Jump to content
Dogomania

Krosno 09-05-2010


Zebra

Recommended Posts

Widzę, że na naszym forum większość tylko zagląda, jakoś nie może im przejść przez palce choćby malutka gratulacja, cóż... takie życie, tacy ludzie.
Ja mimo wszystko zdam relację z tradycyjnie przez nas odwiedzanej wystawy w Krośnie, mam jak na moje odległe zamieszkanie bliziutko, tylko ok. godzinki drogi.

Pogoda zapowiadała się paskudnie, deszcz i burze w każdej prognozie na niedzielę dla podkarpacia, jak wiecie na wystawianie kerraka- to porażka, ale już na miejscu okazało się, że nie jest tak tragicznie, owszem trawa była mokra i łapy za chwilkę obie panny miały wyciapane w resztkach ściętej mokrej trawy, ale deszcz nie padał i to już był sukces. W miarę dobra pogoda, właściwie z różnymi jej odsłonami, utrzymała się do rozpoczęcia BIS-ów. Natomiast w trakcie BIS Junior już nieźle padało, ale ku naszemu miłemu zaskoczeniu- tylko chwilkę, później była leciutka mżawka, bądź jej nie było, nam sie udało wystąpić tak pomiędzy, mżawką i już dobrym deszczem. Na ścisły finał padało już całkiem nieźle.

Wystawiałam obie panny i to były jedyne dwa kerraki zgłoszone tym razem na krośnienską wystawę, panu sędziemu bardziej podobała się Semi, której dał BOB, a następnie na grupie wybrał ją na 2 miejsce zaraz po pięknym AST.
Było bardzo sympatycznie , wielu znajomych, a i dziewczyny bawiły się dobrze. Semisia ugrała dla mojego małżonka ogromną "szklankę do piwa" ( taka na 7-9 piwek) bo puchary na krośnieńskiej wystawie zawsze są szklane z Hut Szkła w Krośnie, dla siebie i Qu ugrała woreczek karmy, co też mi wydało się miłe choćby dla portfela;).

Dla ścisłości dokładne wyniki- sędzia Jarosław Grunt

[I]suki klasa otwarta[/I]

Lakki Kerri SALOMEYA TRIUMPH -dosk, CWC,NDSwR,BOB,BOG-2

[I]suki klasa champion[/I]

QUEEN Braudag - dosk.CWC

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że zdałaś relację z krośnieńskiej wystawy:p
Gratuluję udanego występu obu dziewczynom, szczególnie oczywiście mojej ulubienicy Semisi za znalezienie się wśród najlepszych terierów tej wystawy:multi:
Pan Grunt bardzo ceni ekspresję i dynamikę, więc nic dziwnego, że Semi przypadła mu do gustu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...