Jump to content
Dogomania

Zapytanie


agawa

Recommended Posts

Bardzo chciałabym kupić szczeniaczka tej rasy(Lhasa Apso) ,ale nie wiem jak sie do tego zabrać.Gdzie wysyłam zapytania kupno to jest już nieaktualne:shake: i druga sprawa czy kwota 2000 zł to standard?
Bardzo proszę o pomoc może ktoś ma do sprzedaży:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja w kwietniu kupiłam suczkę Lhasa Apso, ale rezerwowałam jeszcze zanim szczeniaki sie urodziły, a i tak nie miałam pewnosci czy bedę miała tego psiaka, bo byłam 3 w kolejce na suczkę. Zapłaciłam 2.000,-, ale psy są troche tańsze. Musisz podzwonic po hodowlach i popytać gdzie w najblizszym czasie spodziewają się szczeniat. Z zakupem suczki może być problem bo jest duży popyt, z psem nie powinno być problemu.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Chyba skorzystam z twojej rady:) i również zamówie sobie szczeniaczka jeszcze przed narodzinami, tylko te czekanie koszmar(już nie mogę sie doczekać)!!!!Napisz mi proszę jak twoja suczka sie chowa ,bo prawdopodobnie też będe mieć suczkę:)pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[INDENT]Witam, jestem nowa na tym forum. Za 3 tygodnie zamieszka z nami śliczna suczka Lhasa apso - Molly. Wówczas będzie miała 8 tygodni. Czekam na ten dzień z niecierpliwością od kiedy ją zobaczyłam gdy miała 4 dni [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/love.gif[/IMG]. Prosiłabym o poradę jak zacząć jej pielęgnację od pierwszego dnia u nas. Hodowca doradza mi bym zaszczepiła ją dopiero po około tygodniu gdy do nas trafi, by miała czas się zaaklimatyzować. Nie wiem czy to dobry pomysł z czekaniem. Co Wy o tym myślicie? Drugie pytanie to: Czy od razu z pierwszym szczepieniem poddać ją wszczepieniu mikrochipa, czy poczekać? Jest malutka i boję się, że to będzie zbyt bolesne dla niej. Oboje rodzice mają testy na PRA i są zdrowi, czy jej również wykonać te testy? Jakich kosmetyków użyć. Przyznam, że kupiłam już szampon i odżywkę z olejkiem norkowym firmy Trixi, ale to jak będzie starsza. Mam nadzieję, że dobrze wybrałam, chociaż tutaj nikt nie pisze o tych kosmetykach. A co użyć teraz? Czytałam , że nie można czesać lhasa "na sucho", czy to prawda? Czy za każdym razem mam używać sprayu do czesania?Nie wiem też jaką szczotkę kupić i grzebień. Widziałam szczotki z kulkami na końcu i bez, którą lepiej? A grzebień szeroki czy gęsty? Zostało mi niewiele czasu na zakup. Bardzo proszę o radę. Zastanawiam się też jakiej firmy polecilibyście płyny do czyszczenia uszu i przemywania oczu? Przepraszam, ale nieznam się na tym za bardzo i dlatego pytam. [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli szczeniak będzie odbierany po ukończeniu 8 tygodnia życia, żądałabym aby był zaszczepiony u "hodowcy" (cudzysłów napisany świadomie). Nie wyobrażam sobie, aby szanujący się hodowca sprzedał nieszczepionego malucha.
Kosmetyków szukałabym z "wyższej półki" - #1 All System, Pure Paws, Plush Puppy, Bio Groom, itp...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nasza Sfora']Widze ze HODOWCA MA WIEDZE DO PRZEKAZANIA JAK JEST TYLE PYTAŃ !![/QUOTE]
Mieszkam w Uk, niestety od niedawna uczę się j. angielskiego i trudno mi jest się porozumieć. Dlatego pytam tutaj, by nie popepłnić jakiś błędów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bachar']Jeżeli szczeniak będzie odbierany po ukończeniu 8 tygodnia życia, żądałabym aby był zaszczepiony u "hodowcy" (cudzysłów napisany świadomie). Nie wyobrażam sobie, aby szanujący się hodowca sprzedał nieszczepionego malucha.
Kosmetyków szukałabym z "wyższej półki" - #1 All System, Pure Paws, Plush Puppy, Bio Groom, itp...[/QUOTE]
Sunia będzie zaszczepiona po 6 tygodniu, a dalej to już u mnie. Tylko nie wiem czy sztywno trzymać się terminu 2 tygodni czy mogę poczekać. Za kosmetykami rozejrzę się na ebay, ponieważ w sklepach, w których byłam nie widziałam tych kosmetyków. A co z testem na oczy, zrobić czy nie, a jak tak to kiedy? I kiedy mikrochip?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiula1975']Sunia będzie zaszczepiona po 6 tygodniu, a dalej to już u mnie. Tylko nie wiem czy sztywno trzymać się terminu 2 tygodni czy mogę poczekać. Za kosmetykami rozejrzę się na ebay, ponieważ w sklepach, w których byłam nie widziałam tych kosmetyków. A co z testem na oczy, zrobić czy nie, a jak tak to kiedy? I kiedy mikrochip?[/QUOTE]

Mhh ciekawe ze w Anglii nie ma tych kosmetyków , wiele osób przywozi je stamtąd do Polski bo są tańsze . Jest również całe mnóstwo sklepów wysyłkowych , ze nie widzę problemu z zakupem. Firmę Trixi nie polecam ( myslałam ze tylko w Polsce jest tak rozpowszechniona ) Co do badania oczu to robi sie je dorosłym psiakóm a nie szczeniakom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...