Jump to content
Dogomania

Championat Niemiec


Santy

Recommended Posts

W związku z nowymi zasadami przyznawania championatu Niemiec mam pewne wątpliwości. Czy res.CAC otrzymany w kl.champ. po psie,który jest już championem tego kraju przechodzi na kolejnego psa,czy nie ?:confused:

Z góry dziękuję za odpowiedź.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Santy'] Czy res.CAC otrzymany w kl.champ. po psie,który jest już championem tego kraju przechodzi na kolejnego psa,czy nie ?:confused: [/quote]

Powienien przejść, ale tylko wtedy, gdy ten z CAC był championem Niemiec, a ten a res.CAC championem innego kraju.

Res.CAC może byc zamieniony w CAC, jeśli pies który dostał CAC w dniu wystawy był już championem Niemiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Powienien przejść, ale tylko wtedy, gdy ten z CAC był championem Niemiec, a ten a res.CAC championem innego kraju.

Res.CAC może byc zamieniony w CAC, jeśli pies który dostał CAC w dniu wystawy był już championem Niemiec.[/quote]

SUPER !! Bardzo dziękuję !;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 4 weeks later...

[quote name='musia']żeby dostać ch. niemieckiego związku 5 x Vdh, 5 x CAC - daje ch. ichniejszych klubów.

Tak czy inaczej 5 x wniosek w przeciągu 1 roku i 1 dnia.[/quote]

I takie dodatkowe info CAC przyznawany jest jeden na płeć.
Zastanawia mnie tylko jedna sprawa i nigdzie nie znalazlam info a od ichniejszych hodowcow tez mam sprzeczne zdania, moze ktos wie jak to jest z psami użytkowymi czy faktycznie na Ch klubowy trzeba użytek?
Na CACIB-ie na ktorym bylam organizatorem byl klub i moj mlodziag oprocz wniosku na Junior Ch VDH dostal CAC :)

Link to comment
Share on other sites

Z CAC-ami to różnie bywa, zależy od klubu. W sznaucerach np. przyznają CAC-e w każdej klasie. Aby uzyskać championat klubu wymagane jest 6XCAC w przeciągu roku, no i żeby zdobyć dyplom championatu klubowego trzeba być ich członkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']I takie dodatkowe info CAC przyznawany jest jeden na płeć.
Zastanawia mnie tylko jedna sprawa i nigdzie nie znalazlam info a od ichniejszych hodowcow tez mam sprzeczne zdania, moze ktos wie jak to jest z psami użytkowymi czy faktycznie na Ch klubowy trzeba użytek?
Na CACIB-ie na ktorym bylam organizatorem byl klub i moj mlodziag oprocz wniosku na Junior Ch VDH dostal CAC :)[/quote]

hmm, nie wiem jak to jest w Irlandach, ale w Gordonach tak

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='QISSI']Z CAC-ami to różnie bywa, zależy od klubu. W sznaucerach np. przyznają CAC-e w każdej klasie. Aby uzyskać championat klubu wymagane jest 6XCAC w przeciągu roku, no i żeby zdobyć dyplom championatu klubowego trzeba być ich członkiem.[/QUOTE]
a jak się zostaje członkiem klubu niemieckiego :roll: dostałam ostatnio ich cac klubowy na klubówce i nie wiem czy warto interesowć się tym championatem i jeździć na te klubówki żeby go skończyć jeżeli warunkiem jest członkostwo w klubie

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='Impresja']nie trzeba być członkiem ich klubu[/QUOTE]
W PSK czyli Klubie Sznaucera Pinczera na pewno trzeba być członkiem, wiem bo sama starałam się o dyplom i otrzymałam dopiero po zapisaniu się do klubu, opłaceniu składki
i opłaty za dyplom. Być może kluby innych ras mają inne zasady i nie wymagają członkostwa.

Link to comment
Share on other sites

Zwracam honor - faktycznie jest: w angielskiej wersji

Patrzyłam na niemiecką , a tam :

"VDH Service GmbH
Sparkasse Dortmund
Konto-Nr.: 1 165 690
BLZ: 440 501 99 "

PS. Jest błąd w kodzie SWIFT -BIC: DORTDE 33 [B][COLOR=red]s.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][COLOR=black]Ma być bez[/COLOR] "S"[COLOR=black] czyli[/COLOR] [/COLOR][COLOR=blue]DORTDE33[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[COLOR=black]Sprawdziłam dzisiaj wpłacając w banku (internetem)[/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...