Jump to content
Dogomania

Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM


Recommended Posts

A ktoś siedzi, czyta i śmieje się w kułak podnosząc w górę środkowy palec!
A niech tam się zaplują, co to kogo obchodzi. Przecież tylko winny się tłumaczy.
Poczeka trochę, sprawa przyschnie, dojdzie na dogo parę nowych naiwnych i znowu będzie można pod szczytnymi hasłami pomocy naszym braciom mniejszym działać.
Czyż nie?
To taki wpis poza wątkiem Supełka i zupełnie z nim nie związany.
Trudno mi powiązać coś czego nie ma z czymś co jest.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Sorry,że się wtącę:
wątek jest b.przykry-nie wiadomo co myśleć-przecież Brajl to fakt i zawsze będę wdzięczna za jego uratowanie..Zresztą-mniejsza z tym-wybaczcie że OFFa wklejam,ale takiego szoku nie przeżyłam od b.b.dawna.
,,Hycel w skórze obrońcy zwierząt,,-forum miau
www//forum.miau.pl//viewtopic.php?f=18t=1143258start=0
-----------------------------------------------------------------------

I mój off-nie ma żadnego kontekstu-przeczytajcie i powiedzcie,że mi się śni ten koszmar,że obrońcy zwierzat kierują się dobrem zwierząt..
Elżbieta[/QUOTE]

Przepraszam Elżbieta co to jest? Chyba miał być jakiś link?

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Jeszcze taki link:
[url]http://www.tomaszmatkowski.pl/blog/148-[/url] ... cy-zwierzt
--------
Ta sama sprawa.
E/W

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Na podanym blogu dużo do poczytania..Pamiętam napisano do nas kiedyś-tyle jest organizacji prozwierzęcych w Warszawie-nikt nie będzie pouczał..Nie pozwólcie by zwięrzeta z Żoliborza ul.Kochanowskiego 14 zostały skrzywdzone.
Na blogu jest inf,że osoba z UM jest na urolpie więc może owa akcja być przeusnięta w czasie.
Okropność:angryy::-(
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Jeszcze taki link:
[URL]http://www.tomaszmatkowski.pl/blog/148-[/URL] ... cy-zwierzt
--------
Ta sama sprawa.
E/W[/QUOTE]

[quote name='waldi481']Na podanym blogu dużo do poczytania..Pamiętam napisano do nas kiedyś-tyle jest organizacji prozwierzęcych w Warszawie-nikt nie będzie pouczał..Nie pozwólcie by zwięrzeta z Żoliborza ul.Kochanowskiego 14 zostały skrzywdzone.
Na blogu jest inf,że osoba z UM jest na urolpie więc może owa akcja być przeusnięta w czasie.
Okropność:angryy::-(
Elżbieta[/QUOTE]

Elżbieta z całym szacunkiem, wybacz ze jestem namolna. Interesuje mnie link do wątku na miau raczej. Pióro pana Matkowskiego jest mi znane. Interesują mnie pióra na miau... Jakbym mogła prosić dobry link to byłabym wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Link:
[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=114325[/url]
--------
Jeśli ktoś chce to prosze o mail ja mu wyślę temat z miau...
--------
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Supeł został zaszczepiony szczepionka łączna przeciwko chorobom zakaźnym i przeciwko wściekliźnie.

Koszt to 75zł.

Otrzymałam równiez kilkustronicowy odpis historii choroby,który to odpis równiez został przesłany do Fundacji.

Zatem wszyscy zainteresowani ni niezainteresowani poznaja jak tez przebiegało leczenie i walka o zycie Supełka.Choc pewnie co poniektórzy dalej beda sie upierac,ze to okaz zdrowia był,zdjęcia to fotomontaz,a moje relacje to bajki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Wczoraj Supeł został zaszczepiony szczepionka łączna przeciwko chorobom zakaźnym i przeciwko wściekliźnie.

Koszt to 75zł.

Otrzymałam równiez kilkustronicowy odpis historii choroby,który to odpis równiez został przesłany do Fundacji.

Zatem wszyscy zainteresowani ni niezainteresowani poznaja jak tez przebiegało leczenie i walka o zycie Supełka.Choc pewnie co poniektórzy dalej beda sie upierac,ze to okaz zdrowia był,zdjęcia to fotomontaz,a moje relacje to bajki.[/QUOTE]

A witaminy D nie dostał? Terapia już zakończona?
Taa, te szczepionki takie drogie a i tak nie dają 100% pewności. ale cóż, taki nasz, właścicieli zwierząt los - człowiek nie dojada ale szczepi, prawda?

Link to comment
Share on other sites

Supeł je bogata karme RC,wiec dodatkowe witaminy nie sa potrzebne.Dostaje dodatkowo Caniviton.

A poza tym wazy 19,5kg.

Jeszcze troche i bede mogła przerobic go na smalec..;)

Mam koszmarny dostep do internetu,jestem w takim miejscu gdzie nawet komórka źle działa.Za to komary gryza hurtowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Wczoraj Supeł został zaszczepiony szczepionka łączna przeciwko chorobom zakaźnym i przeciwko wściekliźnie.
Koszt to 75zł.
Otrzymałam równiez kilkustronicowy odpis historii choroby,który to odpis równiez został przesłany do Fundacji.
Zatem wszyscy zainteresowani ni niezainteresowani poznaja jak tez przebiegało leczenie i walka o zycie Supełka.Choc pewnie co poniektórzy dalej beda sie upierac,ze to okaz zdrowia był,zdjęcia to fotomontaz,a moje relacje to bajki.[/QUOTE]

Tora&Faro wpłaciły (chyba) na to z bazarku jakieś dwa tygodnie temu i to z naddatkiem (chyba 125zł) Ale skoro pies jest Twój to...

Poza tym zadziwia mnie że nie napiszesz uczciwie supełek miał robione takie a takie badanie, zalecono to i to... Tylko ciągle bawimy się w kotka i myszkę. My pytamy - Ty odsyłasz nas do fundacji. Dziś po raz pierwszy od maja padł w końcu jakiś konkret: supełek został zaszczepiony.

Dla mnie żenujące...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Wczoraj Supeł został zaszczepiony szczepionka łączna przeciwko chorobom zakaźnym i przeciwko wściekliźnie.

Koszt to 75zł.

Otrzymałam równiez kilkustronicowy odpis historii choroby,który to odpis równiez został przesłany do Fundacji.

Zatem wszyscy zainteresowani ni niezainteresowani poznaja jak tez przebiegało leczenie i walka o zycie Supełka.Choc pewnie co poniektórzy dalej beda sie upierac,ze to okaz zdrowia był,zdjęcia to fotomontaz,a moje relacje to bajki.[/QUOTE]

Przepraszam, a po co Fundacji dokumentacja Supełka skoro ponoć nie jest psem fundacyjnym? Pytam, ponieważ nie rozumiem, a wolę wyjaśniać wątpliwości niż zostawiać niedomówienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Przepraszam, a po co Fundacji dokumentacja Supełka skoro ponoć nie jest psem fundacyjnym? Pytam, ponieważ nie rozumiem, a wolę wyjaśniać wątpliwości niż zostawiać niedomówienia.[/QUOTE]

No więc właśnie...
Chyba tak naprawdę to nikt nie wie czy:

- pies był fundacji i czy nie (dla mnie to oczywiste i wysyłanie dokumentów do fundacji też to potwierdza, ale tez tu Edyta pisała co innego)
- czy była jedna umowa adopcyjna (na Edytę - szefową Oddziału EMIRA), czy też została później wymieniona, lub też dwie od razu,
- na co tak naprawdę chorował supeł;
- jakie badania miał zrobione;
- no i ostatnie brak rzeczowego rozliczenia (i tu znów wątpliwość bo niby jaka jest data adopcji,a w związku z tym jakie ramy czasowe podlegają rozliczeniom)

Wiesz jednak Margo, co mnie zadziwia - odsyłanie zadających pytania do fundacji, przy jednoczesnym pisaniu, że pies nigdy fundacji nie był.

Ale jak mawiają mądrzy: jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o kasę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Supeł je bogata karme RC,wiec dodatkowe witaminy nie sa potrzebne.Dostaje dodatkowo Caniviton.

A poza tym wazy 19,5kg.

Jeszcze troche i bede mogła przerobic go na smalec..;)

Mam koszmarny dostep do internetu,jestem w takim miejscu gdzie nawet komórka źle działa. [COLOR=Blue][B]Za to komary gryza hurtowo.[/B][/COLOR][/QUOTE]

[SIZE=3][B]Mam dużo kremów, podeślę. Dobre są i nieźle można nimi smarować.[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a.piurek']Ale jak mawiają mądrzy: jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o kasę.[quote name='hulan']..... Amen[/QUOTE][/QUOTE]
na podstawie ostatnich przeszło dwóch lat dochodzę właśnie do takiego wniosku...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To ja w takim razie ma prośbę do Organizacji Emira Wszechmogącego - może ktoś od Was mógłby wkleić skany/zdjęcia tej karty Supełka na wątek. BajkaB sobie nie radzi ze skanerem, to już wiemy. Wtedy zapanuje błogi spokój, bo ciekawość gawiedzi zostanie zaspokojona.
Margo05 - nie chodzi o kasę, chodzi o miłość! Miłość bywa ślepa, głucha a czasami nawet bez węchu. Pochylając się nad niektórymi (psami oczywiście) jestem tego pewna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']To ja w takim razie ma prośbę do Organizacji Emira Wszechmogącego - może ktoś od Was mógłby wkleić skany/zdjęcia tej karty Supełka na wątek. BajkaB sobie nie radzi ze skanerem, to już wiemy. Wtedy zapanuje błogi spokój, bo ciekawość gawiedzi zostanie zaspokojona.
Margo05 - nie chodzi o kasę, chodzi o miłość! Miłość bywa ślepa, głucha a czasami nawet bez węchu. Pochylając się nad niektórymi (psami oczywiście) jestem tego pewna.[/QUOTE]
Kochani, milośc jest wazna, ale wątki na których zbiera sie pieniądze, powinny byc transparentne "do bólu." Nikt nie ujmuje Bajce zaangazowania w wyciągnieciu Supła ze stanu w jakim do niej trafił i wszyscy widzimy, ze doskonale sie to udało.
Ale uwazam, ze skoro kilka dni temu Bajka ofiarowała Supłowi DS, to środki zebrane na jego leczenie i utrzymanie w domu tymczasowym powinny byc rzetelnie rozliczone, a pozostała nadwyzka, w uzgodnieniu z darczyńcami, przekazana na innego potrzebujacego psa. Takie sa zasady panujące na dogo i nie ma "zmiłuj".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po co Fundacji dokumentacja Supła nalezy zapytac Pania Prezes.Bo to ona własnie zwróciła sie do kliniki o historie choroby Supła.Ja przy okazji wizyty poprosiłam o kopie tej historii,przygotowanej przez weterynarza.

Nie watpie,ze członkowie Fundacji wkleja ja.jestem pewna,ze natychmiast tez okaze sie,ze Supeł był i jest źłe leczony,a weterynarz to dureń.Nie szkodzi,ja i tak mam do niego zaufanie i dalej bede leczyła psy jak równiez polecała innym

Kremów nie potrzebuje,bo nie uzywam zadnych.jestem tak wredna,zła i wstretna,ze komary co prawda fruwaja,ale jakos mnie nie pokąsały.

A poza tym,no cóz,a by podsumowac bogata dyskusje stwierdzam,ze we wszystkim macie racje.Cokolwiek kto napisze-ma racje.jestem typem najgorszym z najgorszych,podłym,wrednym,nierzetelnym,i co tam jeszcze było nie pamietam..Ale na pewno racja.

Jeśłi chodzi o dyskusje dotycząca pieniedzy z bazarków przekazanych na moje konto,to równiez jest juz bezprzedmiotowa.Skoro cały czas istniał zarzut,ze bezprawnie je na moje konto przekazywano, postanowiłam te sytuacje rozwiazac.Kwoty z bazarków,które zostały wpłacone na moje konto przed chwila przelałam na konto Fundacji
Niestety,poza wpłatami z bazarków nie było zadnych innych na moje konto.
Zatem ewentualne dyskusje co do przeznaczenia tych pieniedzy prosze prowadzic z Fundacja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']

Jeśłi chodzi o dyskusje dotycząca pieniedzy z bazarków przekazanych na moje konto,to równiez jest juz bezprzedmiotowa.Skoro cały czas istniał zarzut,ze bezprawnie je na moje konto przekazywano, postanowiłam te sytuacje rozwiazac.Kwoty z bazarków,które zostały wpłacone na moje konto przed chwila przelałam na konto Fundacji
Niestety,poza wpłatami z bazarków nie było zadnych innych na moje konto.
Zatem ewentualne dyskusje co do przeznaczenia tych pieniedzy prosze prowadzic z Fundacja.[/QUOTE]
Cóz, wielka szkoda, ze jednak nie uzgodniłas, na co darczyńcy mieliby zamiar przeznaczyc swoje pieniądze. Niekoniecznie wszystkie, pisałam tylko o nadwyzkach, jakie zostaną po rozliczeniu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...