam 1 numer, 2 przejrzałam, nic sensownego
zdziwił mnie fakt, że już do pierwszego numeru "napisali" czytelnicy, jak to możliwe?
poza tym większość historii zdaje się być wyssana z palca
w ogóle zastanawiam się też jaki jest sens wydawania tej gazety, same historyjki w typie: "a mój psiak to tamto itd.", takie rzeczy to można usłyszeć od każdego właściciela psa spotkanego gdziekolwiek, więc po co kupować tą gazetę, żeby poczytać nie wiem o plotkach?
ale ludzie lubią plotkować i tak ja sprzedają się plotkarskie gazetki, to pewnie to też będzie się sprzedawać, bo skoro kogoś interesuje, gdy jakaś gwiazdka kichnie na jakiejś imprezie to też z miłą chęcią poczytają sobie o Pani Kasi i katarze jej yoreczka albo w co lubi go ubierać lub jaki szampon najładniej pachnie :)
ale się rozpisałam :)
ale tak sobie osobiście myślę o tej gazetce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BENEK104']Mi się tam ta gazetka pomaga, co prawda prawnik piszę trochę niedokładnie w niektórych kwesiach ale ogólnie OK, jak za 3 zł. Bardzo w aktualnym numerze podoba mi się zdjęcie psa z językiem na nosie ze strony 27 (numeru 3) nadesłane przez Patryka Łuczyńskiego.
CO O NIM MYŚLICIE ?[/QUOTE]

To mowisz BENEK,wytknales prawnikowi bledy...

[QUOTE]CO O NIM MYŚLICIE ?[/[/QUOTE]


O prawniku czy Patryku Łuczyńskim?

Link to comment
Share on other sites

Pies pustyni czyżbym wyczuwała ironię ? :diabloti:

[QUOTE]zdziwił mnie fakt, że już do pierwszego numeru "napisali" czytelnicy, jak to możliwe?[/QUOTE]
mnie też. ciekawe co za czytelnicy wiedzieli że można pisać do gazetki zanim takowa powstała :evil_lol:
[QUOTE]w ogóle zastanawiam się też jaki jest sens wydawania tej gazety, same historyjki w typie: "a mój psiak to tamto itd.", takie rzeczy to można usłyszeć od każdego właściciela psa spotkanego gdziekolwiek, więc po co kupować tą gazetę, żeby poczytać nie wiem o plotkach?[/QUOTE]
dokładnie.
jeszcze rozwaliła mnie część w bodajże nr. 1 na podstawie zdjęcia piali jakich ras mieszanką jest pies xd i dokładnie wiedzieli że akurat mama to lab, a tata dobek xd

Link to comment
Share on other sites

I tak od razu ludzie rzucili się do pisania? Prawda jest taka, że te historie czytelników są wymyślane w redakcji. Nie wiem, czy już na tym wątku pisałam, że kiedyś w piśmie z historiami od ludzi trafiłam na historyjkę, a chyba 2 lata później, była ona jeszcze raz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...