Jump to content
Dogomania

Wątek Transportowy - KASUJCIE NIEAKTUALNIE POSTY!


scarlet

Recommended Posts

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='kobix']poszukiwany transport dla ZAJĄCA w kontenerku kocim z Kielc do Pogotowia Leśnego w Mikołowie (10 km od Katowic),
ewentualnie KIELCE- KATOWICE.Ważne! transport koniecznie z klimatyzacją ,inaczej zając padnie.zając totalnie dziki,mizianie odpada;-)

proszę o info na priv[/QUOTE]

A ptasi Azyl w Chęcinach go nie weźmie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']A ptasi Azyl w Chęcinach go nie weźmie ?[/QUOTE]
Dokładnie w Ostrowie 23km od centrum Kielc gmina Chęciny:-)
Najprostszy dojazd trasą Kielce-Bilcza-Brzeziny-Nida-Ostrów.
[URL]http://ptasiazyl.pl/[/URL]

Edited by Zuzka2
Link to comment
Share on other sites

Ptasi Azyl się dawno wypiął...gdy malutkiego zająca wielkości koszatniczki odebraliśmy ze SM facetowi co zabrał go (niepotrzebnie bo był na mleku matki)i wsadził do reklamówki,by głaskać po głowie.Zając został odkarmiony na pipecie mlekiem(co 2 godz.)teraz jest już samodzielnie jedzący zielone ,ale musi zdziczeć i przystosować się do życia w naturze zanim zostanie wypuszczony na wolność.Inaczej ma tylko 10% szans na przeżycie .
Jest wielkości małego kota,przebywa w kenelu.Pogotowie Leśne w Mikołowie zgodziło się go przejąć i wypuścić po okresie asymilacji.Pozostaje go tylko tam przewieźć.Musi być klima,bo zając nie dojedzie żywy-to nie moje twierdzenie,tylko specjalisty.

Proszę o pomoc,gdyby ktoś jechał Kielce-Katowice.

Edited by kobix
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix']Ptasi Azyl się dawno wypiął...gdy malutkiego zająca wielkości koszatniczki odebraliśmy ze SM facetowi co zabrał go (niepotrzebnie bo był na mleku matki)i wsadził do reklamówki,by głaskać po głowie.Zając został odkarmiony na pipecie mlekiem(co 2 godz.)teraz jest już samodzielnie jedzący zielone ,ale musi zdziczeć i przystosować się do życia w naturze zanim zostanie wypuszczony na wolność.Inaczej ma tylko 10% szans na przeżycie .
Jest wielkości małego kota,przebywa w kenelu.Pogotowie Leśne w Mikołowie zgodziło się go przejąć i wypuścić po okresie asymilacji.Pozostaje go tylko tam przewieźć.Musi być klima,bo zając nie dojedzie żywy-to nie moje twierdzenie,tylko specjalisty.

Proszę o pomoc,gdyby ktoś jechał Kielce-Katowice.[/QUOTE]

a na fb dawałaś info ? jeśli nie mogę wrzucić, tylko napisz mi dane kotnaktowe

Link to comment
Share on other sites

Gdyby ktoś potrzebował transportu to w niedziele lub pon/wt będę jechać pociągiem Toruń--Poznań--Stargard Szczeciński--Łobez
Z racji tego, że mój pies będzie już u TŻ mogę zabrać nawet psiaka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']a na fb dawałaś info ? jeśli nie mogę wrzucić, tylko napisz mi dane kotnaktowe[/QUOTE]
jestem zielona z fb(co i gdzie).jeżeli mogłabyś zamieścić taki apel,będę bardzo wdzięczna.przesyłam dane kontaktowe privem:)
dzięki!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Poszukiwany TRANSPORT![/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Lubartów(Lublin) - WARszawa
Częstochowa - Warszawa
Częstochowa - Poznań[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]PSIAKI MAJĄ SZANSE, POMÓZCE IM JE WYKORZYSTAC!!!
TO 3 PSIE NIESZCZĘŚCIA DO URATOWANIA!
tel.796096481
[/FONT][/COLOR]

Edited by kometa
nieaktualne
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix']Ptasi Azyl się dawno wypiął...gdy malutkiego zająca wielkości koszatniczki odebraliśmy ze SM facetowi co zabrał go (niepotrzebnie bo był na mleku matki)i wsadził do reklamówki,by głaskać po głowie.Zając został odkarmiony na pipecie mlekiem(co 2 godz.)teraz jest już samodzielnie jedzący zielone ,ale musi zdziczeć i przystosować się do życia w naturze zanim zostanie wypuszczony na wolność.Inaczej ma tylko 10% szans na przeżycie .
Jest wielkości małego kota,przebywa w kenelu.Pogotowie Leśne w Mikołowie zgodziło się go przejąć i wypuścić po okresie asymilacji.Pozostaje go tylko tam przewieźć.Musi być klima,bo zając nie dojedzie żywy-to nie moje twierdzenie,tylko specjalisty.

Proszę o pomoc,gdyby ktoś jechał Kielce-Katowice.[/QUOTE]

Nadal PILNIE aktualne.Proszę o kontakt na priv kogoś kto mógłby zawieźć ,termin do dogadania.

Link to comment
Share on other sites

Możliwy trasport za zwrotem benzyny Wrocław a dokładniej (Gajków 5km od Wro)stad startujemy a gdzie dalej to do dogadania.

Warunek pies musi być nie agresywny-w aucie będzie niespełna 2 letnie dziecko...
( chwilowo tylko transport mogę ze swojej strony proponować,bo jako dt już odpadam iż często jestem z dzieckiem w szpitalu)

Edited by Paja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Szukam [B]KIELCE-KRAKÓW[/B] dla 3mies.kotki.
tel.668 718 974[/QUOTE]

Jutro jadę na trasie kielce- okolice krakowa (opcjonalnie kraków)-myślenice-rabka , w środę powrót tą samą trasą. (mogę zabrać coś niedużego)

Juz kontaktowałam się z p Ania ale jednak jutrzejszy dzień jej nie odpowiada.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...