Jump to content
Dogomania

„Mój Kochany Pies“ - nowy tytuł na rynku


Kinya

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='JustynaJK']Jak dla mnie poziom czasopisma żenujący.....tragiczna pozycja[/QUOTE]
Mnie zdziwiło to, że drukują listy czytelników w których ci oficjalnie przedstawiają swoje plany hodowlane dotyczące kundelków. Bez żadnego komentarza, że redakcja nie popiera takich praktyk czy coś w tym stylu. Ile osób pomyśli, ze tak się robi, że krzyżuje się kundelka z spam rasowy i jest ok, skoro w gazecie o tym piszą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kavala']Mnie zdziwiło to, że drukują listy czytelników w których ci oficjalnie przedstawiają swoje plany hodowlane dotyczące kundelków. Bez żadnego komentarza, że redakcja nie popiera takich praktyk czy coś w tym stylu. Ile osób pomyśli, ze tak się robi, że krzyżuje się kundelka z spam rasowy i jest ok, skoro w gazecie o tym piszą.[/QUOTE]

no i to jest to błędne koło w walce z pseudo. Porządne gazety piszą o tym żeby nie kupować od pseudohodowców, a znajdzie się jakaś beznadziejna, amatorska gazetka która będzie to popierać i w życiu to się nie skończy. A znając życie osoba która ma zerowe pojęcie o psach kupi właśnie MPK, bo jest dużo tańsza, przeczyta o rozmnażaniu kundelków i sama wpadnie na taki pomysł.
Skoro można pisać artykuły do tej gazety to chyba będzie trzeba próbować z pisaniem o nierozmnażaniu psów nierasowych no i napisaniu do redakcji o tym problemie, innego wyjścia nie widzę

Link to comment
Share on other sites

Może nie artykuł, tylko raczej list. Ludzie tam piszą listy o swoich psach. W ostatnim numerze jest list o tytule coś w stylu "szukam żony dla mojego buldoga" i o tym, że znalazła się suczka w typie bokserka i jak to autorka listu ma zamiar wkrótce się doczekać potomstwa.
Prawdopodobnie redakcja pisma wychodzi z założenia, że to opinia i poglądy czytelnika, a nie pisma, ale tak jak piszesz, dla wielu osób to co napisane w gazecie to święte słowa i będą robić podobnie bo przecież było napisane, że to takie fajne :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']A żeby tam coś wysłać to trzeba mieć ten formularz co jest na ostatniej stronie ? Czy można normalnie, na maila albo pocztą bez formularza ?[/QUOTE]
ja wysłałam e-mailem na podany adres i napisałam do jakiej rubryki i napisałam list i dołączyłam fotki a na dole adres :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']A żeby tam coś wysłać to trzeba mieć ten formularz co jest na ostatniej stronie ? Czy można normalnie, na maila albo pocztą bez formularza ?[/QUOTE]

Ja wysyłałam na maila - tak jak kalyna, w temacie maila podałam rubrykę, do której piszę, załączyłam zdjęcia, napisałam treść listu, dane z tabelki z końca gazetki i formułkę, że wyrażam zgodę na publikację :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Powiedzcie mi ktoś tą gazetę kupował na bieżąco? Ja miałam jeden numer z 2010 roku, teraz chciałam wysłać jakieś zdjęcie/list , ale wcześniej chciałam kupić nowy numer żebym wiedziała co i jak, po czym kobieta w kiosku powiedziała że od maja tego roku gazeta nie wychodzi, to prawda?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...