Jump to content
Dogomania

9 szczeniaków - pilnie poszukiwany transport !!! Września


Recommended Posts

[quote name='MyszkaMiki']Napisane ///[/QUOTE]

Fajnie , miejmy nadzieję, że to coś pomoże:roll:

Myszka jak będziesz u tego faceta, to sprawdz czy te sunie w ogóle mają obroże. Może wez 2 na wszelki wypadek.

A zdjęcia tych mamusiek dodałam tutaj
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/185147-quot-Nasza-quot-Polska-tradycja-psy-na-%C5%82a%C5%84cuchach-%21%21"]"Nasza" Polska tradycja - psy na łańcuchach !![/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta jedna suczka jest dość chuda. Ale dopiero co odchowała małe więc może dlatego ...
Właściciel zapewnia, że suczka je. Mają obok bud 4 duże miski. Widziałam też jak dostawały mleko...
Przyjrzę się dokładniej w czwartek.


Ata zajrzyj na wirtualnego ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']
Myszka jak będziesz u tego faceta, to sprawdz czy te sunie w ogóle mają obroże. Może wez 2 na wszelki wypadek.[/QUOTE]

Żaden szczeniak nie ma obroży. Ostatnio kupiłam ok 40 sztuk, większość dużych bo jednak w schronisku więcej jest psów dużych czy średnich ale i małe obróżki się znajdą. Chociaż one garną się do ludzi, nie miałam dzisiaj większego problemu z podaniem im pasty na robaczki więc myślę, że z zawiezieniem ich na szczepienie również nie będzie problemu.
W razie czego jadę z doświadczoną osobą a jeśli się uda czasowo to weterynarz pojedzie ze mną i zaszczepi je na miejscu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyszkaMiki']Żaden szczeniak nie ma obroży. Ostatnio kupiłam ok 40 sztuk, większość dużych bo jednak w schronisku więcej jest psów dużych czy średnich ale i małe obróżki się znajdą. Chociaż one garną się do ludzi, nie miałam dzisiaj większego problemu z podaniem im pasty na robaczki więc myślę, że z zawiezieniem ich na szczepienie również nie będzie problemu.
W razie czego jadę z doświadczoną osobą a jeśli się uda czasowo to weterynarz pojedzie ze mną i zaszczepi je na miejscu :)[/QUOTE]

Myszka wszystko fajnie, tylko mi nie chodziło o szczeniaki a o ich Matki. Na zdjęciach nie widać aby miały obroże, raczej łańcuch w koło szyi.
Dlatego weż ze schroniska dwie szersze i przekaż pracownikowi, że ja mu oddam równie dobre, jak tylko będę w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę zrobić jakieś tam bezpłatne ogłoszenia dla maluchów ,jak będą gotowe do adopcji,
więc jeśli będą potrzebne to piszcie!
Jeśli się zgodzicie,to przypomnijcie..bo czasem mogę coś przeoczyć...bo się 'skaka'po wielu wątkach..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyszkaMiki']Aha, co do mamuś ... wydawało mi się, że mają obroże ... ale na wszelki wypadek wezmę.[/QUOTE]

Jeżeli masz tabletki na odrobaczywienie to również weż i podaj tym mamuśkom....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyszkaMiki']Myślę, że ludzi do pomocy sporo ... tylko jest tak wiele potrzebujących zwierzaków :(
Ludzie płacą już po kilka deklaracji i kolejnym biedom nie są już w stanie pomóc[/QUOTE]
więc co?, odpuszczamy ??

Link to comment
Share on other sites

Małe są boskie ....
Te małe mają ok 8 tygodni.
Jak tylko zostały zaszczepione i czekaliśmy na transport mimo tego, że były w duuuuużej klatce (sama bez problemów bym tam miała wygodnie) małe położyły się obok siebie i na sobie i smacznie spały w kącie :) Wyglądały słodko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyszkaMiki']Małe są boskie ....
Te małe mają ok 8 tygodni.
Jak tylko zostały zaszczepione i czekaliśmy na transport mimo tego, że były w duuuuużej klatce (sama bez problemów bym tam miała wygodnie) małe położyły się obok siebie i na sobie i smacznie spały w kącie :) Wyglądały słodko[/QUOTE]

Ja tam nie wierzę na słowo, :eviltong: zdjęcia prosimy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...