Jump to content
Dogomania

mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.


Recommended Posts

[SIZE=2][I]Przekazuję ogłoszenie z innego forum:[/I][/SIZE][B]

suczka pekińczyka[/B], [COLOR=DarkOrange]ma 2 tygodnie na znalezienie nowego domu, inaczej zostanie uśpiona[/COLOR]. Posiada wadę wrodzoną prawej tylnej nóżki (taka się urodziła), dokładnie nie wiem w jakim stopniu jest deformacja bo nie widziałam suni na żywo, dodatkowo sunia ma - jak to osoba przekazująca mi ogłoszenie, określiła - dołek w klatce piersiowej. Sunia była u weta, który powiedział, że czekałaby ją rehabilitacja i nie wiadomo czy nie miałaby w przyszłości problemów związanych z tym dołkiem - bo nie wiedzą jaka jest tego przyczyna.

Suczka oczywiście do oddania za darmo !!!

[IMG]http://i39.tinypic.com/nx5aip.jpg[/IMG]


[B]kontakt poprzez gg: [COLOR=DarkOrange]2692856[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ojejku jakie maleństwo!
Nie tylko nie uśpienie, da sie coś wykombinować to mały piesek więc DT by się jakiś znalazł!
To takie małe i śliczne a takie nieszczęście miało by ją spotkać :placz::placz:
Trzeba szukać jakiegoś tymczasu jutro porozsyłam wątek i trochę dzisiaj!

Link to comment
Share on other sites

Jejku-jestem-katastrofa jakaś. Mam nadzieję że to nie to co myślę, choć też nie wiem jak ta choroba się nazywa. Wtedy, niestety, nie ma szans na przeżycie...Ale trusno opiniować cokolwiek na odległość. Jasne że weźmiemy malutką tylko COŚ musicie wymyśleć na chwilę-do następnego weekendu (15-16) Wtedy się trochę odetkamy pekińczykowo. Agucha-może przetrzymasz małą?

[quote name='Isadora7']Napisałąm do Kasi z Kociego Świata może się pojawi na wątku.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

hej, jak coś to odemnie wyszło to ogłoszenie z SPS-u (ale nie jestem właścicielką psiaka), wiec tak sunia przebywa w Niepruszewie koło Poznania na trasie do Buku. Oczywiscie nie ma problemu z dowozem do Poznania i okolic. Sunia w tej chwili ma podobno ok 4-5 tygodni. Za 2 tygodnie można pieska odebrać - bo jeszcze jeść same nie umie, ale musze już wiedzieć na 100%, że sunia znajdzie właściciela.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...