Jump to content
Dogomania

Pseudohodowla-masa szczeniat do sprzedania,wszystkie od jednej osoby.


ajcka

Recommended Posts

Eej... Ale skoro ta sama osoba ma psy z rodowodem (beagle i owczarki) i bez (laby, goldy, maltańczyki...) to może jednak ZK miałby się do czego przyczepić? Właściciwie to groziłaby jej utrata członkowstwa i rodowodów beagli i owczarków. Tylko, jak udowodnić przez ZK że psy sa tej samej osoby a nie np. jej córki/siostry/męża? :shake: Chociaż, nawet to, że strona w takiej samej oprawie na allegro już troche jest za tym, że to wszystko jedna osoba.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem, że normalny człowiek nie zakładałby tylu kont, żeby sobie zrobic reklemę... Ale moim zdaniem taka osoba normalna niekoniecznie musi być...

A co do komentarzy - możliwe też, że np. przy odbiorze pieska reszte gdzieś transportowała, albo poprostu oddawała go po za domem, czy w innym mieszkaniu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']Co mnie uderzyło,zacytuje
"szybko,sprawnie i solidnie"
I nie będę tego komentować,bo chyba wszystko jest jasne :shake::shake::shake:[/quote]
O boże, od razu na myśl przychodzi mi... zreszta każdy wie co :shake:
I co mozemy zrobic? tyko antyreklama, ale i ona na niewiele sie zdaje :mad:

Link to comment
Share on other sites

co do komentarzy , przyjzalam sie dokladnie i co zobaczylam: Wszystkie sa wystawione w dniu w ktorym psinka trafila do domu, najwyzej dzien po. Nawet jesli piesek potem zachorowalm albo okazal sie ciut inna rasa nie mozesz zmienic komentarza i pozostaje pozytyw:shake:
Malo wymowne jest takie ocenianie ale moim zdaniem jest na to sposob wyslac e maila do osoby co kupila u tego kogos tego psa ( a nawet do kilku) z zapytaniem jak sie psiak rozwija itp. innymi slowy ograniczona wiara w reklame i nacisk na referencje prosto od klienta;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzika']co do komentarzy , przyjzalam sie dokladnie i co zobaczylam: Wszystkie sa wystawione w dniu w ktorym psinka trafila do domu, najwyzej dzien po. Nawet jesli piesek potem zachorowalm albo okazal sie ciut inna rasa nie mozesz zmienic komentarza i pozostaje pozytyw:shake:
Malo wymowne jest takie ocenianie ale moim zdaniem jest na to sposob wyslac e maila do osoby co kupila u tego kogos tego psa ( a nawet do kilku) z zapytaniem jak sie psiak rozwija itp. innymi slowy ograniczona wiara w reklame i nacisk na referencje prosto od klienta;)[/quote]

To jest dobre,ale maili nie może wysłać do kilku osób jeden/jedna z nas,my też musimy robić za "inne osoby" bo jeżeli wyśle tylko jedna osoba to może stać sie podejrzane-wiecie,ona faktycznie sama napisała te pozytywy i co wtedy ? Musimy sie podzieliuć pisaniem mailów

Link to comment
Share on other sites

Ehhh przeraża mnie to...
Ja sam 4 lata temu, kiedy nie rozróżniałam hodowli od "chodoffli" stałam się posiadaczką własnie psiaka bez rodowodu... Psiak jest moim oczkiem w głowie, ale tyle ile miał problemów zdrowotnych (zakręcenie jelit - dwa dni po przyjeździe do nas pies wylądował na stole operacyjnym, potem kolejna operacja, zastrzyki...) to nikomu nie zycze :shake:
Drugi raz tego bledu nie popelnilam i teraz jestem potwronym wrogiem... Zniechecam jak sie tylko da... Jesli robie to na zywo - nie powiem, 15 cm blizna Teddy;ego ludzi bardzo zniechęca... I powiedzenie ile kosztów i ile pies wymeczył...

Co do komentarzy to moze byc albo przez jednego uzytkownika albo kilka... Ale jakos nei wydaje mi sie, zeby nagle wszyscy chcieli zachwalac... Przeciez to jest pewnego rodzaju reklama, o ktora dba kazdy sprzedajacy. A jak dba? Tego sie niestety nie dowiemy... :-o

Link to comment
Share on other sites

czemu nie mmoze. Oczywiscie ale trzeba podejsc sposobem przedstawiam sie jakko interesent zakupu u tego"pana rozmnazajacego psy" i pytam sie ludzi jak ich pieski sie rozwijaja i jak sa zdrowe, i oczywiscie bardzo dziekuje za odp. Wiesz mi grzecznosc najpiekniejsza fasada jest:)
Pytanie 2 skad ci ludzie maja wiedziec do kogo maila z zapytaniem wyslalam do kazdego z osobna slesz z allegro:cool3:. Robilam takie podchody jak musialam zbierac matdo pracy mgr wiec wiem ze dziala
a co dopiero puscic podpuche ze jeden z wlascicieli stwierdzil ze ten jego np labrador do labka niepodobny:diabloti:, i wiesz mi ludzie moga zaczac gadac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz'] Przeciez to jest pewnego rodzaju reklama, o ktora dba kazdy sprzedajacy. A jak dba? Tego sie niestety nie dowiemy... :-o[/quote]

Wiesz,może i moglibyśmy sie dowiedzieć wszystkich cxzarnych stron tej kobiety,ale to dopiero po rozegraniu sprawy:razz:
Mnie też to przeraża,nie lubię takich insynuacji,somyśleń.uuuuuuuuucchhh

Link to comment
Share on other sites

Najgorszy jest fakt, ze ta kobieta to tylko kropla wsrod morza pseudohodowców :shake:
I mimo, ze bitwe z nia mozna wygrac, to wojny z pseudohodowcami juz bedzie o niebo trudniej, bo im to na reke idzie. A dobro psow maja kompletnie w nosie. Ehhh... ludzie to potwory. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Pytasz sie Madzia skąd ci ludzie co dostali psy będą wiedzieć,że to jedna osoba pisze do nich maile.Wcześniej była mowa o tym,że może ta gościówka sama loguje sie jako inni użytkownicy,tzn zakłada poprostu nowe konta.A pomysł dobry :)

Link to comment
Share on other sites

Zaspamowac skrzynke biednym ludziom z alllegro:diabloti: A co oni winni. Bede :diabloti:zczera zapisalam sie na wasze forum niedawno bo nasza rodzinka szuka pieska i to rasowego i sczerze jeszcze 2 tyg temu rodowod psa mi zwisal( dla :diabloti:aika placic 500zeta jak nie wiecej za psa z papierkiem ktory na zadne wystawy itp nie bedzie chodzil to duzo) dzis juz zmienilam zdanie co do tego.
prawda jest jednak ciut innna ludzie ktorzy chcieli by miec choc namiaste luksusu czytaj psa co wyglada :diabloti:ak rasowy a kasy za duzo nie maja.....
moj znajomu pokryl swa sunie husky innym husky z osiedla bo potrzebowal kasy:shake::mad: no ale no comment.
Dzis po poczytaniu forum zmienilam zdanie ale przyznam ze na poczatku naszych poszukiwan ogladalam co 2 dzien allegro i jakie psy tam maja m in owczarki szwajcarskie tej pani wiec sama wiem jak takie proceder wyglada:roll:Ja postanowilam sie doinformowac zanim pomoge rodzicom w kupnie psa ale niestety chyba jestem wyjatkiem od zasady:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']Pytasz sie Madzia skąd ci ludzie co dostali psy będą wiedzieć,że to jedna osoba pisze do nich maile.Wcześniej była mowa o tym,że może ta gościówka sama loguje sie jako inni użytkownicy,tzn zakłada poprostu nowe konta.A pomysł dobry :)[/quote]
powiem tak kazde zarejestrowane konto idzie na adres domowy aktywizacja poza tym patrz nma tych uzytkownikow zakupy i transkacje czasami liczone w setkach, jeslki ta kobieta na tylu kontach robilaby tyle transakcji to me szczere gratulacje i nayslamy na nia urzad skarbowy czy oplaca zyski z allegro:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
( nie zebym byla wredna:razz:)

Link to comment
Share on other sites

Eeeh...
U mnie na ulicy, zaczepia mnie z 13 letni chłopak i mówi, ze kujują goldenkę itp, itd... A ja, czy maja zamiar hodować. A on że "Nooo jasne...Do Docenta dopuścimy" To mi szczęka opadła, ale sorki, chłopaczke nie będzie mi mówił do jakich suk mam psa dopuszczać! No, w każdym razie się pytam czy suka z rodowodem bedzie. A on że chyba nie... No to powiedziałam mu, że o dopuszczaniu do Docka może sobie z-a-p-o-m-n-i-e-c, bo po pierwsze, będzie dopuszczany tylko do suń rodowodowych, z hodowlankami, najlepiej przebadanych. Dzieciakowi troche szczęka opadła, ale na drugi dzień znowu mi zaczął gadać, że do Doca dopuści... Taa, po moim trupie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzika']powiem tak kazde zarejestrowane konto idzie na adres domowy aktywizacja poza tym patrz nma tych uzytkownikow zakupy i transkacje czasami liczone w setkach, jeslki ta kobieta na tylu kontach robilaby tyle transakcji to me szczere gratulacje i nayslamy na nia urzad skarbowy czy oplaca zyski z allegro:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
( nie zebym byla wredna:razz:)[/quote]

Tutaj też racja. Ale mogła np. prosić znajomych o to, żeby jej komenty nabijali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Gazuś no i o to chodzi... Bo to jest potwornie podejrzane, a takie slodzenie... :shake:[/quote]

Racja.
Ja chce boksiakaaaaaa juuuuż :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
Oczywiście z hodowli rodowodowego wystawowego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...