Jump to content
Dogomania

Gremlin bulowata słodycz jak Reksio z kreskówki :D Już w DS


jaanna019

Recommended Posts

Dziewczyny,niepokoicie się o te zdjęcia....będą,będą...Problem z tym,że nie mam kabla do aparatu :( A Marcin aparatu nie ma...
Ale postaram się coś na dniach zorganizować.
Do rzeczy.Grem zakolegował się z moją suką.Bawią się wyśmienicie-jak na bullowatych przystało.Spięcia są ale ze strony mojej suki i delikatne-takie przypominajki kto tu rządzi;)
W samochodzie mamy mały problem bo całe towarzystwo łącznie z Marcinem chce siedzieć na przednim siedzeniu pasażera:P
Marcin jako ludź-to zrozumiałe,Nora czuje się niekwestionowaną właścicielka tego miejsca a Grem chce bo wszyscy chcą:D
I trochę zadyma jest ale juz ją opanowujemy:)
Ale mina ludzi widzących auto pełne rozszczekanych bulli-bezcenna:D Nie wiem jaki policjant odważyłby się podejść do nas z bloczkiem mandatowym;)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='**Villemo**']Dziewczyny,niepokoicie się o te zdjęcia....będą,będą...Problem z tym,że nie mam kabla do aparatu :( A Marcin aparatu nie ma...
Ale postaram się coś na dniach zorganizować.
Do rzeczy.Grem zakolegował się z moją suką.Bawią się wyśmienicie-jak na bullowatych przystało.Spięcia są ale ze strony mojej suki i delikatne-takie przypominajki kto tu rządzi;)
W samochodzie mamy mały problem bo całe towarzystwo łącznie z Marcinem chce siedzieć na przednim siedzeniu pasażera:P
Marcin jako ludź-to zrozumiałe,Nora czuje się niekwestionowaną właścicielka tego miejsca a Grem chce bo wszyscy chcą:D
I trochę zadyma jest ale juz ją opanowujemy:)
Ale mina ludzi widzących auto pełne rozszczekanych bulli-bezcenna:D Nie wiem jaki policjant odważyłby się podejść do nas z bloczkiem mandatowym;)

Pozdrawiam[/QUOTE]

cudowne wieści:loveu:, dziękuję. A co do przedniego siedzenia, to może wywal Marcina do tyłu? Gremuś z Norą będą miały więcej miejsca:eviltong:
Kabel prosze zakupić i zdjęcia przesyłać, bo nie mogę się doczekać, gdybym tylko mogła to na pewno odwiedziłabym chłopaka...

Link to comment
Share on other sites

Ta opcja tez nie przejdzie bo Grem wpakował mi sie ostatnio na kolana w czasie jazdy i Marcin musiał go za nogę wyciagać :P
A Nora pcha się tam gdzie on się pcha i juz przegięcie.Gremek spragniony kontaktu bezpośredniego z kierującym zainstalował się na moim ramieniu pomiędzy szybą a zagłówkiem siedzenia wywalając do przodu przednie łapy(na mą pierś ;)) a Nora wpakowała się na kolana do Marcina z przodu.No cyrk.Cyrk na kółkach! Albo wesoły autobus jak kto woli ;) W końcu to nie są kompaktowe,małe pieski;) A,i pomysleliśmy ,że zainwestujemy w jakiś karcher.Nie opłaca sie codziennie kąpać tego towarzystwa;)
Ogólnie jest fajnie,jest wesoło...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']I o to nam właśnie chodziło ;) dzięki małemu wysiłkowi jeden pies znalazł dom, jeden człowiek przyjaciela, dwa psy są odpowiednio wymęczone a ich właściciele szczęśliwi :D[/QUOTE]

hehe, a to chyba nawet współczuję Norze:cool3:, na DT Gremus miał od kilku do kilkunastu psów do zabawy, a to oznaczało, ze zawsze mogły sobie choć chwilę odpocząc:eviltong:
A tak poważnie, to bardzo się cieszę, że ma psią przyjaciółkę, obawiałam się trochę, że będzie brakowało mu kontaktów z psami.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ano wieści są nawet co jakiś czas, tylko tak jakoś nigdy napisać nie mogę. Ostatnio pan dzwonił dwa tygodnie temu. Jak zwykle gorąco dziękował za Gremka :) on to chyba traktuje jak wielki dar - i tak powinno być. Pan zachwycony, bo jak stwierdził dopiero teraz Gremek jest naprawdę jego psem. Coś w nim się przełamało i nawiązała się wreszcie prawidłowa relacja pan-pies. Gremek zaczął bez wahania wykonywać polecenia, jest posłuszny i dobrze ułożony. Jakby dopiero teraz uwierzył, że to co pan mówi jest dla niego najlepsze. Trochę zawirowań pojawiło się w ich życiu i możliwe, że będą chłopcy zmieniać miejsce zamieszkania, ale to dopiero jest w sferze planowania i podejmowania decyzji. W każdym razie gdziekolwiek ich rzuci los to tylko i wyłącznie razem - Pan i jego wierny "Giermek".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...