Jump to content
Dogomania

Ares - czarny shar pei - odnalazł "swoich" ludzi jest w ds!


jaanna019

Recommended Posts

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest info z nowego domu :) Ares czuje się świetnie. Jest radosny i grzeczny. Tylko w czasie jazdy windą jest niespokojny. Cała rodzina go lubi i on rodzinę też. Ma przepisane krople do oczu, cały czas jest pod kontrolą wet. Pani pisze, że chociaż to dwa tygodnie jak pies jest z nimi to ma wrażenie, że jest z nimi od dawna. Pani twierdzi, że pies jest CUDOWNY :D

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że Ares ma dobry dom. To dzieki wam dziewczyny.

Bo tak łatwo miałby dopiętą łatę "agresywny" i jego szanse na dom byłyby żadne.... Bo tak łatwo wytłumaczyć wszystko agresywnością..... I zniszczyć psu życie byleby się pozbyć i samemu mieć spokój....

Link to comment
Share on other sites

Myśle, że przy [B]normalnych [/B]właścicielach nie bedzie z Aresem żadnych kłopotów. To naprawdę dobry pies. Miałam okazję przygladać się mu przez kilka miesięcy-nigdy nie zaskoczył mnie niczym złym, był zwyczajnym psem po przejsciach w miejscu, które zaakceptował, ale nie pokochał...
Ares-->clamour-->nieprzemyslana adopcja, nieodpowiedzialność, słabość i co najgorsze-tchórzostwo. Totalny brak odwagi, by powiedzieć: zrobiłam błąd, nieprzemyslałam i szukanie irracjonalnych powodów, by zmienic ten stan rzeczy...Zrobiła to w końcu, niestety kosztem psa i to do tego stopnia, że my się teraz martwimy, a może to jednak nie była jej wina...? Była. Koniec. Kropka.
Jesli Pani Iza jest powaznym, myślącym, odpowiedzialnym człowiekiem, to Ares będzie miał u Niej dom do końca swoich dni, bo on tego nie spieprzy...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Są wieści, ale tyle się dzieje, że mi wyleciało. Ares zachowuje się bez zarzutu, Państwo szczęśliwi i pies też. Miał robioną korektę oczek a właściwie to poprawkę korekty. Myślę, że możemy już wszyscy odetchnąć, bo Ares jest w domu, który go rozumie i umie z nim postępować. Nie ma z nim żadnych problemów. Czekam jeszcze na obiecane zdjęcia, jak tylko dostanę to się z wami podzielę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Są wieści, ale tyle się dzieje, że mi wyleciało. Ares zachowuje się bez zarzutu, Państwo szczęśliwi i pies też. Miał robioną korektę oczek a właściwie to poprawkę korekty. Myślę, że możemy już wszyscy odetchnąć, bo Ares jest w domu, który go rozumie i umie z nim postępować. Nie ma z nim żadnych problemów. Czekam jeszcze na obiecane zdjęcia, jak tylko dostanę to się z wami podzielę :)[/QUOTE]

kolejny raz mamy dowód na to że nie ma złych psów, są tylko nieodpowiedni dla nich właściciele :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 5 months later...

U Aresika(teraz Bolek)wszystko ok.Jest zdrowy wesoły i kochany,"prawie"nikogo nie pogryzł.Jedyny problem to "ciąg" do przodu nie do powstrzymania.Nic nie interesuje, byle do przodu.Nawet chore łapy nie są w stanie Bolka zatrzymać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...