Jump to content
Dogomania

Polecane hodowle tollerów


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ALEXX']Czy możecie mi doradzić, polecić jakąś sprawdzoną hodowlę Tollerów ?[/QUOTE]



Alfabetyczny spis hodowli / przydomków hodowlanych / NSDTR:lol:



[B]Amadorado Aurea Flama [/B]
[B]Canis Aurea[/B]
[B]Capella Vis Comica [/B]
[B]Cleverred [/B]
[B]Dancing with Fire [/B]
[B]Delayla [/B]
[B]Od Brendy z Serbinowa [/B]
[B]Pod Jabłonią [/B]
[B]Red River Flame [/B]
[B]Refiki[/B]
[B]Retrover
[/B]
proszę uzupełniać jeśli coś pominęłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller'][B]źle[/B] się orientujesz ;)
Niedługo spodziewany będzie miot :)[/QUOTE]

użyłabym raczej sformułowania [B]'słabo'[/B] :-? :razz:

cóż.., widać, że śledzenie 'co u innych' nie jest moją mocną stroną :nono:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_Ok.']użyłabym raczej sformułowania [B]'słabo'[/B] :-? :razz:

cóż.., widać, że śledzenie 'co u innych' nie jest moją mocną stroną :nono:[/QUOTE]
Jeśli ja bym się słabo orientowała, pewnie bym nie pisała publicznie ze ktoś zawiesił działalność hodowlaną ;) tym bardziej jeśli w tym samym czasie co ja spodziewa się miotu - wyglądało by to niezbyt ładnie :D
I jakie tam śledzenie, po prostu hodowca sam z siebie mnie poinformował ;), niedługo jedzie na krycie, jak tylko dośle fotkę ojca miot pojawi się w planowanych szczeniakach na portalu NSDTR :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']Jeśli ja bym się słabo orientowała, pewnie bym nie pisała publicznie ze ktoś zawiesił działalność hodowlaną [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] tym bardziej jeśli w tym samym czasie co ja spodziewa się miotu - wyglądało by to niezbyt ładnie [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]
NSDTR[/QUOTE]

No klękajcie narody!:modla:

Dużo czasu zajmuje Ci uknucie takiej teorii, czy robisz to automatycznie ???:knuje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_Ok.']No klękajcie narody!:modla:
[B]
Dużo czasu zajmuje Ci uknucie takiej teorii[/B], czy robisz to automatycznie ???:knuje:[/QUOTE]

A skąd, tak się tylko nasunęło, Red Hot Chilli's również planujący sconki w najbliższym czasie też jakoś Ci wyleciał z pamięci nagle :D

Link to comment
Share on other sites

W naszym domu mieszka wiele zwierząt. Traktujemy je wszystkie jak równoprawnych domowników. Każde z nich ma swój indywidualny temperament, charakter i osobowość . Każde ma inne potrzeby i w inny sposób je realizuje. Dużo mogłabym o każdym z nich opowiadać zwłaszcza, że każdemu z nich zdarzy się od czasu do czasu narozrabiać.

Jednak [SIZE=1](co pewne)[/SIZE] żadne z nich nie jest podłe, prostackie, płytkie i zawistne.

Wszystkie moje zwierzaki noszą ludzkie imiona (Zuzia, Ree-nia, Antonina, Charlotta, Kuśmider- tu nazwisko, Albert, Romek ).

Może w tym, a może w przyszłym roku nasze stadko powiększy się o kolejną suczkę. Wiele jednak jeszcze w tej kwestii niewiadomych.

Jedno jest pewne!
ŻADEN ZWIERZAK W NASZYM DOMU NIE BĘDZIE MIEĆ NA IMIĘ : GOSIA.

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry Wszystkim!Ja się właśnie przymierzam do Scotki w tym roku, obdzwoniłam już prawie wszystkie hodowle ze spisu i już prawie zapadła decyzja. Dobrze jest posłuchać tego co dany hodowca mówi i jak mówi, kilka razy miałam bardzo przykre wrażenia, a na ogół ufam swojej intuicji w tych sprawach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_Ok.']
ŻADEN ZWIERZAK W NASZYM DOMU NIE BĘDZIE MIEĆ NA IMIĘ : GOSIA.[/QUOTE]

Też bym tak psa nie nazwała. Kojarzy mi się z Gosiewskim - to ten gentelman co sobie extra przystanek Intercity pod własną posesją zafundował:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Nas nie trudno pominąć, bo my jeszcze bez "dorobku" w postaci maluchów ;)[/QUOTE]
nie Wy jedni ;) choćby hodowla "Refiki" czy jakoś tak, raczej też miotu nie miała :D no chyba ze jakoś lepiej utkwiła [B]Ela_Ok[/B] w pamięci :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulex']Dzień Dobry Wszystkim!Ja się właśnie przymierzam do Scotki w tym roku, obdzwoniłam już prawie wszystkie hodowle ze spisu i już prawie zapadła decyzja. Dobrze jest posłuchać tego co dany hodowca mówi i jak mówi, kilka razy miałam bardzo przykre wrażenia, a na ogół ufam swojej intuicji w tych sprawach.[/QUOTE]
Witaj
zgadzam się z tobą w 100%
"Dobrze jest posłuchać tego co dany hodowca mówi i jak mówi"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALEXX']Witaj
zgadzam się z tobą w 100%
"Dobrze jest posłuchać tego co dany hodowca mówi i jak mówi"[/QUOTE]

ja najpierw obdzwoniłam praktycznie wszystkie, potem sobie wynotowałam za i przeciw przy danym hodowcy, a potem już wytypowałam sobie najfajniejsze i mailuję w kółko zadręczając - pewnie już mnie znienawidzą :DSmutno mi tylko że już nie ma szansy na szczeniaczka :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulex']ja najpierw obdzwoniłam praktycznie wszystkie, potem sobie wynotowałam za i przeciw przy danym hodowcy, a potem już wytypowałam sobie najfajniejsze i mailuję w kółko zadręczając - pewnie już mnie znienawidzą :DSmutno mi tylko że już nie ma szansy na szczeniaczka :([/QUOTE]

No problemos, pisz ile chcesz, chętnie poodpowiadam :) Niestety, już i tak jest u nas pełno na liście, najlepiej by było żeby urodziło się 25 szczeniaczków :D żeby dla wszystkich wystarczyło ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulex']Smutno mi tylko że już nie ma szansy na szczeniaczka :([/QUOTE]

A pytałaś w:

[B]RED HOTCHILLI'S[/B][B]

CLEVERRED

VIRGO VESTALIS

[/B] nie martw się, w sezonie letnim zapowiada się całe mnóstwo szczeniaków, z pewnością dostaniesz szczeniaka z przyzwoitej hodowli.

na wczoraj spodziewane było urodzenie się szczeniąt w Czeskiej hodowli, możesz też zapytać
hodowla nazywa się : [B]Z DEYZYNA DVORA
[/B]


jeśli zechcesz, adresy stron WWW i kontakty mogę podać Ci przez PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_Ok.']A pytałaś w:

[B]RED HOTCHILLI'S[/B][B]

CLEVERRED

VIRGO VESTALIS

[/B] nie martw się, w sezonie letnim zapowiada się całe mnóstwo szczeniaków, z pewnością dostaniesz szczeniaka z przyzwoitej hodowli.

na wczoraj spodziewane było urodzenie się szczeniąt w Czeskiej hodowli, możesz też zapytać
hodowla nazywa się : [B]Z DEYZYNA DVORA
[/B]


jeśli zechcesz, adresy stron WWW i kontakty mogę podać Ci przez PW[/QUOTE]

Z De[B]j[/B]zyna Dvora ;) i maluchy już są na świecie :)
[URL]http://zdejzynadvora.wgz.cz/novinky[/URL]

Jak dobrze że już nie twierdzisz ze Virgo Vestalis zawiesił hodowlę, tylko po mnie powtarzasz że mieć będą maluchy - miła odmiana :D uczysz sie szybko ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...