Jump to content
Dogomania

Asty które chcą być kochane...Duma i Milka w DT.Ida,Olgier bulterier i Waluś!


Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To sunia:
Zdjęcia nie są najlepszej jakości.

[IMG]http://i54.tinypic.com/2zh48xv.jpg[/IMG]

[IMG]http://i56.tinypic.com/280oxol.jpg[/IMG]

[IMG]http://i52.tinypic.com/2r2ry9h.jpg[/IMG]

[IMG]http://i52.tinypic.com/qziq6v.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiang']ciekawe czy widzialas,jak te astusie ktore chca byc kochane rozszarpuja psa hehhehe pewnie nie hehetamte rozwalone tez chcialy byc kochane, a przynajmniej nie rozszarpane przez astusia buhahhhaha[/QUOTE]

kiang, nie wszystkie asty sa krwiozerczymi bestiami, to po pierwsze. Po drugie nie wiem co Cie tak bawi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiang']ciekawe czy widzialas,jak te astusie ktore chca byc kochane rozszarpuja psa hehhehe pewnie nie hehetamte rozwalone tez chcialy byc kochane, a przynajmniej nie rozszarpane przez astusia buhahhhaha[/QUOTE]

nie, nie widzialam ale z checia popatrzylabym jak rozszarpuja *&^%$@^% kretyna ktorym z pewnoscia jestes:angryy:

przestan trollowac na watkach:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiang']ciekawe czy widzialas,jak te astusie ktore chca byc kochane rozszarpuja psa hehhehe pewnie nie hehetamte rozwalone tez chcialy byc kochane, a przynajmniej nie rozszarpane przez astusia buhahhhaha[/QUOTE]

Teraz jestem PEWNA, że masz problemy natury psychicznej... lekarz Ci potrzebny i to szybko!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']Dziewczyny czy jest szansa na lepsze fotki tej suni? najlapiej takie ze spaceru i kilka slow o niej...zrobie chociaz ogloszenia bo o dt chyba nei ma co marzyc a jest przesliczna:-([/QUOTE]

Może na lepsze fotki tak ale na pewno nie spacerowe...
Dziś napiszę do pracownicy schronu jaka jest ta suczka bo
ja nie wiem o niej dużo.
A sunia jest prześliczna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']jaka sliczna! nie lubi psów, czyli ma dużą szansę za parę dni przekroczyć tęczowy most...?

wiecie o niej cos więcej? jaka jest do ludzi, jak znalazła się w schronisku?[/QUOTE]

Niestety jest bardzo duża szansa że sunia bd za kilka dni uśpiona :(
A do schronu przywiozła ją straż miejska.

Link to comment
Share on other sites

Pracownica o suczce napisała mi tak:

"Jeszcze nie jest 14 dni wiec isc by nie mogla a na pewno jest bardzo agresywna do innych psów a do ludzi rożnie bywa raz jest spokojna a nieraz na nas mruczy jak przechodzimy przez izolatki.My nie wchodzimy do niej do klatki tylko z daleka dajemy miskę z jedzeniem i jak się da to sprzątniemy obie z p.Monika się jej boimy.''

Więc szansy dla niej nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

2...
mam wrazenie ze najpozniej w weekend wpadniemy tu na watek i zapalimy swieczke i wstawimy smutna granatowa emotke...
niech to szlag...
nie jestem fanatyczka ratowania wszystkich astow, bo wiem ze sa agresywne a na ich miejsce kilkanascie adopcyjnych ale uwazam ze wszystkim nalezy sie szansa w postaci chociaz niezaleznej opinii, przeciez jak trafila do schronu pisalyscie ze ona jest przerazona...psy czuja...wiec jak do cholery ona ma sie zachowac jak wie ze za dwa dni czeka ja igla...
czy jest w waszej okolicy jakis szkoleniowiec/behawiorysta (mam na mysli normalnego) ktory jest w stanie ocenic psychiczny stan suki, przeciez do niej nikt nie wchodzi, ona sie tylko broni i boi..to takie noramlne a dla zasranych ludzi tak trudne do zrozumienia...

Link to comment
Share on other sites

nie wiem co to da ale ten pies sni mi sie po nocach...
jestem w stanie pokryc koszty tej opinii bo chyba sobie nigdy nie wybacze ze tak ot poprostu skazalismy ta suke na igle nawet nei probujac jej pomoc...
nie potrafie tak...
a co dalej? nie wiem? mysle ze duzo zalezy od detreminacji wolontariuszy bo na watku cisza a ja juz jakis czas temu prosilam o taka zwykła-ludzka opinie, pracownikom schroniks nie ufam.


z reszta uwazam ze nie trzeba tu nie wiadomo jakich specjalistow tylko kilka pokrojonych parówek, posiedziec troche nisko przy boksie, przyzwyczjaic do siebie i do zapachu i zobaczyc jak wtedy sie suka zachowuje...

Link to comment
Share on other sites

eh..i zdjęć lepszych też nie ma.
chita, wiesz, podejrzewam, ze żaden szkoleniowiec czy behawiorysta nie jest w stanie ocenić psa w takich skrajnie stresujących warunkach :( z tego co pisały wolontariuszki, pracownicy mają wszystko w dupie i po prostu usypiają psy po kwarantannie. nie wierzę by brali pod uwagę zdanie behawiorysty, nawet jeśli by była pozytywna opinie. ta sunia po prostu zajmuje im osobny boks.
pewnie jedyna szansa dla niej to wyciągnięcie jej na CITO do hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...